Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek szurkoltok, és kit...

Kinek szurkoltok, és kit utáltok a Valói Világ 10-ből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nekem Renátó a leggusztustalanabb az egészben. Remélem, hogy nagyon hamar kiesik, vagy bármi olyat csinál amivel kizárják.

Fru is unszimpatikus lett, pedig az elején aranyosnak tűnt amikor beköltözött, de hát... Bálint a legszimpatikusabb, Ő vele tudok azonosulni a legjobban és talán Ő az egyetlen aki normális ott bent és tud gondolkodni a fejével. :D


Na és Ti, hogy vagytok vele?



2021. jan. 5. 20:45
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/126 anonim ***** válasza:
100%
Neki is csak annyi volt mint Mercinek mikor bement, 15-20ezer körül. Igazából mindkettő, reklámok is vannak jócskán a régi fotói között, borokkal. És rakás fürdőruhás kép. Kanosok mindenkit bekövetnek. Barátnőmnek 3 fotója volt, és egy fürdőruhás sem, de bekövették több mint 2ezren, persze egy rakás minősíthetetlen "de szép vagy találkozzunk" komment, újat kellett csináljon, ahol tiltotta a szabad követést. Mostmár ott instán is elszabadultak azok a kiélt emberek, akik eddig csak a facebookon voltak és jelölgettek fűt, fát, bokrot.
2021. jan. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/126 anonim ***** válasza:
97%

Nem kedvelem: Renátó, (most már) Dani, Moh. Két agresszív, idegbeteg ember, a harmadik pedig egy t.ketlen kis sunyigyerek.


Akiket kedvelek:Bálint,Robi,Vivi. Robit néha viszont nem érzek teljesen biztosra, direkt el akar kerülni mindent, mindenkivel jóban akar lenni 🤷‍♂️

2021. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/126 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó vagyok. Régebben néztem az énb-t amikor Bálint volt benne. Utáltam:D mikor megláttam, hogy ő költözik be a vv-be, azt mondtam, na neee. De aztán megkedveltem nagyon. A mai Vivis dologra viszont kíváncsi leszek....
2021. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/126 anonim ***** válasza:
81%

Én is nagyon kíváncsian várom a mai történéseket. ;)

Robival kapcsolatban hasonlóan vélekedem.

Úgy látom, hogy nem vagyok egyedül, hiszen többen nem szimpatizálnak Bálinttal. ;)

Virágról nem sokat olvastam eddig, bizonyára azért, mert egy ideje már folyamatosan ugyanazok az esetek játszódnak le.

2021. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/126 anonim ***** válasza:
65%

Engem is rettentően irritál Bálint nagyképűsége és kétszínűsége Vivivel szemben.

Robi nem áll bele a konfliktusokba, sokszor nem azt mondja, amit gondol, úgyhogy nálam szimpátia alapján hátul helyezkedik el a sorban.

Moh és Merci nem tudnak megállapodni a kapcsolatukat illetően. xd

Virágról mi a véleményetek? xd

2021. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/126 anonim ***** válasza:
76%

Jaj,engem valamelyik nap kiakasztott...

Tuti, hogy megjátssza magát, ahogy Merci és Fruzsi is mondták.

Danitól jobban csípem a lányt, mert szerethetőbb karakter, persze azért nem a kedvenc villalakóm.

Mostanában egyre kevesebben kedvelik, hiszen látjuk a folyamatosan ismétlődő vitáikat.

2021. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/126 anonim ***** válasza:
88%

A lányok közül hárman is rendesnek tűnnek (Fruzsi nem mindig) , viszont Virág mostani megnyilvánulásait nem igazán tudom hova tenni.

A fiúkat tekintve is több embert bírok, akit nagyon megutáltam, ő Bálint.

Renátó sem a kedvencem, mert elég modortalanul viselkedik Fruzsival, sőt a múltkor Mercivel is.

Robit nem látom izgalmas karakternek, nem áll bele a vitákba, rendszerint semlegesnek vallja magát és képes a barátait is hátba támadni.

2021. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/126 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, azt hittem ufó vagyok, hogy szimpatikus nekem Vivi,meg tudok rajta szórakozni. Hogyvolton és a VV facebook oldalán folyamatosan butázzák, szerintem nem annyira buta, egyszerűen ilyen pihent, lassú stílusa van.
2021. jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/126 anonim ***** válasza:
100%
""de szép vagy találkozzunk" komment, újat kellett csináljon, ahol tiltotta a szabad követést. " amúgy az ilyen emberek mit várnak? Hogy majd egyszer valamelyik gyönyörű nő ír nekik privit, hogy óó téged vártalak mindig, talizzunk, de örülök?
2021. jan. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/126 A kérdező kommentje:
Renato milyen visszafogott mostanában, nem gondoljatok? 😂
2021. jan. 15. 08:23
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!