Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Probléma, ha egy fiú 167 cm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma, ha egy fiú 167 cm magas? Lányok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
18 vagyok,valószínűleg még növök.

2016. ápr. 2. 15:25
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/109 A kérdező kommentje:

Igen,a 170 az átlag alatt van.De a 177 cm meg az átlag felett?Akkor a 177 cm az már magas?Akkor egy 175 centis ember törpe,egy 177 centis meg már óriás?Ezt nem bírom felfogni.Ami az átlag alatt van egy kicsivel az már alacsony,de ami az átlag felett,az átlagos?Miért????Te magad mondtad ki,hogy a 180cm még átlagos.De hiszen az átlag felett van!!Akkor most mi van?Ez csak egyirányba működik?176 az átlag,a 175 már alacsony,a 183 meg még átlagos??Emlékszem írtál erről valamit,de abból nem sokat értettem.De ez nem működhet egyirányba.Ha ami az átlag alatt van alacsony,akkor ami az átlag felett van az magas.Akkor a 177-nek már magasnak kell lennie.Miféle hülye mesterséges kitalált duma ez,hogy ami az átlag alatt van egy centivel az alacsony,de ami felette van 8 centivel az még átlagos???Ez lehetetlen.Ilyen nincs.Ekkora nagy baromságot még életemben nem hallottam.Ezt be is lehetne írni a Guiness-rekordok kőnyvébe,mint a világ legnagyobb baromsága.Az az átlagos magasságú ember,akinek 170 és 180 közé esik a magassága.

Nem azt mondtam,hogy Putyin alacsony lenne.Te mondtad,hogy egy 170 centis ember "kicsi".Ez rohadtul megalázó.Erre írtam,hogy Putyin a világ leghatalmasabb embere,szóval nem lehet kicsi.

Igen,az hogy kinek mi tetszik,az egy szubjektiv dolig.Én nem magamból indultam ki,nekem twtszett már 170+os csaj.De az tény,hogy a többség a 160 körűlieket részesíti előnyben,nem a 175-ös lányokat.Az,hogy azt mondod,hogy a fiúknak a 175 körüli lányok tetszenek,olyan mint ha azt mondanám,hogy 165 cm a férfi ideál.Hiába nagyképűek a magas lányok,attól még ők is ugyan olyan szarok,mivel a női ideál 160 cm.

2016. máj. 8. 00:55
 102/109 anonim ***** válasza:
Szerintem mostmár tényleg fejezzük be,teljesen feleslegesnek érzem magam ismételgetni.Annak tartod magad aminek akarod,sőt nagyon jó ha az ember olyan pozitívnak tűnő dolgot gondol magáról,ami valójában nem igaz,hisz önbizalmat ad.Nagyon sokáig én például filmsztárnak képzeltem magam(9-15 éves koromig),lehet te most vagy abban a korban amikor olyasmit érzel,ami hamis.Majd az idő és a környezeted rávilágít az igazságra,vagy nem,ez már csak rajtad áll.Na szia!
2016. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/109 A kérdező kommentje:
De most komolyan!Semmi értelme nincs annak,amit írsz!Azt mondod,hogy 176 cm az átlag,de a 175 már alacsony,a 180 viszont még átlagos! Ez hogy az isten nyilába lenne lehetséges??Kb mint ha azt mindanám,hogy egy 176 cm ember átlagosan 76 kiló.Akkor 75 kilósan már sovány,82 kilósan még teljesen normális???Ezt te sem gondolhatod komolyan.
2016. máj. 9. 19:10
 104/109 anonim ***** válasza:
Ha van egy vidámpark,ahol (nem tudom pontosan mennyi)kb:160 cm alatti kisgyerek nem mehet le a vizi csúszdán,és odaáll egy 158cm-es vagy egy 159cm-es gyerek,akkor az nem ülhet fel te nagyon barom,mert nem ért el azt a magasságot!176CM AZ ÁTLAG?????UGYE?IGEN?TE 170 ALATT VAGY,KÉSŐBB KB 170-171 CM LESZEL,A 170CM ÉS A 176CM KÖZÖTT VAN 6 CM,6 KICSESZETT CENTIMÉTER(HIÁBA ROHADT KEVÉS,DE OTT VAN)ÉS TE MIVEL NEM VAGY ANNYI,TE HÉTCÍMERES IDIÓTA,EZÉRT NEM MINŐSÜLSZ ÁTLAGOSNAK!!!AZT MÁR K*RV*RA NEM TUDOM,HOGY AZ ALACSONY ÉS AZ ÁTLAG KÖZÖTT MENNYI A HATÁR(MOST CSAK TIPPELEK)185CM,AKKOR A 180,181,182,183,184 IS MÉG AZ ÁTLAGOSHOZ TARTOTIK,MIVEL NEM ÉRI EL!!!!!!!!!!!!!!!!!FEL TUDOD FOGNI AZZAL A NEMNORMÁLIS AGYADDAL???????Na de mostmár tényleg hanyagoljuk egymást,mint már ezerszer leírtam megváltoztatni nem tudlak,csak felb*szod az agyam a hülye fejeddel,nem elég hogy törpe,még agresszív,gyenge felfogású,és makacs is,kitűnő párosítás,egy igazi puncimágnes leszel apám,ha egyáltalán kibirja ép ésszel valaki melletted 3 napnál tovább....
2016. máj. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/109 A kérdező kommentje:

