Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Probléma, ha egy fiú 167 cm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma, ha egy fiú 167 cm magas? Lányok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
18 vagyok,valószínűleg még növök.

2016. ápr. 2. 15:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/109 A kérdező kommentje:

Csak egy olyan közösségben vagy,ahol magasak az emberek.Én sok embert ismerek,aki nálam alacsonyabb.

Amúgy kiváncsi lennék,az előző válaszolóknak ha szűletne egy gyereke,aki csak 160 centire nőne,akkor mi lenne?Kitagadnák a családból?Örökbeadnák?Ő is csak egy genezikai hulladék tőrpe lenne?

2016. ápr. 8. 21:51
 22/109 anonim ***** válasza:
100%
Istenem,téged annyira idegesít hogy ilyen alacsony vagy hogy még csak nem is veszed észre:DEgyből fasiszta vagyok,mert leírom az átlagot,meg mert ennyire sértődös kisebbségi komplexusban szenvedsz?Erről senki nem tehet....Másrészt,te tisztába vagy egyáltalán a fasizmus jelentésével?Ha a magasságoddal nem,akkor az eszeddel próbálj dominálni,de ilyen rossz hasonlatokat még egyáltalán nem láttam:DEz kb olyan volt,mintha ha nem hoztam volna a boltból tejet,erre te azt mondod rám hogy demokrata vagyok.Amúgy meg az átlag nem csak a statisztikákban rejlik,menj ki az utcára,garantálom 10-ből 7 srác magasabb lesz mint te,10 lány-ból meg kb 5...
2016. ápr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/109 A kérdező kommentje:

Azért,mert elítélsz,lenézel,kevesebbnek tartasz valakit egy külső tulajdonság miatt.Magadat meg többnek érzel valakinél egy külső tulajdonság miatt.Ez fasiszta felfogás/gondolkodás.Egy külső,teljesen lényegtelen tulajdonság miatt megvetni,lenézni valakit.Kimentem az utcára,az első férfi,aki szembejött velem,alacsonyabb volt.A 170 tökletesen átlagos magasság.Csak a magasak találtk ki és terjesztették el,hogy a 170 alacsony,azért hogy kevésbé legyenek eltérve az átlagtól,mert nekik sem jó,hogy magasak.Ezért próbálják az átlagot mesterségesen felfele kerekíteni.Amúgy meg 175-nél ha fizetnének se lennék magasabb.

De mi lenne,ha születne egy 160 centis fiad?Őt is így megvetnéd?Szégyelnéd?Kitagadnád a családból,csak azért mert alacsony?

2016. ápr. 10. 20:20
 24/109 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon hülye vagy,ez a baj,egy sértődékeny,hisztis lúzer vagy,aki a neten vár önbizalomnövelésre,és ha már másnak nem egyezik a nézőpontja veled,egyből egy fasiszta náci,az ilyen előítéletektől püffedő köcsögöket utálják jobban,nam a 170cm-es embereket.A 170cm kb 120 évvel ez előtt volt átlag,manapság magasnak számít,ráadásul a nők nagyrésze(a kissebbek is) a magasakat szeetik jobban átlagba,ez pont olyan hogy a férfiak nagyrésze is a nagymellű nőket szereti,az ember egy vizuális lény,mind a kinézetnek,mind a léleknek,szellemnek passzolnia kell,és a másik személy először a szemével lát,magyarán a külsőségeket,köztük a magasságot.És ha egy lány akkora mint te,vagy épp magasabb,nem fogsz neki tetszeni,majd jön egy pici lány akinek igen.Ilyeneken nem kell nyafogni,ha alacsony lenne a fiam nem zavarna,mert találna magának pici,aranyos lányt,és nem álltatnám olyan tévhitekkel hogy előnyös hogy alacsony,de nem is törném le.Viszont ha olyan lenne mint te,nyafogós,önbizalomhiányos vesztes,aki magasság átlagot számol a gyk-n és várja a megerősítéseket,hogy jó e ez a magasság,akkor biztos szomorú lennék,hisz valamit elrontottam a nevelésénél,mint például nálad...
2016. ápr. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/109 A kérdező kommentje:
Az alacsony nem egyenlő a picivel.Utálom,ha azt mondják,hogy kicsi vagy pici.Egy alacsony ember lehet sokkal nagyobb egy magasnál.Lenin vagy Sztálin szemébe nem mernéd azt mondani,hogy pici.
2016. ápr. 11. 15:26
 26/109 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom te se mernéd Arndold Schwarzennegger,Barack Obama,vagy Dolph Lundgrennek azt mondani hogy te colos s*ggf*j...

Erről ennyit...

2016. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/109 A kérdező kommentje:

Amúgy meg nem a "pici aranyos" lány az,akit nem fog zavarni a magasságom,hanem a normális lány az,akit ez nem fog zavarni.Aki akár még magasabb is lehet.Volt egy lány,aki szeretett,de nem lett volna kpes velem együtt lenni.De van kb.175 centi.De őt nem csak a külsőségek érdekelték,hanem a pénz is.Mindig azt beszélte,hogy "ha nekem lesz majd egy gazdag pasim ilyen meg olyan jó lesz.." .Egy igazi r**banc.Az ilyenek ne is jöjjenek.A normális fiúk megtalálják a normális lányokat,akiket nem a magasság,pénz stb..érdekel.Az ilyen felszínes pi**csák meg amúgy sem érdemlik meg,hogy bárki is foglalkozzon velük.Úgyis elhagynák/megcsalnk a barátjukat egy gazdagabb pasiért.Az ilyen lányok a férfi vesztét akarják.Azt akarják,hogy a férfi bármit megtegyen értűk,egy érzelmi rabszolgává akarják tenni.

Én nem szólnék be nekik,de ismerek valakit aki 170 centi és gond nélkűl leverné az összeset.

2016. ápr. 11. 21:31
 28/109 anonim ***** válasza:

Ha még mindig tévúton jársz a férfi átlag magasságot illetően,akkor ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt,ahol egyértelműen leírják hogy a nők többsége milyen férfiakhoz vonzódik,és hogy mennyi az átlag magasság: [link]

Az elején van a lényeg,miszerint:"A valószínűségszámítás azt diktálná, hogy kétszáz párból egy esetében a nő magasabb a férfinál. A valóságban azonban 720 párra jut egy "fordított magasságú". A felmérés szerint a férfiak átlagmagassága 178 centiméter, míg a nőké 164, azaz a különbség átlagosan 14 centi."

2016. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/109 A kérdező kommentje:
És te ettől most jobban érzed magad?Örülsz,hogy belém rúghatsz?Neked ez jó érzés?
2016. ápr. 11. 22:14
 30/109 A kérdező kommentje:
Ilyen szennylapokról meg nem informálódnék.Nem is értem,miért nem tiltják be ezeket.Ha nem folyna a nyugati szenny a médiából,akkor nem lennének ilyen tévhitek.Erős cenzúra kéne ide.Csak az értelmes dolgokat lenne szabad megírni,nem a hülyeséget,ami előítéleteket ébresz az emberekben.Ezek miatt van,hogy a lányok nagyrésze egy r*ban
2016. ápr. 11. 22:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!