Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van igaza? Ez elvárható...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? Ez elvárható kérés?

Figyelt kérdés

Beszélek egy lánnyal, egyelőre csak barátilag. A közösségi oldalain nincs kint kép, mert így szereti.


Nekem a lány nem nagyon tetszik, bár jó a kapcsolatom vele és szép is, de engem nem vonz, ennek ellenére ilyen tipikus szép lány kisugárzása és külseje van.


Gyakran említem neki, hogy tegyen ki képet, mert nagyon szép és jó lenne, ha posztolna néha Ő is valamit.


Mindig valamivel kimagyarázza, hogy elromlott a telefon, nincs jól felöltözve, stb. Ha pedig megigéri, hogy fog készíteni egy adott időn belül képet nem teljesíti.


Engem annyira nem zavar, bár kicsit fura. Elvárható ez, hogy tegyen ki egy képet az oldalára? Jogos a részéről, hogy nem erölteti meg magát, hogy akár otthon beöltözzön egy képre?


Várom a véleményeket! [kultúráltan, nem veszekedtünk a témán, szóval a kritika is inkább építő legyen]

Szép estét!



jan. 20. 18:57
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
73%
Ha az önbizalmát akarod erősíteni, azt aztán mindennel lehet, messze nem csak a kiposztolt képeivel.
jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen mindegy, mi az oka: te ezen nem tudsz változtatni, de még ráadásul nem is szólhatsz bele.

El kell fogadnod, hogy ő nem akarja, és kész. Elég világosan kiderült, hogy nem akarja, úgyhogy ez végleges.

jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 A kérdező kommentje:
#29 nekem ő nem tetszik. Higyjetek nekem, nem hazudnék erről. Egyszerűen jobban szeretném, hogy legyen kint képe.
jan. 20. 21:43
 34/69 A kérdező kommentje:
Okés megértelek titeket, de értsetek meg engem is!
jan. 20. 21:45
 35/69 anonim ***** válasza:
73%
De mért? Azt nem tudod megmagyarázni. Azért, hogy megdicsérhesd. Vagyis mégis tetszik.
jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az jó kérdés, hogy te miért akarod ezt ennyire.

Érdemes lenne talán elgondolkodnod rajta, sok oka lehet.

Például szeretnéd irányítani ezt a lányt, vagy a saját önbizalmad növelné az, ha meg tudnád győzni.

jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 A kérdező kommentje:

#35 nem azért, hanem egyszerűen ha valaki kitesz egy instaképet, amin jó a szettje, ha férfi ha nő, jó nézni jó elmelkedni pl egy AKC Misi poszt, vagy egy Manuel kép.

Ugyanezt az érzést szeretném, hogy wow de jó a szetted, van kint keped, posztolsz, stb.

jan. 20. 21:49
 38/69 A kérdező kommentje:
36 se irányítani nem szeretném, se meggyőzni, de nekem szimpi ha posztol
jan. 20. 21:49
 39/69 anonim ***** válasza:
80%
Vagyis imponálni akarsz neki, hát értsd már meg! Van ezer másik, akinek jó a szettje, de neked pont ő kell.
jan. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 A kérdező kommentje:
#39 Mégsem Ő tetszik, mégis őt kerülöm, mégis neki nem tetszik az arca, mégis neki nincs jó alakja. Mégis Ő öltözködik uncsin. De a személyisége miatt barátom
jan. 20. 22:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!