Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért ítélik el sokan a...

Miért ítélik el sokan a KPOP-ot és azokat akik szeretik?

Figyelt kérdés

Régen én sem szerettem, de egy honapja meghallgattam egy BTS számot és azóta szeretem( de nem vagyok őrült rajongó). Sokaktól hallottam már, hogy lenézik, és azt mondják hogy csak 10éves kislányok hallgatják (pedigamugy pont nem, én is idosebb vagyok sokkal).


Nem merem senkinek elmondania bff-emen kívül mert felek hogy kinevetnek esetleg gúnyolnak.


Miért van ez az előítélet?

És miben más a KPOP mint az angol nyelvű POP számok?(a nyelven kívül)



2019. jan. 1. 19:51
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
35%

#9 Meg úgy kábe a teljes progresszív metal, de az Iron Maiden is a pszeudo-intellektualizmust erősíti.


Valahogy sokkal többre becsülöm az olyan metalzenekarokat, akik nem akarnak nagy filozófiai igazságokat megfogalmazni, mert a metal erre alkalmatlan.

2019. jan. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
100%

OFF:

Jézusom, komolyan azt írtam, hogy idén szeptember? :D Na, még fel se fogtam, hogy 2019 van.


#1 voltam, bocsi az offért, csak gondoltam kijavítom magam.

2019. jan. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
66%

#6,#7 ugyanaz az ember, jól felismerem a skorpióiról mert mindegyik BTS-es kérdésnél velük mentegetőzik

Ember,te gondolkozol mikor írsz?:D ha te is agyilag felnőtt lennél nem kötekednél a többiekkel olyan embereken akik mellett labdába se rúghatsz

Gané zene?bisztos azért nézik és szeretik több mint 500 millióan mert SZERINTED "gané zene"

De annyira feltudsz b*szni ember komolyan már, bár nem kéne az ilyenekre figyelni,nem kéne veletek foglalkozni,ti utálkozók mindig voltatok és lesztek is

Egy kérdéshez már leírtam,de most beillesztem ide is,mert nagyon felkurtad az agyam azzal is,hogy azt mondtad nem tettek le semmit az asztalra,hidd el hogy több emberen segítettek mint te


“BTS és a cégük hozzájárulása az UNICEF és a Love Muself kampányukhoz 1,8 billió won volt,kedves utolsó,szerintem nagyon jól tudod,mi az az UNICEF,de már azért is leírom hogy nehogy még azt hidjétek hülyeségeket beszélek


“Az UNICEF célkitűzése a gyermekek és az ifjúság helyzetének javítása az egészségügy, a táplálkozás, a szociális gondoskodás, az oktatás és a szakképzés területén. Elősegíti a helyi közösségek fejlesztését, erősítését, hangsúlyt fektet a lányok oktatására. Programjai a legszegényebb országok legrászorultabb gyermekeit segítik.„


1,8 billió won (~453 millió Ft!)


BigHit : 290 millió won

BTS (mint csoport): 210 millió won

BTS egyéni adományai: 60 millió won

Bang Si Hyuk: 12.86 millió won

BTS album eladások: 714.82 millió won

BTS ARMY: 313 millió won (!)

Online adományok: 196 millió won

Világturné: 52 millió won

Vagy nem rég az egyik koncerten az egyik fan rosszul lett Jungkook pedig képes volt oda menni és vizet adni neki csak hogy jobban érezze magát,vagy mikor az egyik régi Bighit gyakornok rosszul volt, Yoongi trainee korában elvitte az orvoshoz és minden költségét kifizette, aztán Jin és Yoongi szülésnapjukkor adományoztak egy árvaháznak sőt egy állat menhelynek is,Tae egyszer észrevett egy hajléktalan gyereket az úton és azt hiszem fagyit vett neki, megkérdezte milyet szeretne enni vett kettőjüknek és együtt ették meg,na ezek után próbálja bárki is azt mondani hogy

a BTS tagok szívtelenek,lehet nem ismerjük őket személyesen,de hidd el a videóikból(és itt most nem a kippekre gondolok)igenis ki lehet ismerni milyen emberek, ezért szeretjük őket,az meg hogy te beszélsz itt a levegőbe úgyhogy K*rvára fost se tudsz róluk az már maradjon a te hibád,bár igen,igazad van egy részben, tényleg vannak elvetemült rajongók amit néha már én se tudok elviselni,de ott a másik réteg,az a réteg akik azért szeretik a fiúkat amit csinálnak és AKIK nem a kockahasért, combokért,arcért,testért,ki miért.

de ezzel a kijelentéssel nagyon mellé lőttél,azt mondod ismered a BTS-t, hát ezek szerint rohadtul nem

Miért kell a fiúk ellen fordulni ha már nem tetszik néhány rajongó viselkedése?tudtommal a fiúk nem tehetnek róla, ők nem ezt érdemlik



nap mint nap korholjátok a fiúkat és csak azt hiszitek minden az ugrabugriról,a kornyikálásról,a luxusról és pénzről szól, hát rohadtul nem:') emberek,azt sem tudjátok mi az a BTS azt szidjátok, néha ezt cikibbnek látom mint néhány tini p*csa rinyálását a bandáért

Felnőttek vagytok, miért kell ezt csinálni?

