Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek szurkoltok, és kit...

Kinek szurkoltok, és kit utáltok a Valói Világ 10-ből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nekem Renátó a leggusztustalanabb az egészben. Remélem, hogy nagyon hamar kiesik, vagy bármi olyat csinál amivel kizárják.

Fru is unszimpatikus lett, pedig az elején aranyosnak tűnt amikor beköltözött, de hát... Bálint a legszimpatikusabb, Ő vele tudok azonosulni a legjobban és talán Ő az egyetlen aki normális ott bent és tud gondolkodni a fejével. :D


Na és Ti, hogy vagytok vele?



2021. jan. 5. 20:45
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/126 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap kimutatta végre a hős Bálintotok a foga fehérjét! Na ez az az ember akit 3x visszaküldtetek és az egekbe volt dicsőítve!

A fanatikusok persze annyira elvakultak, hogy még ezt is kimagyarázzák, hogy teljesen érthető volt a viselkedése, Vivi miatt meg hogy ivott stb.

1. Az alkohol soha nem kifogás - Pont ő az, aki Gina ellen, Renátó ellen, és a többiekkel szemben azt hozta fel, hogy ő ugyanúgy viselkedik, mikor iszik!!!

2. Vivi nem kavart szart, semmiben nem hazudott, hozzátett egy "szar" szót, amit rögtön javított is, de Bálint egyből csattant.

Mostmár megmutatta hogy ő is olyan szinten van pont mint Renátó és Dani! Megalázott egy nőt és megfenyegette ország világ előtt, erre nincs semmilyen magyarázat, ha Vivi hibás lett volna valamiben, akkor sem durranunk el ennyire, hiába szepítitek, ezt nem lehet és kész!!! De meséljetek még többet nekem ezután is, hogy milyen példaértékű kedvenc a Bálint és hogy neki kell nyernie!

2021. jan. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/126 anonim ***** válasza:
100%
Várható volt. Utálom azt az álszent önjelölt kamu segítőkész Bálint fazont.
2021. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/126 A kérdező kommentje:
Háát, azért nem így fogalmaznék. Akik utálják a Bálintot, azok mindenbe belekapaszkodnak, hogy lejárassák. Ő is ember, hibázhat. Egyébként meg oké, hogy kijavította magát a Vivi, de alapból minek kell hozzátenni? Ebből adódik a kérdés, hogy akkor mihez rakott még hozzá ilyeneket amiből anno konfliktus volt. Nekem semmi bajom a Vivivel, de nem bírja magát rendesen kifejezni, és tényleg idegesítő lehet egyébként ez. Abban egyetértek, hogy így nem beszélünk egy nővel. De az, hogy nem kavart szart, vagy nem hazudott? Kicsit túlzás. Kavarta volna a szart és hazudott is volna, csak észrevette magát gyorsan és javította. De ha nincs ez, akkor nincs balhé sem. Amúgyis megmondta a Vivi még régebben, ha Ő iszik, akkor hazudik.. Ezt Ő saját maga jelentette ki... Meg az, hogy tényleg csak a Dani szavára adott.. Akkor inkább ne mondjon semmit, de ez elég bántó azoknak, akik viszont tényleg kedvelik és segítenek neki, közöttük Bálint is. Ez egy baráti kapcsolat, igazából Ők tudják, hogy mifér ebbe bele. Bálint is ember, hibázhat és hibázni is fog, nem tökéletes. De még mindig Ő az az ember az egész villában, aki a többiekhez képest a legemberibb.. Meg a Robi is szerintem. Én is meglepődtem ahogy beszél vele, nyilván ezt nem így kellett volna előadnia, de már mennyire elege lehet a szarkavarásból.. Mindenki azt csinálja, egyedül Bálint az, aki nem kavart még soha szart bent a villában. Azért ezen el kell gondolkodni.
2021. jan. 15. 13:16
 64/126 A kérdező kommentje:
Kire fogtok amúgy szavazni?
2021. jan. 15. 13:17
 65/126 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt mindegy, én Moht se bírom, de már szombaton a fantomra nyomtam, mint sokan mások. Eddigi legnyilvánvalóbb párbaj lesz, főleg hogy már eredményt is mutattak, az a 7% felmegy 10%-re, legjobb esetben 15%-re ha sokan megsajnálják. De Renátó úgyis kiesne egy darab kutyakula ellen is.
2021. jan. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/126 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ellentétes véleményen vagyok (vagyunk) a Bálint rajongókkal, ezért tökmindegy mit próbálok magyarázni. Úgyse tudok meggyőzni senkit, nem is akarok. Itt pont hogy a Bálint rajongótábora az, aki túlságosan elfogult vele szemben, konkrétan ha odafosna a nappali közepére, azt is kimagyaráznák, hogy dehát ez emberi dolog. Mert neki minden el van nézve, és mindig mindenhol azt kell olvassam, hogy leginteligensebb, legemberibb, stb stb. Pont hogy nem így van, mert az elejétől kezdve ott a szemében a gonoszság, sunyiság, mindig mindenkit túl akar tenni az az önjelölt jedi mester, belepofázik mindenhová, állítólag "védi a barátait", de az csak egy játék a kameráknak, mindig is az volt... Minden mozdulata megjátszott, azért csinálja, hogy imponáljon az elvakult nézőknek, úgy néz ki eddig tartott, most talán túllőtt az alkohollal, és felfedte milyen az igazi arca, ugyanolyan agresszív vadállat tud lenni, mint Renátó és Dani. Ő sem érdemel egy fillért sem. Vivi pedig semmi rosszat nem tett. Hol volt ez szarkavarás? Fejtsétek ki bővebben, mert én nem vágom. Azt mondta amit Renátó neki a nyugiszobában. Egy normális beszélgetésnek indult, csak Bálintra megint rátört hogy na majd én jól megmondom a magamét. Undorító! Szánalmas egy pali.
2021. jan. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/126 A kérdező kommentje:
Én szerintem szarkavarás az, amikor valaki mond neked valamit, és Te visszamondod úgy, hogy tudod, hogy balhé lehet belőle. Ez az egyik fajtája, a másik amikor még hozzá is raksz valamit, hogy tuti balhé legyen. Vivi is színészkedik, mint mindenki bent a villában egy bizonyos mértékig. Mivel amikor a kutyákkal beszélt pl. ott a nézőknek mondta, nem a kutyáknak. :D Nyilván személy szerint, ha olyat tenne a Bálint mint a Renátó anno, akkor Én letenném róla a "kezem" és nem biztos, hogy szavaznék rá többet, ha olyat visz ki. Ráadásul amikor az ÉNB-ben szerepelt a Bálint, ha jól tudom negatív karaktert játszott és sokaknak nem is volt szimpatikus. De Én feldobom a kezem, mert nem láttam az ÉNB-t.(Ezt azoknak mondom, akik szerint azért szeretik Őt ennyire) De egyelőre számomra még olyan megbocsájthatatlan dolgot nem tett. Mint ahogy mondtam, igen, nem szabad így beszélni egy baráttal, ha az nem fér bele. De Vivi is megvédhetné magát, de nem, Ő igazat adott neki is. Nyilván egy bocsánatkérést megérdemelne Bálinttól a Vivi a stílus miatt, ez egyértelmű. Lehet, hogy a mai adásban meg is kapja. A baj az, hogy úgy viselkednek a Vivivel szemben, mint egy kisgyerekkel, de ezen csak a Vivi tud változtatni.
2021. jan. 15. 15:02
 68/126 anonim ***** válasza:
100%

