Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Probléma, ha egy fiú 167 cm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma, ha egy fiú 167 cm magas? Lányok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
18 vagyok,valószínűleg még növök.

2016. ápr. 2. 15:25
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/109 anonim ***** válasza:
Arra az egyre adj választ,hogy ha 176 az átlag,és te ráadásul 170cm alatt vagy,akkor hogy a francba vagy átlag te barom?:)Az orvos meg szerinted azt modnja majd neked,hogy bocsi hapsika,de kicsi vagy,NEM nem mond ilyet,elintézi bőven annyival hogy "......jó.....átlag...."Az meg hogy valaki 190cm az nem genetikai romlás,nem mindenki születik törtpének,mostmár egyre kevesebben,ráadásul törpe kinek kell a nők 90%-nak 180 alatt pai se kell pedig a csaj 160,158cm,akkor mit akarsz?Ugyanmár...Te azt mondod hogy a 190cm genetikai túlműködés,akkor én azt mondom hogy te csontjaid meg a fejlődésben maradtak vissza,az agyaddal egyetemben.
2016. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/109 A kérdező kommentje:
Azért,mert te is megmondtad,hogy a 182 még átlagos és 184-től számít valaki magasnak.Most írom le ezt ide 100-adszor,de a 170 IS UGYAN ÚGY 6-CENTIVEL TÉR EL AZ ÁTLAGTÓL,MINT A 182.TEHÁT HA A 182 ÁTLAGOS,AKKOR A 170 SEM LEHET ALACSONY.AZ ÁTLAG NEM EGY MINIMUM ÉRTÉK.Amúgy meg a fiúk többsége az alacsony lányokat szereti,szóval te se legyél úgy elszállva magadtól.Rengeteg lány nem szereti,ha a pasi sokkal magasabb nála.Sokakat irritál,hogy a pasi lehajol hozzájuk,ha puszit akar adni,vagy mondani akar valamit.Az ilyen felszínes lányokat meg alapból kerűlni kell,mert a végén úgyis megcsalnak.Az erő meg még mindig nem a magasságban nyilvánul meg.Hiába van 2 méteres egy ember,ha simán leverem.Akkor ki az igazi férfi?Meg nem jó magasnak lenni,én nem lennék magasabb 176-nál.A magasságnak is sok hátránya van.
2016. máj. 1. 14:06
 93/109 anonim ***** válasza:
"Mert ki az igazi férfi,ha simán leverem",tipikus állatias törpe trauma,agrasszíóval akarja egyensúlyozni a magasságot.Az meg amit a "182-184cm-re" az egy nem valós szubjektív gondolat volt,bevallom annak nem volt alapja,de mint értelmesen leírta az előző srác,az alacsony és az átlagos közötti cm különbség,nem annyi mint az átlagos és a magas közötti,ezért felesleges is volt az előbb elhangzottakra odaírni a "6cm" különbséget.Lehet hogy az alacsony és az átlagos között 6cm a különbség,míg az átlag-magasnál teszem azt 9cm.Olyanokkal ne dobálózz amiben nem vagy biztos,én is tévedtem akkor.De mivel az átlag 176,te meg 170 alatt vagy azért nem vagy magas,hiába ugrálsz a mérőszalagnál mint a 6 évesek:)
2016. máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/109 A kérdező kommentje:
Akkor miért van az,higy ha egy magas pasi agresszív az jó,tetszik nektek,de ha egy alacsony agresszív,az már egyből egy kisebbségi komplexusos akármi?
2016. máj. 3. 14:04
 95/109 anonim ***** válasza:

Nem,én az agresszív embereket alapból utálom,ha kicsi,ha nagy!De nehogy azt hidd hogy az alacsony termeted előnyös agresszióval egyensúlyozni,az csak mindenkiből antipatikus hozzáállást vált ki veled szemben...

Nem elég hogy kicsi,még egy tuskó,agresszív állat is...