Ja és ha még nem jutott volna fel,a BTS tagok nem lányok hanem férfiak,esetleg baj van a látásotokkal? és közel sem transzneműek,valamint nem is lányos alkatúak, attól hogy egy fiúnak vékony a hangja még nem kell rögtön azt mondani "Úristen,mintha egy lány énekelne" hidjétek el “Amcsiba" is sok vékony hangú fiú van és MO-n is és testalkatilag is megesik bárhol vézna fiú, bár ez a legtöbb koreairól nem elmondható mivel ők adnak magukra avégett hogy Koreában a külső a top #1 idolok esetében pedig elkerülhetetlen a kidolgozott test

Olvastam már olyat is,hogy az amerikai fiúk mellett a koreai fiúk tiszta lányosan néznek ki,aha, tuti,bisztos ők raknak magukra műkörömtől kezdve comb zsizmáig és egész 22 tonna sminkig minden szent sz*rt,na azokról hamarabb elmondható az hogy transzneműek, sőt egyre több fiú veszi fel ezt a stílust, szóval, azért nézzünk már kicsit a dolgok hátterébe:)„


Bocsánat ha hosszú lett,de rohadtul fel tud húzni mikor egy ember elkezdi beszélni a hülyeséget de eközben azt sem tudja mi fán terem,nem a viselkedésből kell kiindulni bogaram,az már nem a BTS hibája hogy a fanok ilyenek,a BTS nem ezt mutatja nekünk,az már ember függő ki hogyan áll hozzá a dolgokhoz

2019. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
89%
És elnézést ha érhetetlen itt-ott csak ez egy másik kérdésnél volt, azért,a lényeg benne van
2019. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
89%

#11. Iron-t nem is bírom annyira,csak pár számot

Prog-ból pl. egy Mastodon-ra max 1-2 albumnál mondhatják ezt,de szerintem azok is szépek. Opeth-nek új albumai bénák,de a régiektől nem lehet elvenni,hogy menők.

A Tool is olyan túl művészi,de jól le lehet rajta nyugodni

Amit én tényleg nem bírok és gitár nyúzásnak gondolok a DT mellett még az ilyen Dragonforce féle masztizás

2019. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
16%

Na megjöttek már, csak kis időt kellett várni... Annyira bírom mikor valaki a tiszteletről meg az elfogadásról papol de közben ő ugyanúgy oltogatja a másik embert, ugyanúgy fikázza a másik zenei ízlését és ugyanúgy képtelen elfogadni a másik véleményét. Ja meg jön a szokásos Ctrl+c, Ctrl+v kínaivédő szöveg, hogy ki milyen fain ember... letojom. A politika rovatban szokták ezt csinálni, ott is szánalmas, itt is az.


Vagy, akkor minek írtok ki ilyen kérdést, hogyha valaki válaszol rá (konkrétan arra amit kérdeznek) akkor 0-ra pontozzátok, balhét szítotok meg elkülditek a melegebb éghajlatra? Ha nem vagy képes elfogadni más véleményét akkor minek kérdezed? Vagy minek olvasod el a választ (ha nem te írtad a kérdést)?


Óvoda kiscsoport. Ebből is látszik hogy egy bizonyos kor és szellemi érettség fölött nem véletlenül nem foglalkozik senki ilyen "zenékkel". De sebaj, még szerencse hogy mindenki azt hallgat amit akar. Te hallgasd a kínai vartyogást, én meg hallgatom a minőséget. Szabad világ van.

2019. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
100%

#15 A Dragonforcet végképp nem bírom.


#16 A könnyűzenénél a korba problémás belekötni, merthogy a könnyűzene MINDIG a tinédzsereknek szólt.

2019. jan. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
100%

Az előző választ véletlenül befejezetlenül küldtem el, mert túl gyors voltam.


Szóval, a Dragonforce szerintem is borzalmas, szerintem a túlzott technikai tudás kiöli a lelket a rockzenéből. Nem véletlen, hogy amikor 1976-ra kezdett túlburjánzani a "progresszív" rock (pl. a Yes a legendás négy húszperces számot tartalmazó lemezével), végül a punkforradalom lett az eredménye és a fiatalok visszahozták a kezdeti egyszerűséget a rockzenébe, hogy onnan új irányokba fejlődjön tovább (new wave, poszt-punk, alternatív rock, hardcore punk, NWOBHM, thrash metal, ezek mind a punk rockból fejlődtek).

2019. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
33%

Inkább te hallgasd a hörgést,mi pedig hallgatjuk azt ami tényleg zenének nevezhető és a dalszövegének fontos mondanivalója van

Ugye tudod hogy a "menő" beszólásaiddal csak azt mutatod hogy az IQ-d is nulla szinten van?:))


Amúgy meg a legtöbb kérdést az utálok rakják fel,egy példa

“mi ez a BTS jelenség hazánkban?" és még egy jó pár cifra kérdés,mi a ló**sznak provokáljátok az ARMY-kat? meg Justin Bieber,Lil Pump fanjait?csak nem fáj hogy a te hülye zenédet már senki nem hallgatja?

És ha a tiniknek szól?végtükre is ez a céljuk

A 69 éves nagymamám is elhalgatattja magyar felirattal a BTS-t, sőt dicsérte is őket,de rock hörgésen csak a füled fog megsiketülni,semmi mondanivalója csak a nagy hörgés

Aztán ti vagytok felháborodva közbe ti provokáltok mindig

Semmi baj és vita nem volt míg ide nem toltad azt a nagy okos képed a filológus beszédeddel

Azt mondod mindenki szeresse és fogadja el amit más szeret,akkor te miért nem tudod elfogadni hogy mi ezt szeretjük, miért jössz minden kérdéshez kötekedni?mit ártott neked egyáltalán Korea?vagy a BTS?

2019. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
80%

Elhallgatja*

Elnézést,siettem

2019. jan. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!