Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Probléma, ha egy fiú 167 cm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma, ha egy fiú 167 cm magas? Lányok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
18 vagyok,valószínűleg még növök.

2016. ápr. 2. 15:25
 51/109 A kérdező kommentje:

Hogyan férnék a hóna alá???Egy 182-3 centis embernek a szeme vonaláig érek.Amúgy vertem már meg 185 centis embert,elég könnyen,szóval nehogy azt hidd,hogy megijedek attól,hogy valaki 190 centi.Hagyjuk már ezt a felsőbbrendúség érzést.

Igen,nem vagyunk egy szinten.Én sokkal jobb vagyok.Hagyjuk már ezt a "kisebb" megszólítást.Ha én vagyok pl.170 centihez 85 kiló,egy 190 centis meg 70 kiló,akkor én sokkal nagyobb vagyok a 190 centisnél.

Azt,hogy a 170 átlagos,nem én találtam ki.Ezt mások mondták.A tegnap esti kérdésemnél is egyedül te tartkttad alacsonynak,a többi mind azt mondta,hogy átlagos.

2016. ápr. 16. 18:12
 52/109 anonim ***** válasza:

Te tiszta hülye vagy,őszintén tényleg megérdemled ha majd jól belédrúgnak,akkor legalább felébredsz:)

Nem nekem van felsőbrndőségi érzésem,hanem neked alsóbrendűségi,nézd csak meg,mik a tünetei:)

Veled se kedvesnek,se őszintének nem kell lenni,neked pszichiáterhez kellene járnod,és nem itt kérdéseket feltenni,istenem milyen emberek vannak....

Őszintén előbb mennék hozzá egy 160cm-es törpéhez,mint egy ilyen ostoba,hisztis,kisség magasabb törpéhez...

Na én mostmár tényleg befejeztem,okos enged....

2016. ápr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/109 A kérdező kommentje:

Te vagy a hülye.A saját állításaidat nem tudod érvekkel alátámasztani.Meg miért akarnám,hogy hozzmjönnél?Nekem nem kéne egy ilyen felszínes idióta rib**nc.Én annál sokkal jobbat érdemlek.Ha meg belémrúgnak,azt is megverem

Ahogy a 185 centis gyereket.Az sem akarta elhinni,hogy a 170 átlagos,hát ahogy te mondtad,radikális módszerekkel kellett a fejébe verni az igazat.

Mindenki bekaphatja,aki szerint túl alacsony vagyok.A 170 átlagos.Igen egy átlag magas nagydarab agresszív kommunista állat vagyok.Éa büszke vagyok magamra.Nem vagyok olyan,mint a többi .

2016. ápr. 16. 20:13
 54/109 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/109 anonim ***** válasza:
De mostmár tényleg felfüggesztem a hülyeségeidet,elmebetegekkel még nem tárgyaltam,de meg kell azt is ismerni,hogy kitől kell távolmaradni:)
2016. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/109 anonim ***** válasza:
A r*b*nc anyád volt,aki így elbaszta a nevelésed.te bunkó idióta:)
2016. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/109 A kérdező kommentje:

Igen,a magasságom miatt lettem ilyen.De nem is az miatt,hanem a hozzád hasonlók miatt,akik bántottak és az orrom alá dörgölték,hogy alacsony vagyok.Mit akarsz?Hogy kössem fel magam ezmiatt?De régen zavart ez nagyon,mikor 16-17 évesen 162-165 centi voltam.El sem tudod képzelni,akkor mennyire fájtak volna az irásaid.De Most már 167-8 centinél kezdem ezt elfogadni.A 170-nél meg már boldog lennék.Az már átlagos.A tökéletes magasság 172-3 centi lenne,annál magasabb már nem is lennék.

Nem tudom,miért kell a másikkal gúnyolódni.Nem egy ember volt,akit az öngyilkosságba kűldtek a hozzád hasonlók a piszkálódásukkal.Mostt,ha találkoznál egy rokkanttal,annak is az orra alá dörgölnéd ezt?Vagy ha egy ember rosszul lenne elötted az utcán,abba is belé rúgnál?Ha nem látná senki,biztosan.Az,hogy valaki piszkálja és gúnyolja az embertársait,sokkal megvetendőbb dolog,mint hogy valaki alacsony.De a 170 centi mindenképpen átlagos.Ezt te is leírtad,csak nem vagy hajlandó beismerni.170 alatt alacsony,felette átlagos.Ez egy határvonal.Olvastan egyszer egy tudományos felmérést,ami sherint 169 alatt alacsony valaki és 182 felett magas.