De a Vivi mit hazudott eddig nekik? Most sem hazudott, szó szerint elmondta mit mondott neki Renátó. Hozzátette azt a "szar" szót, de utána 1 másodperccel kijavította magát. Erre egyből letámadta őt a Robi/Bálint kettős. Én nagyon sajnálom őt, mert láthatóan senki nincs igazából mellette. Mindenhol párok vannak plusz a két srác, akik meg folyamatosan leuralják, butának tartják és csak úgy megtűrik. Főleg Bálint, Robi azért jóval kedvesebb, de ha kérdés ki mellé kell állni egyértelmű a válasz. Sajnálatból persze senki se köteles mással barátkozni, de így beszélni sem kéne senkivel. Nyilván azért volt ennyire elszomorodva az utóbbi héten, mert a hozzá legközelebb álló embertől csak a szart kapta: a 10/4es bizalom, aztán a nagyon cikin elsült közös vacsora, majd az, hogy a szomorú Vivit nem látná a villában, meg ő a leggyengébb játékos, végül mindennek megkoronázására ez az ordibálás. Meg Bálint nem is volt kíváncsi a bajára, mikor viccből annyit mondott Vivi, hogy nincs pilla az a baj, erre besértődött és otthagyta. Robi legalább meghallgatta meg próbált lelket önteni belé. Úgy tűnt tényleg érdekli. Bálinton látszott, hogy csak illedelmességből van ott ezeken a beszélgetéseken, amúgy telibeszarja a baját és csak arra kell neki, hogy a szívatásokon lehessen nevetnie a nézőknek.


Azon meg így kiakadni, hogy a Dani tanácsa volt neki a leghasznosabb és az segített egyenesen szánalmas. Ha a barátom bármitől jobban érzi magát annak örülök, és nem kezdek vele üvöltözni, hogy mennyire hálátlan... egy barátnak önzetlenül szoktunk segíteni, ebből is látszik, Bálint pont lefossa Vivit. Én azt látom Vivi őszintén és bizalommal fordult végig felé, minden egyes párbajon mögötte és támogatta, Bálint meg úgy dobta félre mint egy rongyot. Baráttal így nem viselkedünk. Bálintnak még csak baráti érzelmei sincsenek Vivi felé, a legutóbbi viselkedése meg bicskanyitogató volt. De ez el van intézve annyival, hogy ő is hibázhat. Engem így lealázna, elkülde a francba egy barátom, hát nem sűrűn látna többet viszont. És még reggel se kért tőle bocsánatot.


