Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek szurkoltok, és kit...

Kinek szurkoltok, és kit utáltok a Valói Világ 10-ből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nekem Renátó a leggusztustalanabb az egészben. Remélem, hogy nagyon hamar kiesik, vagy bármi olyat csinál amivel kizárják.

Fru is unszimpatikus lett, pedig az elején aranyosnak tűnt amikor beköltözött, de hát... Bálint a legszimpatikusabb, Ő vele tudok azonosulni a legjobban és talán Ő az egyetlen aki normális ott bent és tud gondolkodni a fejével. :D


Na és Ti, hogy vagytok vele?



2021. jan. 5. 20:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/126 anonim ***** válasza:
94%

A legkevésbé szimpatikus nekem Fru. Annyi rosszindulat van abban a nőben, hogy az hitetetlen. Ráadásul teljesen el van szállva magától, már a játék legeleje óta mondogatja, hogy mindenki kétszínű bent, csak ő nem, ő megmondja a véleményét mindenkinek a szemébe. De ugyanúgy a háta mögött pletykálkodik ő is a többiekről, mint az összes többi villalakó, ő is kerüli a konfliktust, ha tudja. Ráadásul az Amandát direkt hergelte a Merci ellen a párbajuk előtt. Aztán meg bevédte magát egy lilakendővel és így gyakorlatilag az oroszlánok elé vetette Ginát is. Nem is az ellenkező csapat rakta ki őket sorban, hanem inkább Fruzsina rendezte úgy, hogy kiessenek. :D

Ráadásul a játék elején ezerszer elmondta, hogy ő a Renátóval soha nem jönne össze, a kinti életben sem, és senkivel sem szexelne a villában. Erre egyik napról a másikra hirtelen "beleszeretett" a Renátóba és azóta dugnak éjjel-nappal. Szerintem a Renátóval való kapcsolata is 100% taktika, és csak azért van vele, mert úgy gondolja, Renátó erős játékos. (Bár fogalmam sincs, a bentiek miből gondolják ezt, de már egy párszor elhangzott.)


A legszimpatikusabbak számomra pedig Robi és Bálint. Mindkettő teljesen normális karakter. Nem balhéznak, nem rosszindulatúak, soha nem volt a többiekre egy rossz szavuk sem, amíg azok nem állnak beléjük, ők nem kavarják fel feleslegesen az állóvizet. Bár abban van valami igazság, hogy Bálint kicsit kezdi elbízni magát, miután ennyi párbajról visszament, szerintem most már kicsit a zsebében érzi a győzelmet, de remélem azért nem fog emiatt másképp viselkedni, mert akkor nagyon ráfázik a játék végén, ha most feleslegesen elbízza magát.

2021. jan. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/126 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy látom, hogy tényleg Fruzsi az a személy a villában, aki felvállalja a véleményét, nem bújik mások háta mögé, ha éppen egy vita alakul ki és tud bocsánatot is kérni, amikor hibázik (elnézést kért Vivitől, mert tévedett, hiszen a lány Ginának is elmondta, kihívhatja őt párbajra).

Nem jól emlékszel, mert nem ő kérte a lila kendőt, hanem Gina kijelentett, nem bánja, ő szeretné megmérettetni magát.

Fruzsinak nem kellett intézkednie sem, mert Amanda a saját megnyilvánulásai által vált unszimpatikussá.

Nem hinném, hogy mindent rá kellene fogni, sőt a kiesett villalakók (Amanda és Gina) okolják inkább magukat!

Azzal viszont egyetértek, amit később leírtál, miszerint Renátót népszerűnek tartják, még a tűrhetetlen stílusa ellenére is.

Robi egyáltalán nem őszinte ember, sőt ő az, aki gyakran megpróbál kibújni a viták alól.

Amikor valaki kérdez tőle valamit, akkor nem mindig arra válaszol, amire a másik ember kíváncsi.

Bálint a Vivivel való kapcsolata miatt kezd ellenszenvessé válni számomra, mert máskor sokkal intelligensebben és barátságosabban viselkedik.

Egyre inkább kezdi elbízni magát, viszont nagyon pórul járhat, ha ezen nem változtat.

2021. jan. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/126 anonim ***** válasza:
96%

A Fruzsiról alkotott véleményt én is osztom, a többiben nem teljesen értek veled egyet.

Mindenesetre remélem, hogy olyan emberek maradnak bent, akik őszintén elmondják a véleményüket, mert a hazug és álszent személyek eléggé felidegesítenek.

2021. jan. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/126 anonim ***** válasza:
91%

Érdekes, most már sem Fru, sem Renátó nem hangoztatja hogy a benti emberek mind talpnyalók lennének. Egyik fodrászkodni kezdett a kiválasztás elõtt, a másik meg manikūrözni a talpnyalókat.

Na látjátok, ennyire képmutatóak. 2 hónapig egyikõjük sem vágta le a másik haját, körmöt sem csinált, most meg már nem maradt bent ember rajtuk kivūl, akit bedobhatnának a mély vízbe, hirtelen õk válnak talpnyalókká. Fru is hogy megvisszaszerette a kis Mercikét, kb 2 hete még kiakarta zárattatni a játékból. Renátó sem áll már bele Bálintba, tudja, hogy ellene semmi esélye.

2021. jan. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/126 anonim ***** válasza:
78%

A Renátóval leírtakat én is hasonlóképpen látom, mert kétszínű, hazug és az indulatain sem tud uralkodni.

