Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért ítélik el sokan a...

Miért ítélik el sokan a KPOP-ot és azokat akik szeretik?

Figyelt kérdés

Régen én sem szerettem, de egy honapja meghallgattam egy BTS számot és azóta szeretem( de nem vagyok őrült rajongó). Sokaktól hallottam már, hogy lenézik, és azt mondják hogy csak 10éves kislányok hallgatják (pedigamugy pont nem, én is idosebb vagyok sokkal).


Nem merem senkinek elmondania bff-emen kívül mert felek hogy kinevetnek esetleg gúnyolnak.


Miért van ez az előítélet?

És miben más a KPOP mint az angol nyelvű POP számok?(a nyelven kívül)



2019. jan. 1. 19:51
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem meg annyi smink amennyi az utolsó képen van Jungkook-on minden színészre és énekesre rá férne, egyébként Jungkook egy helyes koreai fiú férfias alakkal, bisztos nem lányos alkata van, sőt megvannak még az ideális méretei is (szélles váll, karcsú derék,izmos combok) szerintem nem épp mondható egy vézna fiúnak (persze a többi BTS tag is ad magára)de Jungkook most különösen kidolgozta magát + a napokban kezdett el boxolni

Arról a képről meg ordít a photoshop szóval szerintem még a hülyének is feltűnne:D


Random szelfi:


[link]


Szinpadon:


[link]


Én nem igazán látok annyira hű de nagy különbséget

2019. jan. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
89%
Annyi hogy Koreában a férfiak és nők egyaránt össze kenik magukat minden kenceficével,mit tudom én fehéritik meg ördög segge tudja,ami néhha az itteni embereknek se ártana ezért tűnik tökéletesnek a bőrük és kevesebb smink kell,max egy kis szemceruza,de annyit egy amerikaira is raknak,persze ott is megakad olyan akinek allergiás rá a bőre,megint csak például Jungkook,tele volt az arca aknéval fiatalabb korában ennek ellenére mégis rá erőszakolták a sminket, szóval mint előttem is mondták ezt nem ők döntik, még ha néha túlzásba is van véve kicsit,az nem azt jelenti hogy melegek lennének
2019. jan. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
100%
#47, igazat adok neked abban, hogy tényleg pocsékul bánnak az idolokkal. De szerintem nem a smink a legnagyobb bajuk.
2019. jan. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
45%

hát azért az sem kellemes még lányoknál oké de azért fiuknál felrakatják ugyan ugy ha csak egy sima fotozás van vagy ha mennek v liveozni egy étterembe vagy bármikor mikor a nyilvánosság elé kimennek arc mask azt meg akkor amikor nincsenek ki sminkelve és szoval az elég ritkán használják + szinte csak este amikor van szabad idejűk (már amennyi..)


de oké persze az ápoltság az más tészta azonban azt sem kell tulzásba vinni férfinak gondolok itt a minden napos arc radir arc krémek használatára (+ szemcerúza, make up)

2019. jan. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:

Drága kpop és BTS utálkozók ti mindenkit meg tudtok nézni meg szólni csak magatokat nem :')

Ennyi lenne a szerény véleményem erről az egész interneten folytatott harcról

2019. jan. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
a válaszodnak nincs semmi értelme! nem arról van szó hogy a kpop rossz vagy sem hanem az előítéletekről és a különbségekről! de ez zene aki híres zenész annak mindig is lesznek utálói! pusztán mert csak nem szimpatikus az adott zenész (pl még jacksonak is mert fekete [volt] de ez csak egy nagyon kis réteg, mert akkor még a halála után sem emlegetnék az emberek pop királynak!)
2019. jan. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!