Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek szurkoltok, és kit...

Kinek szurkoltok, és kit utáltok a Valói Világ 10-ből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nekem Renátó a leggusztustalanabb az egészben. Remélem, hogy nagyon hamar kiesik, vagy bármi olyat csinál amivel kizárják.

Fru is unszimpatikus lett, pedig az elején aranyosnak tűnt amikor beköltözött, de hát... Bálint a legszimpatikusabb, Ő vele tudok azonosulni a legjobban és talán Ő az egyetlen aki normális ott bent és tud gondolkodni a fejével. :D


Na és Ti, hogy vagytok vele?



2021. jan. 5. 20:45
 81/126 anonim ***** válasza:
24%
Vivike kapott 1 hét szereplést az összefoglalókban, már megérte. Szegényke túl figyelemhiányos volt, azt akarta, hogy most mindenki körbeugrálja ott bent.
2021. jan. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/126 anonim ***** válasza:
30%
Dehogy, látszott rajta hogy ki van idegileg. Ha nem beszélték volna le róla, akkor ma kijön a villából. És igazából megint Dani volt az aki a legtöbbet segített, Bálint csak szítaná tovább a tüzet, hogy ez vele szemben nem lenne fair, aztán megpakolunk jelekkel és úgy menj haza... Sajnálom a lányt, hogy így elnyomták, és nem tudja megvédeni magát, de ez nehéz neki, mert igazából senki nincs mellette. Azok a barátok is csak hamis barátok, ilyen emberek mellett én se tudnék élni. Tényleg jó lenne neki egy párbaj már, az feltöltené szerintem. Ahogy gondolom én, most Fru és Vivi lesz, Vivire szavaznék, szerintem ő is menne vissza, de azért Fru is érdekes karakter, érdekesebb 100x, mint Merci, Moh, vagy Virág.
2021. jan. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/126 anonim ***** válasza:
0%
A legjobb az lett volna ha Vivi hazamegy azok meg visszaküldik Gábort :D legalább csinálta volna valaki a show-t Bálint pedig megint idegbeteg lett volna...
2021. jan. 17. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/126 anonim ***** válasza:
100%
Hát a Gábort isten ments... Belőle az is sok volt, már fájt tőle a fejem. Szerintem a többiek mind érdekes személyiségek voltak, Mercédesz, Digó, Amanda és Gina. Sokkal hangulatosabb, nézhetőbb lett volna a VV, ha ők tovább maradnak, mint ezek a tejbetök versenyzők: Moh, Robi, Merci, Virág... Bennük legalább volt élet, nem csak feküdtek, kekszeltek és annyi. A felénél kb megint meghalt az egész műsor, pont ugyanúgy, mint a VV9-nél, mikor Csoki és Era is hazament és konkrétan halálunalmas lett, szóval ja. Nem is nagyon van kinek szurkolni, Vivi szimpi még, nekem Fruval sincs gondom, a többieket rühellem és elég untató egy bagázs. Már eleve a válogatás is nagyon rossz volt (már évek óta igazából), szinte mindenki RTL kapcsolatokkal került be, én nem hiszem, hogy a sok ezer jelentkező közül ilyen jelentéktelen Virág, Moh stb-k lettek volna a legkiemelkedőbbek. Egy hatalmas csalódás összességében ez az évad. Soha olyan élvezhető, szórakoztató már nem lesz mint a VV4. VV5, VV6 még megállták a helyüket utána (nekem VV6 volt az utolsó amit igazán élveztem), de azóta egyszerűen tragédia. Nem az alpáriságuk zavar, vagy hogy síkhülyék, vagy túl fiatalok, leginkább az, hogy ezek az emberek már képtelenek felmutatni bármit is a műsor szempontjából, túl hamar beszürkülnek.
2021. jan. 17. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/126 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=gh999oVadm0&ab_channel=ZSHOW.. lesz beszélgetés a bántalmazó kapcsolatokról a VV-ben. Renátóék és Daniék miatt főleg.
2021. jan. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/126 anonim ***** válasza:
100%
Azért unalmasak a VV szériák már, mert az a castingnak nevezett valami az valójában nem is egy casting, csak azt hazudják. Egy valódi szereplőválogatáson én sem hiszem, hogy pont ilyen halál unalom senkinek hívnának vissza mint a Virág, Dani, Fruzsi, Robi, Moh... itt már nem az egyediség és a szórakoztatás a lényeg, hanem ki tud többet kefélni. Szerintem a fiú-lány párosokat is úgy osszák, hogy legyen minél több szex. A korábbi évadokban (VV4-5) is voltak protekciósok, de nem ennyi... a nagy része mégis civil volt, azok voltak szórakoztatóbbak. Ha a casting valójában casting lenne, nem hiszem el, hogy ezeknél nem léteznek normálisabb emberek és viccesebbek ezeknél... mint tegnap is kiderült, Renátó IS (Dani mellett) Győzikének az ismerőse, és még le sem tagadják...
2021. jan. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/126 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Renátó és Dani Győző ismerősei, Bálint ÉNB, Merci és Gábor az Anikó show-ban voltak korábban, Vivi elvileg volt a Konyhafőnökben (valaki írta róla, de hogy ez igaz-e nem tudom), Mercédesz és Robi Gregnek az ismerősei (Robi Zsuval is jóban van), Virág korábban reklámozott instán, Moh ugye jégkorongozott, Gina modellkedett, valószínű, hogy valamilyen kapcsolatuk nekik is volt. Elég kevesen maradtak akik tényleg casting útján kerülhettek be. Pl. Amanda is már a fb oldalán Konyhafőnök szereplőket keres. :D Tuti neki is volt valamilyen kapcsolata, vagy csak szerepeltetik még egyelőre, mert hátha mint közszereplő sok embert tud bevonzani.
2021. jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/126 A kérdező kommentje:

Hat igen, mindenkinek van RTL-es kapcsolata, érdekes. :D Mondjuk az, hogy Győzike 10 éve ismeri Renatot, kicsit meglepődtem..


Frut most nagyon sajnálom szegényt, hogy ilyen rosszul érzi magát. De egyből ment oda Fruhoz a Moh és már simogatta stb. Szerintem direkt, hogy megmutassa Renatonak aki majd megnézi, hogy mar az övé lesz. Érdekes lesz. Ki lesz a következő kivalasztott szerintetek?

2021. jan. 19. 15:08
 89/126 anonim ***** válasza:
0%

Dehogyis akart Moh bármit is mutatni... odament egy síró lányhoz, akinek most esett ki a párja ellene és vigasztalni próbálta. Egy emberi, teljesen normális gesztus volt.


Szerintem Vivi lesz a kiválasztott és remélem Frut viszi, végre együtt lehet a szerelmével, nem kell többet sírni.

2021. jan. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/126 anonim ***** válasza:
70%

Jaj, nagyon remélem, hogy nem Vivi és Fruzsi párbajoznak majd egymással, hiszen ők elég izgalmas karakterek, nem úgy, mint Robi vagy Bálint.

Úgy érzem, most kezd igazán beindulni a taktikázás és az igazi bosszú.

Virágot és Danit elég sokan nem kedvelik , ezért valószínűleg, ha valamelyiküket kiválasztják vagy kihívják, akkor elhagyja a villát.

A véleményeket elnézve, többen megutálták Bálintot, mert minősíthetetlenül viselkedett Vivivel szemben, viszont Robit még jobban dicsőítik, amit egyáltalán nem értek.

2021. jan. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!