Fruzsit nem tartom képmutatónak, inkább rafináltnak, mert úgy csavarja a szálakat, ahogy neki tetszik.

Az nem igaz, hogy most először csinálta meg a körmüket, hiszen eddig is volt már rá példa.

Nem ők "dobták bele" a vízbe az előző kiesőt, hanem saját maga döntött a párbaj mellett megmérettetés céljából.

Amanda és Gina nagyon kevesek voltak a többi csajhoz, Vivinek pedig a nyomába sem érhetnek.

A két okosnak hitt nőszemély kintről szid mindenkit, mert nem tudják elfogadni a vereséget.

2021. jan. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/126 anonim ***** válasza:
82%

Jaj, "Amandácskáról" és "Ginácskáról" ne is beszéljünk!

Vivi messze és még Fruzsi is ezerszer szimpibb, mint ők.

2021. jan. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/126 anonim ***** válasza:
95%

Ha én valakit talpnyalónak gondolok, és hazug emberneknek akiktől okádni tudnék (Fru szavaival élve) akkor nem kezdem el őket önzetlenül szépítgetni, meg jópofizni a szemükbe, ahogy ő is tette Moh-val, Bálinttal meg még sorolhatnám. Lehet, hogy már korábban is csinálta a körmeiket, de még azelőtt, mielőtt elhordta volna a villalakók 99%-át egy rohadt hazug szemét seggnyalónak. És ez már bizony volt egy ideje. Amikor már hirtelen elfogyott a mentőöv, akkor kezdenek el seggeket nyalni, nehogy ők legyenek a kiválasztottak. Amikor Gina kiesett, mindkettő hangoztatta, hogy nyugodtan meglehet őket pakolni jelekkel, másnap meg már "de jó lenne, ha mindketten lila kendőket kapnánk". Na ennyit a nagyszájukról. Gyávák és kész, nem mernek párbajozni menni. Renát szimplán csak suta és akkora egóval rendelkezik, hogy ilyet még nem hordott hátán a Föld. Fruzsi meg nagyon rafinált, és rosszindulatú, nagy manipulátor.

Úgyhogy hiába véded Fruzsit, meg lehet olyanokat mondani, hogy "hát ő beismeri a hibáit és képes bocsánatot kérni", persze, amikor már rezeg alatta a léc, de a legviccesebb, hogy azt sem őszintén teszi, hanem kamu taktikából. Ha Gina bent lenne, még mindig menne a szardobálás a részükről, nagy lenne az arcuk.

2021. jan. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/126 anonim ***** válasza:
64%
Nem olvasom végig mindenkiét, de istenítsétek jobban azt a műmájer Bálintot, te jó ég. Megjátsza magát, hogy tetszedjen a nézőknek. Már hányingerem van tőle, épp ezért nem is nézem csak a kiválasztás/párbajokat. Unom ezt a sok falloszcopkodót mindenhol, fb-ra ha fellépek csak az ő képe jön elém, legyen már vége azt adjátok oda annak a színész csöves unalmas bánatképűnek a pénzt. Jézus isten. Fru legalább tényleg őszinte volt, még ha goromba is. A villalakók több mint fele csak pótkerék, úsznak Bálint farvizén, mert ő most hú de erős a 3 párbaj miatt. Szánalmasak, de a nézők még szánalmasabbak.
2021. jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/126 anonim ***** válasza:
4%

"Amanda és Gina nagyon kevesek voltak a többi csajhoz, Vivinek pedig a nyomába sem érhetnek."

Ezért halálunalmas mióta kiestek, biztosan kevesek voltak az ilyen Virágokhoz meg Mercikhez, akik csak sírnak a facért már 2 hónapja. Ez aztán minőségi válasz volt, pont ezért nem olvasom el a többiekét, mert röhelyesek, ezt a műsort pont az ilyen IQ barbároknak találták ki. Virág és Merci annyira odateszik magukat az ágyban, és a kényeskedésben, Amanda és Gina mivel nem feküdtek le senkivel, és szórakozni is lehetett rajtuk, tényleg a nyomukba sem érnek. Fru a nyomukba sem ér, mert őszinte és kimondja, ha valakivel problémája van, nem Bálinték facát copkodja, mint Merci és Virág. Annyira igazatok van!!! Vivi tényleg a legnagyobb forma, 2 hónapja csak a kitalált szextörténetei, kakilási nehézségei, balfackodása voltak leadva, de nyilván ő a legerősebb, hajrá Vivi, és Merci, és Virág! Bálint hajrá, a legnagyobb forma, annyira színes egyéniség, hogy még a kutyám is elalszik tőle a TV képernyő előtt, hajrá!!!

2021. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/126 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:

Nem fogod tudni meggyőzni, ugyanis általában szimpátia alapján szavaznak. Merci ellen én is Amandát küldtem volna vissza egyébként. Bálintban nem értek veled egyet. A többinél értem mi a problémád. Én is az alapján döntenék egy párbajról (ha szavaznék), hogy ki az aki műsort csinál. De ha nagyon antipatikus valaki, akkor én is azt mondom, hogy menjen haza. Mindegy, Amanda egyszerűen azzal rontotta el, hogy rossz oldalt választott. Én mind Mercit, mind Mót rég hazaküldtem volna, ugyanis nem azért nézem ezt a műsort, hogy a nyűglődésüket hallgassam, vagy a hátukat nézzem, ahogy fekszenek a szobában. Mások viszont (a többség) szimpátia alapján teszik rá a voksukat a lakókra.

2021. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!