2016. máj. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/109 A kérdező kommentje:

Fogd már fel,hogy nem vagyok kicsi!!!Ez kib**ottul megalázó,hogy így beszélsz.Az alacsony meg a kicsi két külön fogalom.Akkor te meg egy nagy tehén vagy.Szerinted egy lánynak előnyös,hogy olyan magas,mint egy átlag férfi??NEM!Akkor mégis mi alapján nézel le engem?Igen,nem felelek meg az ideálnak,DE TE SEM!A lányok a magas fiúkat szeretik,a fiúk meg az alacsony lányokat.Ennyi!Egy szinten vagyunk.

Akkor miért van az,hogy az összes agressziv,aluliskolázott bunkó baromnak van barátja,míg a normálisoknak nincs?Amúgy meg nem vagyok agresszív,csak kényes vagyok erre a témára.A gyereket meg őnvédelemből vertem meg.Egy reflex volt,nem tehetek róla.Már évek óta csesztetett,régebben fizikailag is.Aztán egyszer elkezdett engem ütögetni,nálam ekkor elszakadt a cérna,megfogtam a derekánál és beleb*tam a főldbe a 95 kilós gyereket.Inkább egy hős vagyok,mint egy agresszív állat.Persze az egy dolig,hogy azt akarom,hogy úgy tekintsenek rám,mint egy vadállatra.Csak azt akarom,hogy tiszteljenek és "keménynek" tartsanak.Mert megérdemelném.Én továbbra is azt vallom,hogy 170-től 180-ig terjed az átlag,tehát a 170 már átlagos.

2016. máj. 4. 22:42
 97/109 anonim ***** válasza:
Mondom,én nem tudom józan ítélőképességét vesztett embereknek megmondani az igazságot.Ennyi erővel előző életemben én valami francia hercegkisasszony voltam.Én is kitudok baromságokat találni,mint ahogy te is már nem tudom hány hete azzal röhögtetsz hogy 170cm átlagos,az ugyanolyan alacsony mint az IQ-d.Te kicsi vagy,ez tény.Én attól miért lennék tehén mert nem vagyok törpe?:DModell lányokat nem küldenek 170+ fölött kifutóra,és modell férfiakat sem foglalkoztatnak 180 alatt.Kicsi vagy,de ennek nem feltétlen megalázónak kell lennie,vannak értelmes emberek akik tudják kezelni,mint az előttem szóló srác.Na te nem vagy ilyen....
2016. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/109 anonim ***** válasza:
*Modell lányokat 170cm fölött küldenek kifutóra.
2016. máj. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/109 A kérdező kommentje:

Azért vagy nagy tehén,mert a női átlag 164 cm.A fiúk általában a 160 cm körüli lányokat szeretik.Tehát te 15 centivel térsz el a női ideáltól!!Akkor meg mire vered magad?A legtöbb fiú a kis,arsnyos,cuki lányokat szereti,nem a zsiráfokat!Magas lánynak lenni épp olyan,mint alacsony fiúnak.175 cm lányban kb.olyan mint 165cm fiúba.Csak az a szerencsétek,hogy a fiúk nem olyan válogatósak,nekünk nincsenek ilyen radikális elvárásaink a kűlsőségek terén.

A legtöbb modell lány elég ocsmány.Ők nem azért modellek,mert szépek,hanem hogy jól be tudják mutatni a ruhákat.A legtöbb modell lány magas és még a fmnál is vékonyabb,olyan mint egy villanyoszlop.Nehogy azt hidd,hogy ez tetszik a fiúknak.Egyszerűen csak a ruha áll jól rajtuk.Miért akarna egy férfi modell lenni?A modellkedés b.u.z.i.s.Egy igazi férfi nem lesz modell.Plusz egy igazi férfinek nem is olyan az alakja,mimt egy modellnek.Ráadásul a modellkedés egy semmitéró,alja munka.Semmiben nem járul hozzá a társadalom építéséhez.Ha akarok venni egy ruhát,felpróbálom hogy néz ki rajtam,nem azt nézem,hogy hogy áll egy modellen.

