Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Probléma, ha egy fiú 167 cm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma, ha egy fiú 167 cm magas? Lányok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
18 vagyok,valószínűleg még növök.

2016. ápr. 2. 15:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/109 A kérdező kommentje:
Igen,akkor 176 az átlag.Most ez legyen 175.Akkor a 180 átlagos,de a 170 az nem?Ugyan annyi az eltérés.A 6 cm meg nem nagy kűlönbség.Csak akkor lehet látni,ha szorosan egymás mellé áll a két személy.De akkor sem feltúnő a különbség
2016. ápr. 14. 17:47
 42/109 A kérdező kommentje:
Tehát azt mondod,hogy a 184-től kezdődik a magas.A 184 pontosan 8 centivel magasabb a 176-os átlagnál.De a 6 centivel alacsonyabb 170 meg már kiesne ebből.176-ból 8 az 168.Tehát az elméleted szerint a 168 és az alatt számít alacsonynak valaki.
2016. ápr. 14. 17:49
 43/109 anonim ***** válasza:

Tudod mit,magas vagy,légy boldog vele...

Annak gondolod magad aminek akarom,hisz megváltoztatni nem tdom,nem is akarom,mindenkinek a szíve joga eldönteni hogy mit gondol magáról,és mint esetedben is,fő az optimizmus.Szabó zsófi,legerszti krisztina,kárpáti rebeka is azt gondolja hogy jó színész,és mégis boldogok.

2016. ápr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/109 anonim ***** válasza:
bogy *annak gondolod magad aminek AKAROD*,elírtam...
2016. ápr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/109 anonim ***** válasza:
A nőknél például a modellkedéshez 175cm-nek kell lenni,a NŐKNEk ember,akkor egy 170cm "magas" FÉRFI mégis mit gondol az "átlagról":D
2016. ápr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/109 anonim ***** válasza:

Még ezt a kérdést tekintsd meg,utolsó üzenetemként,valaki azt akarja bebizonyítani hogy átlagos,mint te,de van olyan aki arra törekszik hogy reális képet alkosson róla a környezete,és ne gondolják olyannak,amilyen ő nem...

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

2016. ápr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/109 A kérdező kommentje:

Egy mozgássérűltnek is azt mondogatod,hogy "hehe,nem tudsz járni,jaj de szar neked"??? Vagy egy hajléktalanba is belekötsz az utcán,higy "hehe,neked nincs hol laknod,egy vesztes vagy"??

Kb.ilyen a viselkedésed.Azt akarod,higy szarul érezzem magam,mert neked ez örömet okoz,vagy mi?170-180 az átlag.Tehátt a 170 az átlag alsó határa,de attól még benne vagy abban a kibeba***ott k***va átlagban.Az ORVOS megmondja,hogy a 170 átlagos!!! Te is megmondtad,hogy a 183 még átlagos magasság.Most,ami 7 centivel eltér az átlagtól az még átlagos!!De akkor ez visszafele már nem igaz???Ami 7 centivel több az még átlagos,de ami 7 centivel kevesebb az már nem átlagos??Nem értem ezt a logikát.Az a kérdező meg hűlye.Örüljön,hogy nem 160 centi.Még a kérdezó anyja is megmondja,hogy a 170 nem alacsony.Neki van igaza.Valami isten barma kitalálja,hogy a 170 alacsony,a többi meg elhiszi.Akkor én azt mondom,hogy akinek piros színű a szeme,az az átlagos,a többi ember meg sírjon,mert neki nem piros a szeme.

2016. ápr. 15. 14:18
 48/109 anonim ***** válasza:

Azért elbeszélgetnék azzal az orvossal,aki ilyen baromságokkal tömi a fejedet,kérdezd meg egyszer honnan van a diplomája,mert hogy a 170cm nem átlag,max kínában,az is biztos.Én nem vagyok nagyon magas,de NŐ létemre jóval magasabb vagyok,ne képzelj már magadról el mindent,majd én is ráveszem egyszer a 190cm-es pasimat,hogy ő alacsony,kb ugyanakkorát nevetnék mint rajtad...