Hát te totálisan hűlye vagy.Nem tudsz észérveket mondani,csak kőtekedni.Gondolom matekból megbuktál,mivel fogalmad sincs mi az átlag.Aki ekkora baromságot állít,azt még az általánosban sem kéne átengedni.De akkor teszerinted egy 176 centis ember 75 kilósan sovány,85 kilósan még teljesen átlagos..Persze,hiszen átlagosan 76 kiló egy 176 centis ember,akkor 75 kilósan már sovány,hiszen kevesebb mint az átlag,de 85 kiló az teljesen normális még.Persze.

De nem tudom,te mit pattogsz itt nekem,te is egy genetikai hulladék zsiráf vagy,11 centivel magasabb vagy a női átlagnál.A nőideál magassága 160cm körűl van.A többségnek nincs túl alacsony nó,de 175 már a legtöbbnek túl magas.Akkor te mégis mi a faxomra vered itt magad?Kib****ott messze vagy a női ideáltól.A fiúk az aranyos,kedves,kis lányokat szeretik,te meg egy nagy,kötekedő zsiráf vagy.Amúgy meg akkora puncimágnes vagyok,hogy szerelmes vilt belém egy 178 centis lány.Az legalább nem egy felszínes p...a volt.Meg lehetett volna már csajom,ha nem kűldöm el melegebb éghajlatra valami jelentéktelen dolog miatt.

Mellesleg a 158 centis gyereket is ugyan úgy felengedik,mert senki nem veszi észre azt a 2 centit.Plusz a cipő is ad 2-3 centit,így a 157 centis gyereket is felengedik.

De én is azt mondom hagyjuk ezt,nekem nincs kedvem itt irogatni,meg tőbb időt elcseszni rád

2016. máj. 11. 20:04
 106/109 anonim ***** válasza:
Nem én nyafogtam a kérdésemmel a gyk-n.Ha egyébként azt nézzük hogy én zsiráf vagyok,te meg törpe,hát...A nőknek magas pasi kell többségben,a pasinak meg alacsony nő,akkor ezek szerint mindketten szélső kategóriában vagyunk,habár a magas nők talán előnyösebb helyen vannak mint az kicsi pasik.Hülye matekból?Te megint kevered a szezont a fazonnal,a magasság,és a testsúly átlagának mérése között ég és föld a különbség.Kb olyan mint hogy az elefántnál a 6-7 tonna az átlag,az oroszlánnál meg 220kg,teljesen más értékek,különbségek vannak a kettő között.Mint ahogy az alacsony és az átlagos,valamint az átlagos és a magass között is.178cm-es csaj mellett meg nagyon jól néztél volna ki:DAz utcán biztos jókat röhögtek volna:)
2016. máj. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/109 Martin3410 válasza:
Egy idióta törpe vagy.
2017. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/109 anonim válasza:
Én fiú vagyok-21 éves 214 cm magas 127 kg vagyok,nem vagyok kövér,sőt Izomkolosszus vagyok és nem eddz-ettem semmit ...... olyan a karom,mint másoknak a Combja XD a Falunkban Óriásnak neveznek ... két kézzel+ hassal elbírok 250 kg-ot ,,, egy kézzel 70 kg ,Kell több?
2017. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/109 anonim válasza:
Manapság a magasabb férfiak sem tudnak biztonság érzetet nyújtani a nőknek. Jön egy késes támadó akkor mi lesz ? Én 167 cm vagyok 17 évesen de ha megkell védenem egy lányt akkor paprike sprai vagy gázrisztó pisztoly. Ne képzeljétek szuperhősnek a magasabb férfiakat ha még is tudja védeni a lányt komolyabb sérüléseket szerezhet. Szerintem az életben nem is lesz párkapcsolatom , nem is szokott érdekelni és nem hinném hogy érett lennék rá , nincs szakállam , nincs szőr a lábamon se úgy nézek ki mint egy 14 éves, a jövőben szerintem jobban érdekel majd a pénz. Nem vagyok jó tanuló de majd én egyedül fogom meg keresni a pénzem , jobban spórolok mert úgy is egyedül fogok élni, még szerencse hogy vidéki vagyok. :D
2022. nov. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!