Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Probléma, ha egy fiú 167 cm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma, ha egy fiú 167 cm magas? Lányok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
18 vagyok,valószínűleg még növök.

2016. ápr. 2. 15:25
 61/109 anonim válasza:
Bocsi,rosszul írtam,a táblázat szerint 179cm,a magyar átlag.Ha portugáliában lennénk,még akkor sem lennénk átlagosak,de akkor már tényleg egy hangyaboka választana el tőle.
2016. ápr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/109 A kérdező kommentje:
De b+ a 182 cm is 6 centivel tér el az átlagtól,mégis átlagos!!EZT FOGD MÁR FEL!!!! Akkor hogy a fas**omba lenne már a 170 alacsony?Az,hogy 179 az hazugság.Az ember (férfi) átlagmagasság meg 173 cm.Te 170 vagy,mégis saját magad ellen beszélsz!Miért nem állsz ki inkább melleettem,hogy nem vagyunk alacsonyak? Tudod,miért vagyunk alacsonyak?Mert mi magunk beszéltük ezt be magunknak.Mi írtuk a fejűnkre a halálos itéletet.Ha mi nem tartjuk magunkat ,senki sem fog ezzel foglalkozni.Senki sem tartja alacsonynak.Mert a 170 amúgy is átlagos.A csaj pasija meg hiába "csapna a hóna alá",akkor is meg tudnám verni,szóval akkor nem.mindegy,higy mennyivel magasabb?
2016. ápr. 19. 14:38
 63/109 anonim válasza:

Ne haragudj,de te tényleg nem vagy százas,súlyos kisebbségi koplexusod van,irány a pszichiáter.Magam ellen nem beszélek,elfogadtam magam,apám orvos,és még csak nem is álltatott azzaz hogy ez magas.De csak folytasd amit eddig,száljj szembe a világgal is,hogy megmentsd a saját kis beszűkült világodat,és menj mindenkinek neki,aki nem ért egyet azzal,amit te képzelsz be,ha szerinted ez a normális...

A csaj eléggé bunkó volt egy-két helyen,de teljes mértékben igaza van,mégis hány ember vágja még a fejedhez az igazságot,hogy kiszakadj a kreált álomvilágodból?!

2016. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/109 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam azt,hogy magas vagyok.Azt mondtam,hogy a 170 centi átlagos magasság.De most kérlek,válaszolj már erre: 176 cm az átlag.A csaj szerint 182 még átlagos.De akkor a 170 miért nem az???Mindkettő pontosan 6 centivel tér el az tlagtól.Ezt elolvastad?Mert már 20-adszorra írom le,de semmi reakció erre.Amúgy meg ő provokált,hogy állandóan piszkált,nem jókedvemben mentem neki.Meg most komolyan,milyen dolog az,hogy idejőn és az orrom alá dörgőli,hogy alacsony vagyok?Ennyi erővel egy beteg embernek is az orra alá dörgölhetné.Pontosan az ilyenek miatt lettem ilyen,akik világéletemben csesztettek.Rengeteg ember megmondja,hogy a 170 cm átlagos.Ezt nem én találtam ki.Az a baj,hogy nem érzem magam alacsonynak?Ezért menjek a pszichiáterhez?A lányok amúgy is az agressziv fiukat szeretik.Az összes alkoholista drogos suliban megbukott fiunak van csaja,a normalisoknak nincs.

Amúgy még növésben vagyok.Talán elérhetem akár a 172-3 centit is.Az már mindenképpen átlagos.

2016. ápr. 19. 19:31
 65/109 anonim válasza:

A csaj teljesen rosszul írta a 176-182-es párosítást,az átlag 179cm(láttad)a mi magasságunk meg 170cm,to olyan hülye vagy,hogy nem tudod felfogni hogy ez alacsony????

Ha az átlag 172cm lenne,akkor is alacsonyak lennénk mert nem üti meg azt a szintet,te 7 címeres ökör!

Nem értelek,én elfogadtam magam,életmódot változtattam,és jófejsággel,barátságos,segítőkész hozzáállásal egyensúlyoztam a magasságom,ezzel szemben te agresszióval,durvasággal,értetlenséggel,és mindent elsöprő együgyűséggel,valamint fafejűséggel.

Látom már a csaj által belinkelt kérdéshez is odaírtad,hogy a szájon b*sz*tt átlag 170cm,te egy nagyon súlyosan kisebbségi koplexusban szenvedő ember vagy,amit ki kell küszöbölni.És igen,rosszul írtam te/mi nem,nem magasak,hanem nem átlagosak vagyunk,alacsonyak vagyunk,orvostanilag,magyarországon,európában.

Átlagosak Kínában,Japánban,Koreában lennénk.

170cm-es magasság több száz éve volt itt magyarországon.

Te vagy abban az időben élsz még mindig,vagy csak egyszerűen ilyen ostoba vagy(bár szerintem az utóbbi a helyes megoldás)

Az ilyen emberek,mint te hoznak szégyent az alacsony emberekre,ezzel a hozzáállással,ezért azonosítanak minket törpe,durva kis gnómoknak,mert van pár ilyen ostoba barom mint te,akik a nemnormális elcseszett jellemükkel akarnak kitűnni.

2016. ápr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/109 anonim ***** válasza:

Gondoltam visszanézek mi a helyezet,és úgy látom megint egy normális ember próbál észérvekkel hatni,erre a kicsit defektes emberre:D

Igen,rosszul írtam a 176-182cm különbségeses dolgot,de tévedni emberi dolog.

Ha még mindig tart ez a vita,kedves kérdező,nézd meg tom cruise,és nicole kidman-t amint egymás mellett álnak,nicole179cm,tom170cm(utána nézhetsz)

Látod mennyit jelent átlagnál 9cm?: [link]

Hagsúlyoznám,hogy nicole kidman egy nő.

2016. ápr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/109 A kérdező kommentje:
De az átlag 176 cm,nem 179.Mindenhol 176-ot írnak,az orvos szerint is annyi.Mindjárt mutatok egy képet
2016. ápr. 20. 19:29
 68/109 A kérdező kommentje:

[link]

Én vagyok a baloldali.A jobboldali bábú 182 cm magas.Én 167-8 vagyok,szóval nem érem el a 170-et.

2016. ápr. 20. 19:32
 69/109 A kérdező kommentje:
Eddig 176 cm volt az átlag,még a csaj is ezt mondta.Most meg a gyerek kitalalja,hogy 179 es ugy is lesz.Tudjatok mit?Az átlag valójában 238 cm.
2016. ápr. 20. 19:37
 70/109 A kérdező kommentje:
Meg most a csaj is idejon ilyen mosolyjelekkel meg minden..Most milyen ember az aki a masik nyomorának örül?és akkor én vagyok a nem normális.Te meg mem tudom miért állsz ki egy olyan mellett,aki megvet téged?Az ilyenekkel miért lennék jófej?Csak mondom,sírt már miattam 175 centis lány
2016. ápr. 20. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!