Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek szurkoltok, és kit...

Kinek szurkoltok, és kit utáltok a Valói Világ 10-ből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nekem Renátó a leggusztustalanabb az egészben. Remélem, hogy nagyon hamar kiesik, vagy bármi olyat csinál amivel kizárják.

Fru is unszimpatikus lett, pedig az elején aranyosnak tűnt amikor beköltözött, de hát... Bálint a legszimpatikusabb, Ő vele tudok azonosulni a legjobban és talán Ő az egyetlen aki normális ott bent és tud gondolkodni a fejével. :D


Na és Ti, hogy vagytok vele?



2021. jan. 5. 20:45
 71/126 anonim ***** válasza:
100%

"Egy ilyen személy meg szerintem nem való egy ilyen játékba. Ha csak dögleni jött non-stop a kanapén, akkor azt otthon is megteheti."

Hát ez épp nem Vivire jellemző, róla voltak szórakoztató videók, amikor mesélte a történeteit a Belevalóban. Ezzel szemben a szerelmes párok mit csinálnak? Moh mit csinál és Merci? Virág és Dani? Két hónapja csak az megy, hogy vesznek ki és hogy békülnek ki, rohadt unalmas már, és ez lesz a játék végéig kb. Rosszabb, mint egy szappanopera (Szulejmán egész szövevényes és akciódús volt ehhez képest). A dugásokon, kényeskedésen, féltékenykedésen, szeretlek/mégsem szeretlek-en kívül semmit nem mutattak magukból. Már a hányinger kerülget, amikor látom, hogy fuuu megint egy Merci-Moh bejátszás, és megint egy Dani-Virág bejátszás... Hogy ugyanazokat a köröket futják újra és újra. Fru és Renátó ellenszenvesek, de mégis emlékezetesebbek maradtak nekem. Renátónak mondjuk már rég ki kellett volna esnie, nem bánnám, ha Gina vagy Amanda még ott lenne helyette... Akkor több minden történne. Fru pedig maximálisan odateszi magát a feladatokhoz, taktikus is, véleménye is van, nem egy utánfutó, mint a többiek, szerintem egy izgalmas szereplő.

Viszont én ezentúl kétszer is átgondolom, ha itt véleményt akarok formálni VV témában, valahogy minden válaszomat lepontozzátok, csak mert nem osztom a többség véleményét, volt kb 85%-on a válasz hasznosságom, most meg 73%. Senkinek nem tetszik semmi, csak ha Bálint vagy Robi a kedvencünk. :D Robi is egy óriási nagy tuja szerintem, még Hunornál is rosszabb az előző évadból, úgy beszél mint egy nyugdíjas pap, egyszerűen halál untató a fazon, és még rá is tesz sokszor egy lapáttal azzal a hatalmas nagy segítőszándékú dumákkal, amiket a nézőknek céloz. :DD

2021. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/126 anonim ***** válasza:
94%
Csak az ne legyen , mint néhány előző VV-ben: sok esélyes, elején, majdnem végig szimpatikus ember lejáratta magát, és egy tuja nyerte meg végül... a 9-et is majdnem egy szobanövény nyerte. Szerintem pl Moh tuja, Robi nem az, mert lehet h nem kerül be konfliktusba meg jóban akar lenni mindenkivel, de azért sokat szerepel, és nem húzódik be a sunyiba.
2021. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/126 anonim ***** válasza:
100%
A mostani párbajon én egyikőjüknek sem szurkolok igazán. Renátót a viselkedése miatt nem kedvelem, de Moh sem egy szent. A játék elején még elment de mióta Mercivel idétlenkednek csak fekszik, eszik, alszik. Olyan mint a VV5ben Csaba. Azt hiszi a kinézete elég a győzelemhez. Totál szerelmes magába és mikor visszamegy a párbajról ez még csak rosszabb lesz. Remélem a párok minél hamarabb szétmennek, mert unalmas ez az örökös körforgás. Most menjen Renátó, utána Dani és utána meg Merci. Moh-t szerintem csak Bálint tudná kiejteni.Nem igazán kedvelek senkit..mindenki vagy napraforgó és kétszínű vagy agresszív vagy töketlen. Ebben az évadban elég gyenge a felhozatal de hát nem is volt a nézőknek esélye választani. Mindenki szerepelt már Tv-ben vagy stáb által ismert személy.
2021. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/126 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nagyon sajnálom most Vivit, talán fel is adja, de holnap kiderül... Akárki akármit mond, de látszik rajta hogy már szenved, egyedül maradt. Ez a feladat is a legjobbkor volt, hogy ki nem érdemelné meg a nyereményt, csak még jobban aláássa az önbizalmát. Én is visszahúzódóbb, félénk típus vagyok, át tudom érezni a helyzetét, ez nem volt szép, hogy egy mindenki ellen. Szerintem bipoláris is, mert néha ahhoz hasonló megnyilvánulásai vannak. Azért ez hülyeség, hogy csak nagyszájú emberek lehetnek sikeresek, szerintem annak a lánynak van (volt) esélye a fináléra legalább, de akár nyerni is. Nem csak a harsány emberek miatt nézzük, ő tényleg érdekes tudott lenni így is, ahhoz képest nem ment át tujába. De szerintem Bálint túl közönséges vele mostanában, az jutatta el idáig... Remélem azért átgondolja még, talán holnap kérdezik meg tőle hogy végleges-e a döntés.
2021. jan. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/126 A kérdező kommentje:

—OFF—Én mondjuk nem pontozlak le, és szeretnek mindenkit megkérni, hogy aki normálisan kifejti a véleményét, akar szimpatikus akar nem, azt kérlek titeket ne pontozzuk le.

