Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van igaza? Ez elvárható...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? Ez elvárható kérés?

Figyelt kérdés

Beszélek egy lánnyal, egyelőre csak barátilag. A közösségi oldalain nincs kint kép, mert így szereti.


Nekem a lány nem nagyon tetszik, bár jó a kapcsolatom vele és szép is, de engem nem vonz, ennek ellenére ilyen tipikus szép lány kisugárzása és külseje van.


Gyakran említem neki, hogy tegyen ki képet, mert nagyon szép és jó lenne, ha posztolna néha Ő is valamit.


Mindig valamivel kimagyarázza, hogy elromlott a telefon, nincs jól felöltözve, stb. Ha pedig megigéri, hogy fog készíteni egy adott időn belül képet nem teljesíti.


Engem annyira nem zavar, bár kicsit fura. Elvárható ez, hogy tegyen ki egy képet az oldalára? Jogos a részéről, hogy nem erölteti meg magát, hogy akár otthon beöltözzön egy képre?


Várom a véleményeket! [kultúráltan, nem veszekedtünk a témán, szóval a kritika is inkább építő legyen]

Szép estét!



jan. 20. 18:57
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
72%
8. Tudod, a tanáccsal az a baj, ha nem kérik, felesleges.
jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 A kérdező kommentje:
#10 lehet, hogy ez őt zavarja, valóban, bár inkább nem érzi annyira fotogénnek magát, vagy ilyesmi. Bár az zavar, hogy néha az jön le a válaszából, mintha Ő sem akarna képet.
jan. 20. 20:52
 13/69 A kérdező kommentje:
#11 beszéltünk olyan dolgokról, ami kapcsán ez felvetődött, tehát mondhatjuk, hogy kérte
jan. 20. 20:53
 14/69 anonim ***** válasza:
100%
12, Egyértelmű válasznak veheted azt, hogy ő nem akarja. Az már eleve gond, hogy téged ez zavar.
jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
58%
13. Mondhatjuk? Tanácsot konkrétan szoktak kérni, pl. "te mit gondolsz?". Nem úgy, hogy "felvetődött" valami.
jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
92%
Ne akard elrontani. Örülj neki hogy nem fertőzte meg a közösségi média. Nagyon ritka az olyan ember aki szép, de nem hiú, és nem rakosgatja tele a képeivel a világhálót. Szerintem ez inkább becsülendő, mint furcsa.
jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 A kérdező kommentje:
#14 Elfogadom, okés. Az zavar, hogy megigéri, hogy pár nap és lesz kép, meg ilyesmi és úgy tünik, hogy akarja. Utána meg elromlott a teló, nincs jól öltözve, nincs kép ötlete, stb. Tehát őszintén elmondhatná, hogy nem akarja. Ha szeretne eleget tenni a kérésnek, magára venne pár divatos ruhadarabot és lefotózkodna otthon egy fotelben. Inkább nem akarja.
jan. 20. 20:58
 18/69 A kérdező kommentje:
#13 kért tanácsot!
jan. 20. 20:59
 19/69 A kérdező kommentje:
#16 storykat tesz ki, de ilyen tiktokos videókat, hogy egy fekete szobában a tükör előtt videózza magát és tátog.
jan. 20. 20:59
 20/69 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar kitenni semmit magáról, ennyi az egész. Ha sokat cseszteted ezzel, akkor megutálhat.
jan. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!