Tény,hogy az alacsony emberek kevésbé hajlamosak bizonyos betegségekre és általában tovább is élnek.A magasak hajlamosabbak tőbb betegségre pl.gerincproblémák vagy izületproblémák.Tehát evoluciós szempontból sincs semmi elónye a magasságnak,sőt inkább az alacsonyabb termet az előnyös.

Bruce Lee is 171 centi volt,mégis levert mindenkit.Egy legenda,sokan tartják a világ legkeményebb emberének.Meg most komolyan szerinted Branch Warren kicsi?110 kiló,nehézsúlyú.Hiába 170 centi,attól még egy óriás.Vagy Putyin szerinted kis ember?Ő a világ leghatalmasabb embere,hiába 170 centi

De miért nem fogod már fel,hogy te magad vallottad be,hogy a 170 nem alacsony???Már 150x leírtam,ezért most nagybetúvel leírom háromszor.HA 182CM 6 CENTIVEL TÉR EL AZ ÁTLAGTÓL ÉS EZ MÉG ÁTLAGOS MAGASSÁG,AKKOR A 170,AMI SZINTÉN 6 CENTIVEL TÉR EL AZ ÁTLAGTÓL,HOGYAN LEHET ALACSONY?HA 182CM 6 CENTIVEL TÉR EL AZ ÁTLAGTÓL ÉS EZ MÉG ÁTLAGOS MAGASSÁG,AKKOR A 170,AMI SZINTÉN 6 CENTIVEL TÉR EL AZ ÁTLAGTÓL,HOGYAN LEHET ALACSONY?HA 182CM 6 CENTIVEL TÉR EL AZ ÁTLAGTÓL ÉS EZ MÉG ÁTLAGOS MAGASSÁG,AKKOR A 170,AMI SZINTÉN 6 CENTIVEL TÉR EL AZ ÁTLAGTÓL,HOGYAN LEHET ALACSONY?

Ha 176 az átlag,akkor is hogy lenne már alacsony a 170?Az átlag nem egy minimum érték.Nem azt jelenti,hogy csak az az átlagos,ami 176.Ha a 170 alacsony,akkor a 180 is már igen is magas.

2016. máj. 7. 18:03
 100/109 anonim ***** válasza:
Mint már ezerszer elmondtam 176cm az átlag,ebből logikusan következik hogy ami alatta van az átlag alatti,ezért alacsony.Bárhogy erőlködsz,és bármilyen érvekkel próbálod alátámasztani akkor is alacsony,hisz nem üti meg azt a mértéket ami átlagnak számí.Amit meg az átlag és magas közöttieől leírtam,az mint mondtam téves.Az meg hogy a magas lányok hogy tetszenek a fiúknak,ill. az alacsony fiúk a lányoknak,azt meghagyom neked,teljesen szubjektív,ilyenekkel nem lehet vitába szállni.Érdekes hogy te magad nem vallod alacsonynak,mégis a soraidból alacsony "nagy" emberek hatalmával,és egyéniségével vígasztalaod magad.Ebből egyértelműen azt lehet levenni,hogy te akármennyire 2-4 hete azzal fárasztasz hogy átlagos vagy,tudat alatt mégis tudod hogy alacsony vagy,csak nem akarod elfogadni,hisz mint mondtam simán ki lehet következtetni abból,hogy pl:Putyin tetteit felsorolod,egyetembe a magasságával,ilyenkor valószínűleg ez játszódik le a fejedben:"Alacsony vagyok,nincs önbizalmam.Na de Putyin is milyen alacsony s mégis mekkora hatalma van,tehát én is sokra bírom vinni,hiába vagyok alacsony".És mivel tudat alatt ilyeneket kotyogsz ki(és itt nyilván nem a próba idézetemre gondoltam)ezért most hivatalosan írásban elismerted hogy alacsony vagy,élő példa rá más alacsony emberek nagy tetteinek felsorolása,önbizalomnövelés képpen.
2016. máj. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!