Remelem, hogy azért meg hozzászólsz a témához, és remelem, hogy senki nem fog lepontozni senkit. Inkább adjunk rá egy félig hasznos választ, és ennyi. De nem hülyeségeket írkálnak be, meg off témát, hanem erről beszélnek.—OFF—


Nos, érdekes volt a mai adás. Kicsit sajnáltam, hogy Bálint azért a beszed stílusa miatt nem kert bocsánatot Vivitol.. Azt megérdemelte volna, már csak azért is mert jóban vannak/voltak. De lényegében igaza van Bálintnak, csak nem ebben a stílusban.

Figyelj, ha valaki ennyire zárkózott és nem bír kibontakozni, akkor ne jelentkezzen egy ilyen játékba, ahol konkrétan tudjuk nagyvonalakban, hogy mi várható. Itt ki kell állnod magadert, mert megaláznak, és véleményt kell formalnod. De sajnos Vivi valamiért erre nem képes. Ezek ellenére is nagyon sajnálnam, ha feladná a játékot, de valószínűleg ez meg fog történni... Lehet a benti viszonyok amik most zajlanak Bálint és Robi miatt tette meg ezt a lépést véglegesen, de ez hülyeség lenne részéről szerintem. Idáig eljutott úgy, hogy meg senki ki sem vitte párbajra és most feladná.. Nem kene...

Mindegy, ez holnap kifog derülni.

Renato vs Moh ... Hat nem tudom gyerekek... Egyik sem a kedvencem, de szerintem MoHra fogok szavazni. Fantom képre szavaztam, de amint megtudtam, hogy Moh megy ki vele parbajra, levettem a szavazatomat.. És gondolkodnom kellett. Egyáltalán nem szimpatizálok Renatoval, de Moh annyira unalmas.. Folyton ugyanaz megy.. 😄 De nyilván Retyo fog kiesni ez kétségtelen. Mondjuk megnézem, hogy Fruval mi lesz azután. ROBIKA VAGY MOH majd megvigasztalja.. Na az lenne a kemény.🤷‍♀️

2021. jan. 16. 01:02
 76/126 anonim ***** válasza:
81%
Ha Vivi feladja, akkor a következő párbaj szerintem Fru-Virág ahonnan Virág jön vissza utána Dani-Moh visszamegy Moh utána Merci-Virág ott remélem Virág megy vissza na és innentől érdekes lesz. Legalább a mai adás vicces lesz a feladatok miatt nem megint a szerelmi drámakról fog szólni a műsor nagyrésze. Vivi meg remélem nem adja fel csak meg akarja szivatni a többieket mint annó Attila.
2021. jan. 16. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/126 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom. Aki már a riport szobába ezt bemondja, szerintem már eldöntötte magában.
2021. jan. 16. 09:00
 78/126 anonim ***** válasza:
76%

Nevetséges a Bálint hogy nyalja Dani seggét, mert azt hiszi erős... egész este nem tud aludni a k*rásuktól, de nem mond egy rossz szót se. A villából kihajítanám az ilyen suttyót, aki állandóan a mellettem levő ágyon baxik mint egy kutya. Annyi diszkréció nincs bennük, hogy legalább elvonuljanak a közös hálótérből. Lesz majd nagy csodálkozás, amikor Danika kiesik, mert a kutya nem kíváncsi már a kőbuta, faxfogdosó bántalmazóra. Bezzeg a full szarul levő Vivibe nagyon könnyű beleállni. Ahhoz tényleg nagy erő meg bátorság kell.


Az is nevetséges, hogy Vivi nem érdemelné meg a pénzt, amikor szerintem kb senki. Senki nem csinál semmit, ne röhögtessenek már. Könnyű mondani, hogy álljon ki magáért, amikor egy amúgyis önbizalomhiányos emberről beszélünk, aki mellett a saját barátai sem állnak ki. Nem is értem Bálintka miért csalódott ilyen hatalmasat Viviben... mert a Dani vigasztalta meg???? Inkább örülne ez a fogyatékos, hogy jobban lett, ha már olyan jóban vannak. Nagyon remélem Vivi nem fogja feladni, mert akármelyik gyökér ellen rá szavaznék. Ő legalább ember. Még aki normális az Robi, de ő is megy Bálint után sajnos egyre jobban. A többiek meg említést sem érdemelnek, mert vagy jelentéktelenek, vagy idegesítő senkik. Eddig kedveltem Bálintot, de most már csak azt látom rajta, hogy full törtető és akárkin átgyalogol a győzelemig. Danival is csak érdekből van jóban. Most, hogy Vivi gyenge lett és már nem tudja szórakoztatásra használni, dobta is gyorsan mint egy használt zsepit egy mondvacsinált okból. Fúj, visszataszító egy pali.

2021. jan. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/126 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem Vivi csak sajnáltatni akarja magát, mint a VV9-ben Zsuzsu. Gondolja, hogyha mindenkit provokál a hülye személyiségével akkor mindenki neki fog esni ő meg majd beállítja magát áldozatnak aztán a nézők nagy része majd megsajnálja őt és benttartják a fináléig. Zsuzsu ugyan ezt a taktikát játszotta el, emlékezzetek csak... hogy mindenki rá szavazzon.
2021. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/126 anonim ***** válasza:
91%
Vivi fel akarta magára hívni a figyelmet és egyben ez egy érzelmi zsarolás volt Bálintra és Robira irányulva. A mai párbajtól többet vártam volna. Szép nagy lett a különbség 85-15 de Moh is mondta, hogy majd a párbajon megmondja a magáét, de kb hagyta magát elég gyenge párbaj volt. Kíváncsi vagyok változni fog e valamit, hogy nyert egy párbajt. Az biztos, hogy szerelmesebb lesz magába, mint eddig de legalább nem kell tovább hallgatni Renátó kirohanásait.
2021. jan. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!