2016. ápr. 17. 11:22
 58/109 anonim válasza:

Lehet,hogy ez előző csaj,akivel eléggé éles szópárbajt vívsz mostmár hetek óta,rosszindulatú,de mindazonáltal igaza van.Én 19 évs vagyok,és szintén miliméterre-re pontosan 170cm,az apám orvos,és nem is akarom olyanokkal áltatni magam,hogy magas,vagy közepes lennék,én alacsony vagyok,minden barátom,és női ismerősöm magasabb nálam,de engem ez már rég nem zavar,nagyon sok barátnőm is van,maximum nem kezdek 170cm fölöttivel.Teljesen igaza van abban,hogy feleslegesen áltatod magad,verekszel,durváskodsz,így fognak az emberek bántani,így fog feltűnni nekik hogy alacsony vagy,ne az egresszióval tűnj ki.Teljesen abban a csónakban eveztem mint te,a környezetem,barátaim,rokonom,családom mind elfogadta hogy alacsony vagyok,ez csaj nem akart rosszat,vagy legalább is nekem nem teljesen az jött le.Egy álomvilágban élsz,amiből jó lesz kikecmeregni,különben tényleg nagy baj lesz,és nem a magasságod miatt.Ilyeneket mondasz hogy egy nagydarab, agresszív,kommunista állat vagyok.Ember,tudod te mit beszélsz?!Én nem ismerlek,de aki ilyet mond az egyenesen undorító....Szerintem tényleg ne itt fortyogj,verekedj,ne agresszióval,durvasságal tűnj ki,hanem először is menj el pszichológushoz,mert akármennyire nem veszed észre,neked komoly kisebbségi kopmlexusod van.Majd ismerkedj,barátkozz,csajozz,és ne foglalkozz hogy mások mit gondolnak,ha valaki szembejön,és azt mondja"alacsony vagy."mond rá hogy "igen!és??!kevesebb vagyok ettől??!!"Nem!!!Akkor fogsz kevésnek taszítónak tűnni,ha ezt a hozzáállást tanusítod"durva,agresszív kommuntista,állat vagyok,mindenkit szétverek,magas k*rv*kkal nem beszélek,önygilkos akarok leni,sztálin,magas vagyok azért is"szerintem ezt te is felfogtad hogy őrültség,a mostani hozzállásod a dolgokhoz KÓROS,de kiküszöbölhető markáns változtatásokkal!!

Ne hagyd hogy a magasságod vigyen a sírba!Ne élj egész életebne olyan tudattal,amit a körülötted lévők sose fogadnak el!Ne menj szembe mindenkiel,ne gázolj át mindenkin!És hidd el,nagyon boldog életet fogsz élni.

Sok szerencsét!

19/F 170cm

2016. ápr. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/109 A kérdező kommentje:

De én ezt nem tudom felfogni,hogy miért lenne a 170 alacsony.Ha 170 centi lennék nem érezném magam alacsonynak.Mi a baj ezzel?Az a baj,hogy kiállok magamért?Mert a 170 átlagos.Nem tudom,miért mondják,hogy alacsony.Az a csaj is leírta,hogy átlagos,csak nem akarta beismerni.Azt mondta,184-től számít valaki magasnak.Az átlag 176.A 182 centi pontosan 6 centivel tér el ettól és benne van az átlagban.A 170 centi mennyivel is tér el az átlagtól?Hoppá!! Csak nem 6 centivel??De igen.Tehát benne van az átlagban.

A kommunizmus nem a magasságom rovására írható.Inkább arra,hogy volt egy lány,akibe totál bele voltam zúgva,ő meg ezt nem viszonozta.Mindig mondta,hogy "jaj de jó lesz ha lesz egy gazdag pasim stb..".Nekem ez nagyon nem tetszett.A kommuniznusban meg megfosztják a vagyonuktól a gazdagokat,szóval ez jó.Én csak szeretnék egy igazságos világban élni,ahol létbiztonság van,nincsenek hatalmas különbségek,nem kell félnem,hogy kirúgnak a munkahelyemről,vagy éppen csődbemegy,mert az állam nem hagyná.

2016. ápr. 18. 18:23
 60/109 anonim válasza:

170cm volt az átlag,ez a generáció jóval magasabb,a mostani átlag 176cm.És mivel mi 170cm-esek vagyunk,abszolút nem ütjük meg a mércét,mint ahogy a csaj is leírta,6cm átlag számításnál nagyon sokat jelent,a 180-as magasság példát,meg egyszerűen rosszul írta le.

Nézd meg ezt a táblázatot: [link]

2016. ápr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!