[link]

2016. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/109 A kérdező kommentje:
Légy olyan kedves,magyarázd már el,hogy ha 182 átlagos,akkor a 170 miért alacsony?Mindkettő 6 centivel tér el az átlagtól.A 190 centis barátod sem sokkal magasabb nálam.Az írásodról ordít a rosszindulat és a gonoszság.Bizonyára téged is bánt,hogy túl magas vagy,ezért rajtam próblsz elégtételt venni.Normlis ember nem vet meg valakit egy külső tulajdonság miatt (főleg ha az teljesen átlagos).
2016. ápr. 15. 21:23
 50/109 anonim ***** válasza:

1.Nem vagyok túl magas.

2.Bántani akkor bántana,ha akkora,vagy kisebb lennék mint te.A barátom és a te magasságod közötti eltérés olyan hogy a hóna alá férnél.De te teljesen rosszul értelmezed ezt a dolgot,te azt mondod hogy 20cm nem nagy,ez így igaz,de magasságnál rengeteget,jelent és ezt te nem tudod felfogni.A legjobban úgy tudnám elmagyarázni,hogy a jó öreg"minden viszonyítás kérdése"mondást sütöm el,hisz a nők azt szeretnék hogy a pasi magasabb legyen náluk,tehát a 170cm alatti nők esnek ebbe a hatáskörbe,mivel én 175cm magassággal,magas nőnek számítok,ezért az átlagos,és a magas férfiak fognak bejönni,én 175 vagyok,az átlag férfi magasság meg 176cm.Ezért te az alacsony kategóriába tartozol,mivel nálam kisebb vagy,ezért velem nem vagy egysorba,neked az alacsony(160-)és a közepes(165-170)magasságú lányok fognak jobban kapóra jönni.Mivel az alacsony férfiak,magasabbak az alacsony nőknél,és akkorák mint az átlag nők,viszonyt kisebbek mint a magas nők,és az átlag férfiak.

Te egy alacsony férfi vagy 170cm,neked az alacsony nők 160cm- jönnek majd jobban be,ez persze nyilván más adottságoktól is függ,amik szintén nagyon fontosak,a magasság csak egy dolog,nagyon sok nőnél fontos,dolog,de van olyan is akinek nem.Amiért 170cm vagy,attól bármilyen jófej lehetsz,én nem oltogatni akarlak,de lesz olyan aki fog,főleg ha olyan nevetséges kijelentéseket teszel,hogy én átlag vagyok 170cm-el.Ez olyan mintha odaálnál egy 196cm-es pasihoz,felnéznél és azt mondanád"nézd milyen magas vagyok!".Az eddig elmondottaidból annyira érződik hogy mennyire sok fejfájást,boldogtalanságot,önbizalomhiányt okozott neked ez a dolog,és most is tudod hogy alacsony vagy,te magaddal akarod elhitetni hogy nagyobb vagy,nagyobbnak gondolod magad,ez lehet jó önbizalomnövelő,ha megpróbálsz olyan dolgokat elhitetni magaddal,ami nem is igaz,de később nagyon kényes szitukat eredményezhet,pláne ha durván mondják annak az ellenkezőjét az arcodba,amiben eddig véresen hittél.Olyan vagy ezzel az "átlagos vagyok!majdnem olyan magas vagyok mint a 190cm-es barátod!"Mintha valami oktalan aloholista tróger szugerálná magába hogy olyan okos mint einstein.

Én nem foglak többet "piszkálni" ha ezt annak vetted,néha radikálisan kell az emberek fejébe verni az igazságot,mert másra nem figyelnek.Sokkal boldogabbb lennél ha elfogadnád hogy alacsony vagy,de mellette,teszem azt,jóhumorú,kedves,jófej,segítőkész,minthogy abban a hitben ringatod magad hogy én egy átlagos,magas, épphogynem 2méteres ember,és közben olyan viselkedést tanusítaz mint most,hisztis,önbizalomhiányos,ingerlékeny,fafejű.Gondolkozz el ezen.

Eredményes életet!

2016. ápr. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!