Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért ítélik el sokan a...

Miért ítélik el sokan a KPOP-ot és azokat akik szeretik?

Figyelt kérdés

Régen én sem szerettem, de egy honapja meghallgattam egy BTS számot és azóta szeretem( de nem vagyok őrült rajongó). Sokaktól hallottam már, hogy lenézik, és azt mondják hogy csak 10éves kislányok hallgatják (pedigamugy pont nem, én is idosebb vagyok sokkal).


Nem merem senkinek elmondania bff-emen kívül mert felek hogy kinevetnek esetleg gúnyolnak.


Miért van ez az előítélet?

És miben más a KPOP mint az angol nyelvű POP számok?(a nyelven kívül)



2019. jan. 1. 19:51
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
89%

#39, jó, de amikor az a klip készült, még 30 alattiak voltak. :D


Rúzs? Melyiken? 😮 Amúgy nyilván, valamennyi sminket rájuk is raknak, de szerintem ők szexik. Minhyuk izmai abban a klipben semmiképp sem nevezhetők nőiesnek.


Abban egyetértek, hogy a koreai színészek nagyon jól néznek ki. 😍


Amúgy ha 30 alatti idolokról van szó, akkor szerintem például D.O. (Exo) nem nőies egyáltalán. Egyébként ő színészkedik is, talán már láttad szerepelni valamiben.

[link]

2019. jan. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:

facen megy a hirdetése egy másik lánnyal

és igen régi a video de ebből is látszik hogy mennyire eldurvult ez a műfaj az exo tagjai szintén öregebbek a legfiatalabb 24 oké az méf fiatal de ott is csak az öregebb tagok a 26+ kezdenek férfiasodni (az is közre játszhat hogy a kelet ázsiai rassz nehezebben öregszik a lányokra is azt szokják mondani hogy még 30 évesen is 20-25 nek néznek ki :D) de


de ha megnézed a kpop és színészek közti különbséget ég és föld és nem az izmok tesznek valakit férfivé nagyon nem :D hanem a megjelenés a gondolkodás és a döntések!

az izmok csak nő csalogatok :D és igen a kpop idolokat jobban sminkelik mint a férfi szinészeket mert ők minden féle bőr puhitó meg javitó cuccal kenik (kell kenniük) az arcukat meg sokszor tesznek fel egy kis ajak pirositott (szájfény, vagy rúzst!) néha ugy kivannak sminkelve mint a női idolok azok pedig valamikor ugy kivannak sminkelve hogy folyik roluk a smink pedig szerintem SOKKAL CSINOSABBAK SOLIDABB SMINKELLLLLLL

2019. jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
mármint a lányok ha rosszul magyaráztam volna el
2019. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
79%

Na és akkor mivan ha van rajtuk smink?lehet itteni szemmel kicsit taszító de attól még mikor nincsen fellépésük nem sminkelik magukat, sőt még az 1D-t is sminkelték mikor színpadra léptek, alapjában véve minden színészt és énekest sminkelnek mikor fellép vagy klippet készül forgatni,nem csak a koreaiakat

Persze attól már én is undorodom mikor egy férfi össze vissza van mázgálva,a szeme kihúzva tiszta feketére mint egy lánynak és csillog rajta az alapozó ezek mellé pedig még felvesz egy magassarkút is,na ez tényleg undorító,de ez már csak stílus kérdése

Míg a színészeket/énekesek úgy vannak smikelve amilyen a zene/film hangulata

Én bátran tudom dicsérni a kpoppot és a koreai film ipart is, őket legalább profin kisminkelik,az hogy az utálkozók nagyrésze azt hiszi lányoknak vannak kidobva a nagy világ elé attól bármelyik Exo és BTS tag fiúnak érzi msgst:)))

2019. jan. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
Magát*
2019. jan. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:

már ne is haragudjatok meg drága kpop utálók de ti is pont igy vagytok a koreával,ahogy az egyik válaszoló mondta hogy a metál hörgésből áll rögtön pattogni kezdtetek hogy "jaj bisztos okos lehetsz ha azt hiszed..." és hasonlók

DE!!!

ti sem tudjátok hogy miből áll igazából ez az egész korea és kpop meg BTS cuccság és ti is csak a bolondját beszélitek,ugye milyen hülyén hangzik ha valaki kakát sem tud az egészről?

amikor ő azt mondja hogy a metál hörgésből áll,az olyan mint mikor ti korholjátok a kpop fanokat azzal hogy "kinai b*zik,fuu de lányosan néznek ki,lányos alakúak,gané zene" és hasonló,nem..a koreai zene is igenis hordoz magában egyfajta fontosságot,pont úgy mint más zenei műfaj,nem kell itt a fanwar senkinek sem,hisz minden egyes zenei műfaj különleges valamiért,legyetek szivesek befejezni a BTS szitkozását mert ők igenis sokat tettek azért,hogy ott legyenek ahol,és a dalaiknak igenis sok mondanivlójuk van

ti pedig BTS fanok,legyetek szivesek befejezni a másik műfajnak a leszólását hisz az is takar valami fontos és egyedi dolgot

de azért felnőttnek nevezitek magatokat és menőnek hogy beolthatjátok itt-ott koreát ha valaki felteszi ezt a tipikus kérdést hogy "miért utálják a kpoppot?" aztán ahogy észreveszi egy utáló rögtön jön oltogatni mindenkit,megkezdve a BTS-től egész végig a vonalon,kérlek titeket fejezzétek be,ez nem a felnőttség jele,igaza volt az egyik válaszolónak ha nem jönnétek mindig provokálni talán az ARMY-kat se bosszantanátok fel,emberek vagyunk kérem...

2019. jan. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
70%

tudom jol hogy a szinészeket is sminkelik nem is erről volt szó hogy ha fiú akkor már b_____uzi hanem arrol beszélek hogy a kpop idolokat túlzottan is kisminkelik sőt még a lányokat is mert roluk rendesen folyik a smink mikor annyit táncolnak (+ elégé benne vok a kpopban nem utálom mint zenei műfajt! azt utálom ahogy a studiok tudnak bánni illetve még a rajongok is az idolokkal!) meg nézel egy kpop idolt és egy koreai szinészt! a szinészen látszik van magánélete önmaga lehet + nem kell virág fiunak kinéznie a kamerák előtt!


ő itt jungkook szerintem sokan ismerik nem vagyok nagy fanja! de!


itt átlagos NORMÁLIS ÁZSIAI srác [link]


it meg virágfiuként (finoman szólva)

[link]


a srácok minden bizonnyal normálisak mig oda nem kerülnek a studiohoz és apránként felemészti őket :S de ugyan ugy a lányokat is :(

2019. jan. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:

Legutolsó:

A 2. kép amit elküldtél photoshop-olva van. Elég észrevehető ha az oldalon kirakott képeket végignézed.

Ha valakinek nem tűnk volna fel hogy miért:

Sokkal jobb minőségű a szempillája mint maga a kép


Már nem azért, de ez pofátlanság annak a részéről aki csinálta ezt a twittert, mert ennyi erővel bárkiről lehetne megszerkesztett képeket kitenni, mindig vannak akik beveszik ezeket...

2019. jan. 6. 17:02
 49/56 anonim ***** válasza:
100%

oké én hibám csak hangsúlyozni akartam

de

[link]


+

[link]


ezen nincs shoppolva

2019. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
Kook minden képen álomszép.:)
2019. jan. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!