Eddig a Bálint, Vivi, Robi párost preferáltam, de Bálint nálam is kihúzta most a gyufát és egyáltalán nem szimpatikus a viselkedése. Az meg, hogy bepiált nem mentség. Sőt, inkább súlyosító körülmény, ahogy a bűncselekményeknél is.

2021. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/126 anonim ***** válasza:
45%

Nem Bálintot akarom védeni, mert a tegnapi kiborulásán én is eléggé meglepődtem. Szerintem sem kellett volna így beszélnie, pláne nem ilyet mondani, hogy "te szarházi". Meg ahogy kizavarta a szobából, az meg kiment mint valami durcás kisgyerek :D hát valami elképesztően röhejes volt.

Viszont ennek a konfliktusnak az alapja Vivi volt, mert tényleg buta lány, és a butasága miatt megy a szrkavarás. Majdnem 3 hónapja vannak már bent, és elég ingerszegény a környezetük, kb minden apróságra feltudja magát már ilyenkor húzni az ember. Amilyen "lavinát" Vivi elindított már jópárszor bent a pletykálkodása miatt, szerintem sem tűrnék el azt sokan, főleg ha hónapok óta napi 24 órában összevagy zárva egy ilyen buta emberrel. Engem is nem kicsit felhúzott, amikor tök másképp mondta vissza a dolgokat. És ha már egy jópárszor eljátsza bent, akkor nem sok mindenkinek lenne idege már egy ilyen emberhez - ebből a szempontból megértem Bálint kirohanását. Anno Amanda is mondta, hogy legszívesebben agyonütné Vivit egy kloffolóval :D hát az ilyen suta embereket legszívesebben én is, akik problémákat generálnak, bármilyen szörnyen is hangzik. Szerintem ez a lány még örülhet, hogy egyáltalán szóba áll még vele valaki, ahogy Fru is mondta (pedg Frut sem szeretem). A Moh-Mercis balhét is ő generálta, hogy mindenkinek kb mást mondott, és már senki sem tudta követni, hogy mi van. Viszont egy ilyen embert szerintem nem kéne vállig bevédeni, nem csodálom már, hogy Bálint és Robi is levette már ezzel róla a kezét, ők is sokszor megvédték és segítették, mert ez a szerencsétlen még egy összetett mondatot sem tud elmondani értelmesen, vagy egyáltalán összefűgően beszélni, érvelni. Egy ilyen személy meg szerintem nem való egy ilyen játékba. Ha csak dögleni jött non-stop a kanapén, akkor azt otthon is megteheti. Az utóbbi időben az is nagyon felhúzott vele kapcsolatban, amikor a 3 lány a kiskutyának csinálták a táblát, és Virág felhozta, hogy rúzsozzák ki a szájukat pirosra és nyomjanak a papírra egy puszit. Erre ő meg azt mondta: "jaj most ezért rúzsozzam ki a számat...?" - vagy valami hasonlót... hogy lehet valaki ennyire... áhhh.

Szerintem ez a lány nem direkt csinálja, hogy másokat megbántson vagy rosszat akarjon, nem hiszem, hogy Viviben rosszindulat lenne. Csak szimplán ennyire IQ nulla, hogy fel sem fogja szegény, hogy mikor mond rosszat vagy jót valakinek. Ha Renátó és Fru kiesik, remélem Vivi lesz a következő.

2021. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/126 anonim ***** válasza:
100%

De én még mindig nem tudom Vivi milyen szarkavarást csinált, amivel ártott volna Bálintnak vagy Robinak. Utoljára azt a Moh-s hülyeséget tudnám felidézni, de azt a lavinát is a Fruzsika indította azzal, hogy elpofázta és utána nem volt hajlandó elmondani, csak vádaskodtak össze-vissza. De ezzel sem ártott a barátainak. Ő lehet kicsit egyszerű, de szerintem szereti azt a két p*csfejet és nem akar rosszat senkinek. Fru undorító odaszólása után legszívesebben bevertem volna a képét. 2 napja még a körmeit csinálgatta, meg a szerelmi életéről kérdezgette. Annál a rémnőnél rosszindulatúbb és ellenszenvesebb, törtetőbb ember nincs a villában.


Én meg pont azon röhögtem a plakátkészítésen, hogy Virág úgy adta elő azt a nyamvadt rúzsos puszit, mintha azon múlna, hogy örökbefogadják a kutyákat. Kit érdekel, hogy rajta van-e a Virágocska rúzsnyoma a plakáton? Szerintem Vivi is ezt csak azért mondta, mert hülyeségnek tartotta az ötletet. Nem hiszem, hogy pont neki esne nehezére kirúzsoznia magát, mivel állig sminkben van egész nap. Virág szájából meg egyenesen nevetséges a vád, hogy Vivinek nincs véleménye, amikor megy Dani után mint valami nyomorult szűkölő öleb. Most is Rencsit támogatja, aki ler*bancozta és megfenyegette... én azt remélem, Fru és Retyó után a Dani-Virág páros takarodik el és folytatják otthon a s*ggbőlszájbát meg a henyélést.

2021. jan. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!