Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van igaza? Ez elvárható...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? Ez elvárható kérés?

Figyelt kérdés

Beszélek egy lánnyal, egyelőre csak barátilag. A közösségi oldalain nincs kint kép, mert így szereti.


Nekem a lány nem nagyon tetszik, bár jó a kapcsolatom vele és szép is, de engem nem vonz, ennek ellenére ilyen tipikus szép lány kisugárzása és külseje van.


Gyakran említem neki, hogy tegyen ki képet, mert nagyon szép és jó lenne, ha posztolna néha Ő is valamit.


Mindig valamivel kimagyarázza, hogy elromlott a telefon, nincs jól felöltözve, stb. Ha pedig megigéri, hogy fog készíteni egy adott időn belül képet nem teljesíti.


Engem annyira nem zavar, bár kicsit fura. Elvárható ez, hogy tegyen ki egy képet az oldalára? Jogos a részéről, hogy nem erölteti meg magát, hogy akár otthon beöltözzön egy képre?


Várom a véleményeket! [kultúráltan, nem veszekedtünk a témán, szóval a kritika is inkább építő legyen]

Szép estét!



jan. 20. 18:57
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 A kérdező kommentje:
#50 egyetértek! az én igényeimről, kéréseimről van szó.
jan. 20. 22:24
 52/69 anonim ***** válasza:
100%
51. És a lány igényei? Az neked nem számít, hogy ő nem akar képet kirakni? Oké, ígérget, de azt már te is beláttad, hogy abból úgysem lesz semmi. Vagy majd kitesz valami képet, ha kedve lesz hozzá. Ne ilyen üres dolgokon múljon már az ismeretségetek.
jan. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 A kérdező kommentje:
#51 "ne ilyen ures dolgokon..." nagy igazat mondtal, koszonom, ment a zold pipa. vegul is ez egy mellekes dolog
jan. 20. 22:36
 54/69 A kérdező kommentje:
Na azóta majdnem egy hét telt el. Kép nem lett. Ő hozta szóba egyszer, engem nem zavar annyira, nem nekem tesz ki képet, nem az én profilom lesz tőle jobb, viszont szeretnék tőle eltávolodni, mert nekem ő túl egyszerű.
jan. 26. 16:54
 55/69 anonim ***** válasza:
58%

Az igen

Ahhoz képest hogy az elején még azt írtad hogy barátok vagytok..

Leva kalappal a jellemét előtt

jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 A kérdező kommentje:
55 nem bántom, nem veszekedünk, elismerem, hogy más és szeretném, ha nem lenne szoros a viszonyunk. Csak nagyon jó barátból lehet nagy ellenség. Ha maradunk köszönőviszonyban, akkor nincs min összeveszni:)
jan. 26. 17:04
 57/69 A kérdező kommentje:
Nem a kép a gond, hanem, hogy túl egyszerű a jelleme, vehemens, felszínesen ítélkezik és nem látja, hogy jót akar neki mindenki.
jan. 26. 21:31
 58/69 anonim ***** válasza:
58%

"viszont szeretnék tőle eltávolodni, mert nekem ő túl egyszerű"

Írd ezt le neki is. Garantálom, hogy nem rajtad fog múlni az ismeretség megszakítása.

jan. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
70%
Feltéve HA ezek után még van egy kis esze a lánynak. (58. voltam)
jan. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
58%

Szerencsés ember vagy hogy pont akkor világosodtál meg amikor a te igényeid,kéréseid nem teljesültek


És hopp rájöttél minden hibájára


Akkor ki is a felszines?


Bocs lehet hogy én is túl egyszerű vagyok amiért nem értelek meg téged

jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!