Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Probléma, ha egy fiú 167 cm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma, ha egy fiú 167 cm magas? Lányok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
18 vagyok,valószínűleg még növök.

2016. ápr. 2. 15:25
 71/109 anonim ***** válasza:

Te el vagy tévedve,én őt nem vetem meg,de még téged sem,te tiszta..Na jó nem mondok semmit...

A mosoly jeleket nem kigyúnyolásból írtam,hanem már nevetségesek voltak az erőltetett érveid,szerintem hallgass a másik kommentelőre,és menj el egy pszhiáterhez...

2016. ápr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/109 anonim válasza:

Ja,te még csak 167cm vagy,honnan tudod hogy eléred a 170cm-t,a jövőbe látsz?Én például 17 éves koromba értem el a 170cm-t,és ott meg is álltam.Tehát most nem is értem mire a hajcihő,mikor most is alacsony vagy(és ha olyan magas leszel mint én,akkor is alacsony leszel).

És tök mindegy,hogy 179 vagy 176,vagy 180,az a lényeg hogy mi ezt NEM ÉRJÜK EL tehát alacsonyak vagyunk!

És most azért fogom a csaj pártját,attól eltekintve hogy ő magas,és a magas csajok eléggé ellenségesek az alacsony pasikkal,mert a régi énemet látom benned,(persze én nem voltam ennyira agresszív,verekedős),de ugyanilyen voltam,mindig arra vágytam hogy magas,átlagos legyek.Aztán rájöttem hogy piszkosul nem vagyok annyi,és nem éri meg mindenki előtt hülyét csinálni magamból.Neked megéri?Olyan nehéz beismerni hogy alacsony vagy?MItől vagy/vagyunk kevesebbek ettől?!Mond már meg mitől?Ugyanúgy lehet értékes valaki ha alacsony,és ugyanúgy lehet értéktelen valaki,ha magas vagy átlagos.Ezek formaságok,csak az udvarlásnál érződik a negatívja.És akkor mi van?!Keresünk olyan csajt,aki alacsonyabb nálunk ENNYI,bőven van,hidd el,de azokhoz ne úgy menj oda mint egy önbizalomhiányos srác,aki átlagosnak képzeli magát,hanem úgy mint egy büszke,határozott,céltudatos ám de alacsony srác.Szerinted kevesebbnek fog érezni?NEM!Ezt csak te gondolod így,tedd helyre a fejedben a dolgokat,és próbálj meg tiszta lappal indulni.

2016. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/109 A kérdező kommentje:
A családban minden férfi 172 kőrűl van.Pár hónapja alig értem el a 165-öt.Szóval csak növők még.Igen,nem érjük el az átlagot.De akkor egy 177 centis ember már magas?Túltesz az átlagon.Akkor magasnak mondanád?Akkor csak a 176 centis ember az átlagos,aki egy milivel alacsonyabb az alacsony,aki egy milivel magasabb az meg már magas?Nem értem ezt a felfogást.176 cm az átlag.Egy 175 centis alacsony,de a 180 meg átlagos?Az átlag nem azt jelenti,hogy valaminek a mlypontja és csak felette átlagos.A 170 ugyan úgy átlagos,mint a 180.A 160 alacsony,a 190 meg magas
2016. ápr. 20. 23:06
 74/109 A kérdező kommentje:

Itt egy cikk

[link]

A 168 cm ma sem tekinthető alacsonynak.Ezt írják.

2016. ápr. 20. 23:07
 75/109 anonim válasza:
Napóleont jóhogy átlagosnak tartották,mikor abban az időben az ő magassága átlagos volt,ma nem.Itt is volt hogy 170cm volt a férfi átlag MA NEM!KIt érdekel hogy mi volt napóleon,sztálin,vagy akár mátyás király idejében,most a 21.százdban vagyunk,és a 21.században idegesít a magasságod,és én a 21.százdban próbálom kitépkedni a fejedből a félfreinformált dolgokat.Az átlagos,és a magas közötti eltérés,teljesen más tészta mint az alacsony és az átlagos közötti.Az hogy ki magas az más,gondolom,az is 6cm különbséggel kell mérni,de lehet hogy ott már 7 vagy 8 cm is van.A lényeg,hogy ne keverd az alacsony és az átlagos valamint az átlagos és a magas közötti különbséget.Mint azt leírtam,az átlag 176,és bármennyire is rossz,hivatalosan ha egy centiméterrel kisebb vagy,akkor már nem vagy átlagos(a miliméter nem számít átlagnál,cak a cm).Azt viszont pontosan nem tudom hogy az átlagos és a magas közötti különbség statisztikailag hány cm,lehet hogy ott már több van,ezért felesleges is hozzámérni a mi alacsony-átlagos közötti,eltérésünket.
2016. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/109 A kérdező kommentje:

Akkor egy 177 centi magas ember magas?

