Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért ítélik el sokan a...

Miért ítélik el sokan a KPOP-ot és azokat akik szeretik?

Figyelt kérdés

Régen én sem szerettem, de egy honapja meghallgattam egy BTS számot és azóta szeretem( de nem vagyok őrült rajongó). Sokaktól hallottam már, hogy lenézik, és azt mondják hogy csak 10éves kislányok hallgatják (pedigamugy pont nem, én is idosebb vagyok sokkal).


Nem merem senkinek elmondania bff-emen kívül mert felek hogy kinevetnek esetleg gúnyolnak.


Miért van ez az előítélet?

És miben más a KPOP mint az angol nyelvű POP számok?(a nyelven kívül)



2019. jan. 1. 19:51
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagyok egy ultra giga popfan, de ez nagyon jól sikerült

https://www.youtube.com/watch?v=HlN2BXNJzxA

2019. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
92%
#31, köszi, hogy megmutattad, tényleg nagyon jó szám.
2019. jan. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
17%

#33, ne legyél már ennyire agresszív, a dél-koreai hadsereget az ellenségemnek sem kívánnám.

[link]

2019. jan. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
0%
utolsó annyiban könnyebb nekik hogy alapból nem tiszteletenek mig europában sőt amerikában is az ujoncok elég pimaszak :d
2019. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
24%

Mert atom "meleges" , semmi férfias nincs benne.

Lehetne, de nincs.

A One Direction is férfiasabb náluk.

2019. jan. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
93%
A kpopban semmivel sem kevesebb női előadó van, mint fiú, te oda például mi férfiasat vársz?
2019. jan. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
93%

#35, vannak olyan fiúbandák, ahol a srácok kinézete egy kicsit nőies. Európai szemmel nézve tényleg sokkoló lehet, viszont ők nem melegekek. De nem minden bandában néznek ki így. Láttál kb. két videoklipet, ami alapján elítéled az egész dél-koreai popzenét. Én is így voltam vele régen. Aztán kicsit megismertem jobban a dolgokat. És mostmár a lányosabb fiúbandák sem zavarnak. :)


Nézd, ők pl. nem néznek ki lányosan:

[link]


De ők sem:

[link]

2019. jan. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
2019. jan. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
0%
kösszzz a super junior már 30 felettiek.... azonban a 30 alatti kpop idolokrol ne várjunk semmi férfias kinézetett viselkedést! mellesleg a koreai színészek sokkal jobban néznek ki kb ugy mint egy normális férfi :D
2019. jan. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
55%
a második linken meg a srácon ruzzzzzzs van..........
2019. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!