Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek szurkoltok, és kit...

Kinek szurkoltok, és kit utáltok a Valói Világ 10-ből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nekem Renátó a leggusztustalanabb az egészben. Remélem, hogy nagyon hamar kiesik, vagy bármi olyat csinál amivel kizárják.

Fru is unszimpatikus lett, pedig az elején aranyosnak tűnt amikor beköltözött, de hát... Bálint a legszimpatikusabb, Ő vele tudok azonosulni a legjobban és talán Ő az egyetlen aki normális ott bent és tud gondolkodni a fejével. :D


Na és Ti, hogy vagytok vele?



2021. jan. 5. 20:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/126 anonim ***** válasza:
97%

Renátót és Frut rühellem, borzasztó irritálóak.

Dani nagy forma lenne, és végre kezdi észrevenni magát és normálisabban viselkedni Virággal, úgyhogy őt kedvelem, Robi pedig a szívem csücske a kajalopkodással, a munkaheti teljesítményével és a beszólásaival együtt :D Bálinttal is szimpatizálok, mert intelligens és határozott, ő is egy szerethető karakter, de Robi a favorit.

2021. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/126 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy Renátó kiesik, na akkor kíváncsi lennék Fru-ra. :D Robi is nagyon jó személyiség egyébként, ez igaz! Dani is jó arc, csak azzal a kislánnyal bánjon normálisan, mert az meg halálosan oda van érte.. :D
2021. jan. 5. 20:55
 3/126 anonim ***** válasza:
96%
Bálint. Mert, van sütnivalója.
2021. jan. 6. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/126 anonim ***** válasza:
98%

Legirritálóbb és leggusztustalanabb az egyértelműen Renátó és Fru. Összes ValóVilágot néztem, és Renátónál aljadèkabb szereplő nem volt még szerintem. Kb hányni tudnék, ha meglátom.

Legszimpatikusabb Robi, Bálint és Vivi. Nagyon sajnálom, hogy Vivit nem mutatták annyit, inkább csak a belevalóban. Pedig lányok közül szerintem ő a legnormálisabb, még akkor is, ha kicsit butuska.

2021. jan. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/126 anonim ***** válasza:
98%

Akit utálok: Renátó.

Fru jelentéktelen, õ csak Rencsi oldalkocsija. Ha Renátó kiesik Fruzsi nem sok vizet fog zavarni, megfogja húzni magát. Ellentétben Reni, ha egyedül maradna, ugyanúgy kavarná a sz.rt és biztos vagyok benne, hogy odadörgölõzne valaki(k)hez Bálint csapatából. Például Danihoz, de a tegnapi adásban már Robinál is bepróbálkozott nyalni.

De remélem Robinak lesz esze, és távol tartja magától ezt a két szerelmespárost.

Akit nagyon szeretek az Robi, remélem õ lesz a gyõztes. Bálintot is nagyon kedvelem. Vivi elég csalamádé ott bent, de õ is aranyos.

2021. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/126 anonim ***** válasza:
97%
A játék elején mikor még nem voltak párok szerintem mindenki érdekesebb volt másabb volt a személyiségük és aktívabbak voltak. Frut és Renátót utálom. Dani elmegy egynek mikor nem részeg és nem balhézik, de már belőle sem lehet látni semmit csak azt, hogy Virággal össze vannak nőve. Merci eleinte szimpatikus volt, de ő mást se csinál csak Mohnak könyörög, hogy legyen már szerelmes. Moh csak alszik meg fetreng kb egész nap. Vivi normális lenne csak állandóan +18 dolgokról beszél így ő a belevalóvilág főszereplője. Akiknek szurkolok az Robi meg Bálint.
2021. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/126 TR75 ***** válasza:
100%
Hát ez a Dani gyerek valami kegyetlen sötét tahó :-D
2021. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/126 anonim ***** válasza:
99%

Renátót utálom magasan a legjobban, nála visszataszítóbb lényt keveset láttam. Aztán Frut, mert rosszindulatú, álszent és szarkavaró. Utána jön a Dani Virág páros, ők simán undorítóan viselkednek, mást se csinálnak mint döglenek és baxnak egész nap. Amúgy is elképesztően undorító, hogy a közös szobában szinkronban kefél a két párocska, miközben szerencsétlen többiek aludnának. Hihetetlen egyes emberek mennyire alja szintre tudnak lemenni, hányni tudnék tőlük.


Szeretem Vivit, Bálintot és Robit. Ők mindhárman normálisak, korrektek és szórakoztatók. Nem kavarnak más háta mögött, nem rosszindulatúak és jókat lehet nevetni a hülyeségeiken. Inkább nézem őket, mint a g*cisszájú Virágot. Én nem is értem rajta mit szeretnek, csak fekszik, baxik, szopik, meg úgy néz folyamatosan, mint akinek két adag lónyugtatót beadtak.

2021. jan. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/126 A kérdező kommentje:

xDDD Amúgy durva, hogy mennyit baxnak az biztos. Főleg, hogy Dani megmondta, hogy nincsen szex, ezért csak seggbe csinálja, mert nem számít annak... Érdekes, tehát akkor seggből szájba megy a dolog? Az gusztustalan egyébként.. xD


Lényegében a véleményem nem változott, Renátó eltakarodhatna bentről, olyan nagyképű... Még szembeköpi aki felébreszti... Vicces gyerek.

2021. jan. 8. 13:58
 10/126 anonim ***** válasza:
97%

A holnapi kiválasztáson szerintem nem Fru vagy Renátó lesz a kiválasztott. Megint megfogják úszni.

Amúgy meg mostanában Fru nagyon visszavett az arcából, mióta Merci visszajött 82%-kal, azóta leszállt róla. Alig lehet õt hallani. Biztos kakis lett a bugyija.

Renátó meg csak ilyenek ellen, mint a Merci tud jönni, meg a barátnõjét terrorizálni. Bálinttal szemben õ is nagyon kussban van már.

2021. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!