Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van igaza? Ez elvárható...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? Ez elvárható kérés?

Figyelt kérdés

Beszélek egy lánnyal, egyelőre csak barátilag. A közösségi oldalain nincs kint kép, mert így szereti.


Nekem a lány nem nagyon tetszik, bár jó a kapcsolatom vele és szép is, de engem nem vonz, ennek ellenére ilyen tipikus szép lány kisugárzása és külseje van.


Gyakran említem neki, hogy tegyen ki képet, mert nagyon szép és jó lenne, ha posztolna néha Ő is valamit.


Mindig valamivel kimagyarázza, hogy elromlott a telefon, nincs jól felöltözve, stb. Ha pedig megigéri, hogy fog készíteni egy adott időn belül képet nem teljesíti.


Engem annyira nem zavar, bár kicsit fura. Elvárható ez, hogy tegyen ki egy képet az oldalára? Jogos a részéről, hogy nem erölteti meg magát, hogy akár otthon beöltözzön egy képre?


Várom a véleményeket! [kultúráltan, nem veszekedtünk a témán, szóval a kritika is inkább építő legyen]

Szép estét!



jan. 20. 18:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
82%
Nem
jan. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 A kérdező kommentje:
Ezt melyik kérdésre írtad? Kinek az álláspontját pártolod?
jan. 20. 20:26
 3/69 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha Ő nem akar kitenni képet magáról az az ő dolga

Az hogy Te mondod neki hogy tegyen fel képet egy dolog de ha nem szeretné akkor tiszteletben kell tartani

Szóval nem jogos az elvárásod pláne hogy ha jól vettem ki a szavaiból mégcsak ismerkedtek

jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem elvárható. Közöd sincs hozzá mit (vagy mit nem) rak ki valaki. De most komolyan mit zavar téged ha nincs kint képe? Főleg ha nem is jön be. Vannak emberek akik szimplán nem a közösségiken élik az életüket és nem éreznek késztetést arra hogy kirakjanak valamit.
jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
100%
Nem elvárható kérés. Minek kell erőltetni, ha ő nem akar képet ki tenni magáról? Nem a világnak akar megfelelni, ilyen egyszerű. Nem is értem az ilyen embereket, akik kéretlenül "biztatják" a másikat valamiben. FŐLEG, ha neked sem az eseted. Én is tudnék ilyeneket mesélni, hogy "küldj már magadról egy újabb képet", "egy ilyen szép lánynak hogyhogy nincs még barátja", meg hasonlók. Engedjétek már ezt el, nagyon gáz! Itt kezdődnek a gondok, a másik manipulálása. Inkább foglalkozz más, értelmesebb dologgal ahelyett, hogy kinek mutogassa magát, vagy kinek nem. Szerintem ő is eltudja dönteni.
jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként nem vagy vele együtt, állításod szerint nem is jön be, akkor neked miért nem teljesen mindegy, hogy rak e ki képet vagy nem? Tulajdonképpen semmi közöd hozzá.
jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 A kérdező kommentje:

#3 Már barátok vagyunk, több hónapja ismerjük egymást. Egyébként köszönöm a véleményed, mondjuk én sem követelőzök nála, tehát tiszteletben tartom.


#4 azért örülnék, ha lenne kint képe, főleg, hogy szép lány és a ruhái sem rosszak, bár nem öltözik olyan különlegesen, de fotogén. Mivel barátok vagyunk írhatnék neki kommentet, meg hasonlóval kifejezhetném, hogy kedvelem.


#5 nem eröltetem azért. Nem bántom őt, vagy ilyesmi, csaj felvetettem többször.

jan. 20. 20:42
 8/69 A kérdező kommentje:
#6 csak tanácsoltam neki, nem eröltettem. Megértem, bár én is megtenném, ha Ő kérné
jan. 20. 20:44
 9/69 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld pipa, köszi
jan. 20. 20:44
 10/69 anonim ***** válasza:
100%

"#5 nem eröltetem azért. Nem bántom őt, vagy ilyesmi, csaj felvetettem többször."

Ez az erőltetés fogalma. Érezd, hogy sok vagy. Én két ilyen megjegyzés után már nem tartom valakivel a kapcsolatot.

jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!