Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek szurkoltok, és kit...

Kinek szurkoltok, és kit utáltok a Valói Világ 10-ből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nekem Renátó a leggusztustalanabb az egészben. Remélem, hogy nagyon hamar kiesik, vagy bármi olyat csinál amivel kizárják.

Fru is unszimpatikus lett, pedig az elején aranyosnak tűnt amikor beköltözött, de hát... Bálint a legszimpatikusabb, Ő vele tudok azonosulni a legjobban és talán Ő az egyetlen aki normális ott bent és tud gondolkodni a fejével. :D


Na és Ti, hogy vagytok vele?



2021. jan. 5. 20:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/126 anonim ***** válasza:
76%

Olvasva a kérdésre adott válaszokat, mindenki másképp látja a villalakókat.

Úgy gondolom, hogy ez nem okoz problémát, hiszen mindegyikőnk különböző személyiség.

Nálam Amanda viselkedése kiverte a biztosítékot, többször nem értettem vele egyet bizonyos szituációkban.

Ginát szórakoztató embernek tartottam, viszont sokszor alpári és elviselhetetlen módon viselkedett.

"Fru a nyomukba sem ér, mert őszinte és kimondja, ha valakivel problémája van, nem Bálinték facát copkodja, mint Merci és Virág."

Ezt a mondatot nem igazán tudom értelmezni.

Abban egyetértek, hogy ne magasztaljátok már Bálintot, aki mostanság eszméletlenül elszállt magától!

Vivi elég szimpatikus lány, mert nem ítélkezik mások felől.

Merci és Moh,illetve Virág és Dani kapcsolata állandóan ismétlődik, engem már nem "hoz lázba"...

Robi nem mindig a feltett kérdésre válaszol, direkt más irányba tereli a témát, ezért sem kedvelem őt.

2021. jan. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/126 anonim ***** válasza:
76%

Én Mercit és Fruzsit is nagyon bírom. ;)

Úgy látom, hogy két őszinte és szórakoztató lányt ismerhettünk meg személyükben. ;)

Renátó és Robi, a két srác, akiket nem tartok igazságosnak.

A Virág és Dani páros igazán kiborítóan viselkedik.

Moh nem mindig egyenes fiú, mert néha a saját csapdájába esik bele, amit később mindenképpen ki szeretne magyarázni.

Vivi és Bálint együtt érdekes személyek, viszont a csávó önmagában nem szimpi, nem úgy, mint a csaj.

2021. jan. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/126 anonim ***** válasza:
31%
Bálintnak most is megmutatkozott az igazi énje. Fru teljesen normálisan alkotott véleményt, erre a "primitív" szóra Dani helyett Bálint kapta fel a vizet, és üvöltötte le a szegény lány fejét, hát ki ő? Nem mintha Danira a primitív nem illene rá, szóval fölöslegesen védte be... Elvileg Vivi is barátja, mert sülve-főve együtt vannak 2 hónapja, aztán most őt hordja le mindennek (nem az összefoglalóról van szó, ahol azt mondta, hogy ő a leggyengébb, a Belevalóban Robival jól ki is gúnyolta és parodizálta). Nagyon jó barát ez a Bálint, megbízható, kedves, őszinte... Aha, imádjátok, ez a ti Bálintotok! Egy szegény lányt bánt, akin látszik, hogy össze van törve, ő még rátesz egy lapáttal, hogy rúgjon egyet a földön fekvőbe! Igazi gavallér Bálint!! Megérdemli a 36 milliót!!!
2021. jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/126 anonim ***** válasza:
31%
Kár a gőzért ezeknek bizonygatni, rosszabbak mint tavalyelőttről a Zsu fanatikusok. Bár bevallom ott inkább már a fináléban én is Zsura szavaztam, minthogy egy tuja nyerjen. Na de ez a Bálint, olyan egy untató faxjankó, bárkinek szívesebben adnám a pénzt a bentlévők közül, nem is tudom mire van ennyi kedvelője. :DDD A legnagyobb sunyi színész, és biztos eddig is mocskolódott másokról, csak nem adták le RTL jószokása szerint, hogy imádjátok a Bálintot, róla rosszat nem fogunk mutatni. Fb-on ha le merem írni valahová, hogy már pedig nekem nem szimpatikus Bálint, mindenki belém áll, még fenyegetőznek is. :DDDDD Ennyi idiótát nem is tudom honnan vakartak össze, biztos a nagy ÉNB fanok. De nem is izgat annyira igazából, szerintem Bálint kedvelői is épp olyan kétszínű hátbaszúrós csöves IQ bajnok megjátszós gyászok, mint maga Bálint.
2021. jan. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/126 anonim ***** válasza:
76%
Engem már a hanglejtése is borzasztóan irritál, és ahogy vágja azokat a hülye fejeket, és mindenbe belepofázik. Még hogy nem színészkedik, nem a francokat... És most azt támadja be aki barátja... 2 hete még mikor Gina a táblánál rosszat mert mondani Viviről, akkor egyből úgy beleállt, mint a rajzszeg Ginába a Vivicske miatt, most már azt mondja, hogy Vivi a leggyengébb, meg nem hiányozna neki ha kiesne, és gúnyolódik a háta mögött stb. Igazi egy tahó paraszt. Ilyennek pénzt adni teee... Nem az életem múlik rajta, pont le is sz*rom, nyeressék meg azzal a kulával, de akkor is felb*sz, hogy így imádják, mintha ő lenne a megváltó
2021. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/126 anonim ***** válasza:
76%
Pont xarik ő a Vivien fejére, nem azért védte be akkor sem, mert közel áll hozzá, a Merci/Fru vitába is beleszólt, és mindenbe beleszól mindig, mint egy nagy védelmező, a kameráknak játszik csak. Én első perctől levágtam ezt róla. Amúgy igazad van, most már Merci is le van tojva, hogy ő nem is 7-es csapatba van meg mittom, Vivi is le van tojva. De azért nem is olyan rég, még hogy produkálta magát a lányokért. Szánalom egy pali egy az egyben.
2021. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/126 anonim ***** válasza:
76%
Én szívem szerint egyikőjüknek sem adnám a pénzt, a bentlévők közül előbb adnám a 36 millát a 3 kiskutyának :D vagy egy állatalapítványnak. Azok is 1000-szer jobban megérdemelék, mint ezek a bohócok. Nekem egyedül Robi a szimpatikusabb, Bálint is az volt, csak az nagyon nem tetszett, hogy ő nem civilként jelentkezett, hanem az ÉNB-ből. Nem értem miért nem civileket válogatnak inkább be akik egyenlő eséllyel indulnak ismertség nélkül.
2021. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/126 anonim ***** válasza:
76%
Adom. Végre valaki aki lát is, nem csak néz!!!
2021. jan. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/126 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván az ÉNB-ből van már egy tábora, és ismert volt a műsor előtt is, így alapból előnnyel indult. Szóval ez nem fair. Az hogy megnyeretik vele, végképp nem fair!
2021. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/126 anonim ***** válasza:
76%
De pl Virágnak hogy a bűnbánatosba van ennyi követője? Influenszer volt már ő is, mielőtt bement? Vagy a rosszlányokon szerzett ismertséget, és ezáltal pasik követték be?
2021. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!