Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van igaza? Ez elvárható...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? Ez elvárható kérés?

Figyelt kérdés

Beszélek egy lánnyal, egyelőre csak barátilag. A közösségi oldalain nincs kint kép, mert így szereti.


Nekem a lány nem nagyon tetszik, bár jó a kapcsolatom vele és szép is, de engem nem vonz, ennek ellenére ilyen tipikus szép lány kisugárzása és külseje van.


Gyakran említem neki, hogy tegyen ki képet, mert nagyon szép és jó lenne, ha posztolna néha Ő is valamit.


Mindig valamivel kimagyarázza, hogy elromlott a telefon, nincs jól felöltözve, stb. Ha pedig megigéri, hogy fog készíteni egy adott időn belül képet nem teljesíti.


Engem annyira nem zavar, bár kicsit fura. Elvárható ez, hogy tegyen ki egy képet az oldalára? Jogos a részéről, hogy nem erölteti meg magát, hogy akár otthon beöltözzön egy képre?


Várom a véleményeket! [kultúráltan, nem veszekedtünk a témán, szóval a kritika is inkább építő legyen]

Szép estét!



jan. 20. 18:57
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
58%

"nem látja, hogy jót akar neki mindenki"

Na ez az, amitől nekem instant fel tudd robbanni az agyam. Mi az, hogy "JÓT akar neki mindenki"? Maximum a szülők akarnak jót a tíz éves gyereküknek, de nem egy random ember a netről. Akarjál jót magadnak, más akaratát meg tartsd tiszteletben, mert egyébként semmi közöd nincs az ő életéhez. Ha el is b*ssza, az is az ő dolga. Drága nevelőnőm szavai: "Tanácsot adnak, de kalácsot nem.", azaz ezek a "barátnak" nevezett valakik olyan jól tudnak biztatni valamiben, viszont ha tényleg sz*rba kerülsz, ne adj isten az ő "jó" tanácsuk által, vagy segítségre van szükséged, hirtelen sehol nincsenek. Ilyenekkel meg tele van a padlás.

jan. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 A kérdező kommentje:
#61 nem neten beszélünk
jan. 26. 22:46
 63/69 anonim ***** válasza:
58%
62. És te ezt szűrted le lényegként?
jan. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 A kérdező kommentje:
60 - attól, hogy a képet nem tette ki, semmi nem változott. Vannak belső tulajdonságai, melyeket nehéz elfogadni. Ez attól független. Pl ez a diétája is. Szólunk, hogy ne csinálja, kb anorexiás és azt hiszi, hogy felszínes vagyok és szeretném, hogy ne túl vékony legyen. Csak jót akarunk neki.
jan. 26. 22:48
 65/69 anonim ***** válasza:
58%
64. "Kb." anorexiás... Ez még mindig az ő dolga, a családtagjaié, és azoké, akiket a bizalmába enged. Sejtéseim szerint te egyik sem vagy. Mondjuk az is érdekes, hogy neked előbb volt probléma az, hogy nem tölt fel magáról képeket, mint az evészavarai, SŐT még azt is írtad, hogy szerinted nagyon szép. Akkor most mi is van?
jan. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
58%

Na látod itt van az amit a 61 es írt a "jót akar neki mindenki"


mi van ha azért kezdett abba a diétába hogy jól nézzen ki azon a qu..van képen vagy éppen ezért nem akarta a képet

jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 A kérdező kommentje:
az eves problema elobb volt, mint h megismerkedtunk. en is ember vagyok, hibazok, de azon en csak segiteni akarok
jan. 26. 23:00
 68/69 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki hibázik ez tény de ha van egy evészavaros "barátom"

akkor pláne nem a képekkel nyüstölöm hanem probálok segíteni neki akár csak egy sima beszélgetéssel

jan. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 A kérdező kommentje:
68 ez igaz.
jan. 26. 23:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!