Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Probléma, ha egy fiú 167 cm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma, ha egy fiú 167 cm magas? Lányok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
18 vagyok,valószínűleg még növök.

2016. ápr. 2. 15:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/109 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mi lányok vágyunk arra hogy elbújjunk a fiúnk karjai közt, biztonságban érezzük magunkat mellette, azt gondoljuk megvéd stb. Nos, ezt nehéz olyannal aki sokkal kisebb nálad.. Szóval esélyesebb a helyzeted olyan lányokkal akik nem érik el a 175 cm-t... :D Persze mindig vannak kivételek. Ha pár centivel magasabb nálad a lány, talán nem gáz a helyzet. De ahogy előttem írták, rengeteg alacsony lány is van, biztosan találsz számodra megfelelő barátnőt, nem ezen múlik, ne parázz miatta
2016. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/109 A kérdező kommentje:
De attól még nem tud megvédeni.Nem sokat számít a magasság pl.egy utcai konfliktusban
2016. ápr. 2. 22:20
 13/109 anonim ***** válasza:
100%

Nem,nem adják olcsóbban a kenyeret,max a lányok magukat.

De nem én kezdtem sírni a neten a magasságommal,ne feledd hogy te tetted fel a kérdést,én meg válaszoltam olyat,ami neked nem tetszik,és egyből nekem ugrasz.Tipikus törpe reakció kompenzáljuk a magasságot agresszióval...

Veled 2 baj van,és nem a magasságod,hanem egyszerűen önbizalomhiányos vagy,és nem viseled a kritikát,de amit én írtam még csak nem is kritizálás,hanem szubjektív vélemény nyilvánítás,ha az életben ilyen apróságokon felhúzod magad az lesz a legtaszítóbb,nem a magasságod,az csak másodlagos:D

2016. ápr. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/109 anonim ***** válasza:

Igen problema fogd fel! Az elottem szolo lanyok kedvesen leirtak a velemenyuket te meg szemet mod valaszoltal. Akkor most en is az leszek. Egy kis torpe vagy ocsem es nem hiszem hogy valaha magasabb leszel fogd fel!!! Es ez meg ugy oke lenne ha nem lenne melle ez a stilusod. Tolem elkudhetsz a pi..aba rolam lepereg de en tudok igy aludni.

Ennyi.

2016. ápr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/109 A kérdező kommentje:

Jajj,nekem legalább nincs olyan szánalmas,elcseszett személyiségem,hogy azt nézzem,hogy valaki milyen magas és ez alapján rangsoroljam..

Amúgy meg a 170-et el fogom érni és onnantól már egy szavatok nem lehet,mert a szájonba**ott átlag akkor is 170-től kezdődik.

2016. ápr. 6. 14:16
 16/109 A kérdező kommentje:
A normális lányok nem a magasság alapján választanak.Hát,sajnálom ti nem vagytok normálisak :D Ezen a teszten elbuktatok.Szoval,aki ilyen felszínes idióta,ne gondolja magát többnek nálam.
2016. ápr. 6. 14:18
 17/109 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy meg a 170-et el fogom érni és onnantól már egy szavatok nem lehet,mert a szájonba**ott átlag akkor is 170-től kezdődik."

Igen,Koreába,Kínába,Japánba...Nálunk manapság a női átlag 165-170,a férfi 175-178,csak hogy tisztába legyél a szájonba**ott átlaggal.

2016. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/109 A kérdező kommentje:

A női átlag 164 cm,nem pedig 165-170

De mondhattok bármit,a 170 akkor is a férfi átlag.170-180 között átlag magasságú egy férfi.Ha egy orvost megkérdezel az is megmondja,hogy a 170 centis férfi már kib*ottul átlag magas.

2016. ápr. 6. 22:08
 19/109 A kérdező kommentje:
Amúgy ez egy beteges fasiszta dolog,hogy valótlan adatokat irogatsz az átlagról és többnek érzed magad valakinél azért,mert pár centivel magasabb vagy.A beteg vagy idős embereket is megveted,lenézed?Úgy gondolod,hogy el kell őket taposni,mert gyengébbek???Nyilván igen,hiszen te jobb vagy az átlagnál.Az untermenschek meg vesszenek,nem?
2016. ápr. 6. 22:12
 20/109 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, igaz én nem azaz illető vagyok, aki írta az átlagot, de a mi osztályunkban legalább 6 lány magasabb mint 170 cm. A fiúk többsége is magasabb mint 175. Szerintem neki lehet igaza. A fiúk többsége több, mint 175 cm.

Amit írsz, az nem igaz. Normális lányok is lehetnek olyanok, akik nem járnak náluk alacsonyabb fiúval. Nem azért, mert bunkók, barátkoznak velük, meg minden... Simán csak nem tudnak rájuk "úgy" tekinteni. Én is ilyen vagyok. Nekem a külsőség egyáltalán nem szokott számítani. Előny, ha nincs rajta 30 kiló felesleg :D Meg úgy tetszedjen az összkép. De inkább a személyiségét nézem a srácoknak.

De az egyetlen dolog ami igazán tud zavarni, azaz, ha a fiú alacsonyabb mint én. Nem tudom miért, ez engem zavarna. Ne kapd fel a vizet, még nőhetsz többet is, lehet eléred majd a 175-t is, ki tudja, ilyen is van. Illetve vannak mindig kivételek, vannak olyan lányok akiket nem zavar. És végtelen sok alacsonyabb lány is van a világon

2016. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!