A 168 cm MA SEM tekinthető alacsonynak.Ez van leírva a cikkben

2016. ápr. 21. 15:29
 77/109 A kérdező kommentje:
2016. ápr. 21. 15:31
 78/109 anonim ***** válasza:
Istenem,te olyannyira ostoba vagy,hogy az már görbíti a teret,te azt írtad az én átlagokat számítóbelinkelt lapokra hogy szennylap,akkor ennyi erővel az is szennylap amiket te linkelgetsz.És random hozzádhasonló,kisebbségi komplexusban szenvedő emberek véleményére,meg minek adjunk? http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas.. akkor te meg nézd meg ennél a válasznál az első kérdést.És lás csudát más a vélemény...Hallgas inkább a másik 170cm-es palira,annak legalább van esze,hiába kicsi,van esze és önbecsülése ami neked nincs!
2016. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/109 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már ezt a "kicsi" dolgot.Nem vagyok kicsi.Jóval nagyobb vagyok a legtöbb embernél.És ezt nem magasságra értem.A gyerek anyja is megmondja,hogy a 170 átlagos.Amit te linkeltél az meg egy közvéleménykutatás volt,nem az átlag leírása.Ennyi erővel az összes nő milliomos férjez akar,az emberek 99.9%-a pedig nem milliomos.

De nekem a legnagyobb bajom az,hogy azt mondjátok,hogy ez a magasság nem férfias,meg egy férfi 190-tól kezdődik stb..Ezért vagyok agressziv.Képzeljétek el,levertem egy 185 centis gyereket.Nem önszántamból mentem neki.Reflexszerű védekezés volt.Elkezdett engem ütögetni,en meg felidegesedtem,egyszerűen megfogtam és földhö b**tam.De ő már elég sokat piszkált,többek között a magasságom miatt is.Egyébként 95 kiló a gyerek,ne higyjétek azt,hogy egy vékony gyenge gyerek.Szóval akkor ki a férfi???

A 172-3 centi az már szerintetek is átlagos?

2016. ápr. 21. 22:32
 80/109 anonim válasza:
Egyetértek abban,hogy a nőknek van ez a hóbortjuk hogy 180cm-től kezdődik a férfi,ezt meg kell hagyni nekik,ez pont olyan minthogy mi meg (többnyire) a bögyösöket szeretjük,szerinted ilyenkor hány kismellű lányt bántunk meg?:)Bár ez a "180cm-es" dolog főleg a magas nőkre igaz,nem kell 170+-al kezdeni,ennyi.A magasság nem tükrözi a férfiasságot ez igaz!De ez még mindig nem változtat azon hogy alacsonyak vagyunk.Nézd,én mindent leírtam neked segítség képpen,de te nagyon nehéz eset vagy,és elhiszem,hogy én csak feleslegesen koptatom a szám,mert úgy se hallgatsz rám.Egy éve énis így voltam,majd az élet megismerteti veled ezt,előbb s vagy utóbb.Téged sajnos most annyira elvakít az a kellmetlen érzés ami engem is,hogy nem látsz tisztán,ahhogy én sem láttam...Engem az édesapám ábrándított ki ebből,mivel orvos,egyszer leültünk,és komolyan rákérdeztem"Apa,én 170cm vagyok,te orvos vagy,jól tudod,benne vagyok az átlagban?"erre ő "a fiam vagy,és a világért sem akarlak elszomorítani,de ha azt mondanám hogy igen,becsapnálak"Majd ugyanazokat elmondta,amiket én neked,és amiket most biztos nem fogadtál meg,ahogy akkor én sem,aztán rájöttem hogy semmivel sem vagyok férfiatlan ettől,sőt akkor férfi igazán valaki,ha számára ennyire nehéz dolgokat képes feldolgozni,és utána is erős maradni.Én ezt javaslom neked is,kedves kérdező,és most tudom,hogy erre is azelőzőekhez hasonló "cikkekeket,kérdéseket,válaszokat"fogsz linkelgetni,hogy bizonyítsd az igazad,amit most igaznak hiszel,de nem az.Ezért én nem is győzködlek tovább,mert felesleges.Utolsó szó jogán azt mondom,szerinted a saját apám át akart volna verni,és megbántani?!Őszinte volt,ha nem lett volna az,akkor (bocsánat hogy ezt mondom)de olyan lennék mint te.Próbáld meg elfogadni ki vagy,és ne légy olyan mint azok a formaságokat preferáló lányok,mert olyan vagy.Ugyanúgy állandóan a magasságoddal foglalkozol,mint az általad utált lányok,akik a "180cm-től kezdődik a férfi" rizsát nyomják.Kérlek,vedd ezt tudomásul,és erre a válaszra ne egy újabb bizonygatással reagálj,mert az olyan,mintha locsolóval akarnád eloltani a napot.Ne menj szembe mindenkivel,azoknak a dolgoknak az oldalán,amit senki nem fog soha elfogadni,mert ez a te álomvilágod!Remélem segítettem!Sok sikert a továbbiakban!
2016. ápr. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!