Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Probléma, ha egy fiú 167 cm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma, ha egy fiú 167 cm magas? Lányok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
18 vagyok,valószínűleg még növök.

2016. ápr. 2. 15:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/109 anonim ***** válasza:
100%
Én nem belédrúgok,csupán fényt gyújtok a fejedben,hogy tévhitben élsz,ha azt hiszed hogy az átlagos.De az emberben rejlő értékek,nem a magasságtól függnek,ez tény.De mint mondtam veled nem az a baj hogy kicsi vagy,hanem mert egy makacs hisztis,önbizalomhiányos ember,aki nem viseli el ha nem olyat írnak neki,ami tetszik.Ez volt a kérdés:"Probléma, ha egy fiú 167 cm magas? Lányok, mit gondoltok?".Nekem mint az első válaszoban leírtam,igen,mivel én magas vagyok,oda mertem írni hogy nő,egyébként ez tök mindegy,akkor legyen csaj,ha ettől jobban érzed magad,tehát te támadtál nekem,és én védekezés képen tényeket írtam le neked az átlag magasságról,és arról hogy a nők többnyire milyen magas férfiakhoz vonzódnak,erre mégjobban nekem támadtál,mindenféle fasiszta,náci,pisis kislánynak lehordtál,aztán meg tömeggyilkos ikonikus kommunista háborús bűnözőkkel példálóztál,a magasság általánosítása érdekében.Akkor ki akar kibe belerúgni?Mert én nem,te csak a tényeket vagy képtelen elfogadni,ezért püffögksz itt...
2016. ápr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/109 A kérdező kommentje:

De ez akkor is egy szennylap.Legközelebb majd azt fogják írni,hogy a Föld lapos?Azt is elhinnéd?A 170 egy teljesen átlagos férfi magasság.

De én nem értem,egyáltalán minek kell az embereket így beskatulyázni,hogy magas meg alacsony???Nem mindegy?

2016. ápr. 12. 17:39
 33/109 anonim ***** válasza:

Neked sem mindegy,ezt ki lehet szűrni a kérdésedből"Probléma, ha egy fiú 167 cm magas? Lányok, mit gondoltok?"

A kérdésedben benne volt a válasz,te is problémának érzed,ezért kérdeztél rá,hogy megerősítsd,de rád nem lehet észérvekkel hatni,szerintem függesszük fel ezt a meddő vitát.170cm az alacsony,minimum 175 a középmagas,de már az sem teljesen.Utolsó szó jogán,linkeld már be azt az oldalt,ami a te álláspontod alapáján nem "szennylap",kíváncsi lennék rá.A a közvélemény kutatás,egyeltalán miért szenny??Ezt nem értem,egy Londoni közvéleménykutatás,még csak érdekükben sem áll átverni,mi céljuk lenne belőle,politikai tőkét kovácsolnak belőle,vagy mi?!Az hogy a Föld gömb,az egy objekív dolog,viszont a nők ízléséről nincsenek egyértekmű adatok,ahhoz közvéleménykutatás kell,és ha több 10 millió nő arra szavazott hogy a magasak jönnek be nekik(185-195) akkor el kell fogadni,nem álmodozni.Ez nem azt jelenti hogy minden nőnek magas kell,hanem azt hogy a nagyátlagnak.Ezt nem tudod benyelni...

2016. ápr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/109 A kérdező kommentje:
Igen,a nagyátlag jobban preferálja a magasabbat.De ez nem azt jelenti,hogy a 170 alacsony.
2016. ápr. 12. 19:15
 35/109 anonim ***** válasza:

Itt van még egy adat,ami azt tanusítja hogy alacsony: [link]

ez már nem "szennylap".

Az ott olvashatók közül ezt emelném ki:"Az utóbbi évszázadban az élelmiszerek minőségének ugrásszerű javulása, az életkörülmények pozitív irányú változása megmutatkozik a növekedés felgyorsulásában, illetve az elérhető végső testmagasság növekedésében. Míg a honfoglalás korában a magyar férfiak átlagos testmagassága 169 cm, a nőké 158 cm volt, addig napjainkban ez az érték a férfiaknál 176 cm, a nőknél pedig 164 cm."

Lehet hogy te még a honfoglalás idején élsz.

2016. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/109 A kérdező kommentje:

És ez azt jelenti,hogy egyedül a 176 cm az átlagos?Aki egy miliméterrel is alacsonyabb,az már alacsony?A 170 már benne van az átlagban.

Nem tudom,miért esik neked jól,hogy itt rugdosol belém,de nem tudsz nekem ártani,kevés vagy ahhoz.Nem olyan régen még nem értem el a 165-öt.Utáltam az életemet,sokat sírtam is emiatt.Úgy éreztem,hogy semmi értelme az életemnek,az egész csak szenvedés.Elég agresszív is lettem emiatt,volt hogy nekimentem az ajtónak,mert zavart,hogy 210 centi.De ma már majdnem 170 centi vagyok.És most azt akarod nekem momdani,hogy nem vagyok átlagos?A 2 méteres ajtó már alig magasabb nálam.Tudom,hogy a 170 átlagos.Tudom,hogy azt akarjátok,hogy szenvedjek emiatt,mert nektek ez jó érzés,de nem fogok,mert tudom,hogy a 170 nem alacsony.Ezt egy orvos is megmondja.Az a 6 centis különbség alig észrevehető.El fogom érni a 170-et és onnantól már senki sem mondhatja,hogy kicsi vagyok.

2016. ápr. 13. 15:18
 37/109 A kérdező kommentje:
A közvéleménykutatásról meg annyit,hogy a legtöbb nő egy gazdag pasit akar.Az emberek 99%-a azonban nem gazdag.Mondjuk szerintem el kéne kobozni a gazdagoktól a vagyonukat,hogy ne lehessenek ekkora különbségek,de az most nem ide tartozik
2016. ápr. 13. 15:20
 38/109 anonim ***** válasza:

176 cm az átlag,ha egy fél miliméterrel kisebb,az belefér.De 6 cm,az bőven sok ahhoz,hogy határeset legyen,nem rugdoslak,azt te tetted a szélsőséges megnyilvánulásaiddal,te csak a tényeket vagy képtelen elfogadni.Dehát ki vagyok hogy minden félreinformált fafejű embernek beleverjem a fejébe az igazságot,és szmbesítsem a valós dolgokka,min pl:hogy a 170cm bőven kicsi,basszus én nő létemre jóval magasabb vagyok,és nem tartozok a "hííí de magas" kategóriába,nőkön belül sem.

De ha így akarod gondolni,hát gondol,magas vagy sőt óriás,ajánlom hogy colos legyen a beceneved....

Én ezzel befejeztem ezt a meddő vitát,így is több időt fordítottam rád,mint amit kellett volna...

2016. ápr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/109 A kérdező kommentje:

És akkor a 180 centi magasnak számít férfinál?Neked mi a véleményed,egy 180 centis férfi magas?

Mert nem szokták őket magasnak nevezni,inkább az átlagosba tartoznak.Tehát hiába a 176 az átlag,a 180 még nem magas.Vagyis így a 170 sem lehet alacsony.Nőknél a 175 már bőven óriás kategória

2016. ápr. 14. 14:12
 40/109 anonim ***** válasza:
a 180 átlagos,így van.a 180+ a magas,de ott is a 184-185,az a magas,illetve a fölött,6 cm rengeteg,főleg átlagszámításnál,piszkosul nem mindegy a magasknál sem hogy 194 vagy 200cm,200 az már nagyon magas,6cm pedig nagy eltérés...
2016. ápr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!