Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek szurkoltok, és kit...

Kinek szurkoltok, és kit utáltok a Valói Világ 10-ből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nekem Renátó a leggusztustalanabb az egészben. Remélem, hogy nagyon hamar kiesik, vagy bármi olyat csinál amivel kizárják.

Fru is unszimpatikus lett, pedig az elején aranyosnak tűnt amikor beköltözött, de hát... Bálint a legszimpatikusabb, Ő vele tudok azonosulni a legjobban és talán Ő az egyetlen aki normális ott bent és tud gondolkodni a fejével. :D


Na és Ti, hogy vagytok vele?



2021. jan. 5. 20:45
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/126 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem Vivi megy vissza. Következő egy Virág-Merci párbaj visszamegy Merci utána jön a Dani-Moh visszamegy Moh. Utána lesz egy Merci-Vivi az még kérdéses de szerintem Vivi. Akinek drukkolok az Robi meg Bálint, de amúgy Vivi sem rossz karakter. Moh viszont mindig csak alszik ő számomra elég semmilyen, unalmas karakter.
2021. jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/126 anonim ***** válasza:
100%
Ez pontosan így lesz utolsó. Vivi visszamenne Merci ellen is. Aztán kiesik Moh valaki ellen és Bálint-Robi-Vivi finálé lesz, és megnyeri Bálint sajnos. Ez eddig amúgy a legunalmasabb, legkiszámíthatóbb VV évad, soha ilyen sok léhűtő, szürke, tuja ember még nem volt. Ha Moh, Robi, Daniék helyett még ott lenne Amanda, Gina akkor még lenne mit nézni is. Szerintem Digó és Mercédesz, akik kiestek az első hetekben sokkal színesebb egyéniségek voltak. Az csak mellékes, hogy mindig előre tudjuk, hogy ki esik ki és ki megy vissza, soha nincs az az izgalom, ami kéne egy ilyen valóságshowba. Minden párbajon legalább dupla szavazat az egyik félnek. Én akire szavaztam az soha nem ment vissza, mert én nem azt néztem, hogy ki kedvelhetőbb, hanem hogy ki érdekesebb a show szempontjából. Persze az RTL is csúnyán manipulálja az embereket a bejátszásokkal, de hagyjuk. Olyan egybites, málészájú társaság maradt a végére, hogy anyám macskái nagyobb showt csinálnának.
2021. jan. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/126 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mindenki szidta Ginát és Amandát, de ezek semmivel se jobbak, ők ketten legalább érdekesek voltak. Az a Virág még beszélni se tud pl, mint egy óvodás. A többiek meg az alvó csapat.
2021. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/126 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyiket utálom, mint a szart. Alávaló söpredék mind.
2021. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/126 anonim ***** válasza:
91%
Én Vivinek szurkolok és Danit utálom mert nagyon ellenszenves
2021. febr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/126 anonim ***** válasza:
95%
én Mercikét imádom, sírtam is, amikor megmutatták neki a cikket anyukájáról meg a gyerekkoráról. Moh egy királyfi, semmi keresnivalója nincs bent. Dani ideggyönge, idők kérdése hogy megy haza. szerintem Robi nyeri meg, Bálint nagyon jó esélyel indult, de Ginanak igaza volt abban hogy színészkedik. De már nem...már nem olyan szimpatikus..kicsit suttyó
2021. febr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!