Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Megkérhetlek titeket,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Megkérhetlek titeket, hogy legyetek őszinték?

Figyelt kérdés

Szóval össze jönnétek-e egy fiúval úgy, ha tudjátok, hogy nincs benne semmi érzelem, mert a gyerekkori traumák ki ölték belőle??? Viszont azt is tudjátok, hogy a fiú jár pszichológushoz és próbál ellene tenni terápiával. Oh és tegyük fel, hogy ennek a srácnak a barátnője vagy! Ha kiderülne, hogy nem érez semmit és mindent megjátszott, akkor hogy reagálnátok? (részletesen is leírhatjátok..)

FÉLRE ÉRTÉSEK ELKERÜLÉSE ELŐTT!!! A SRÁC NEM PSZICHOPATA ÉS NEM SZOCIOPATA, EGYSZERŰEN NINCSENEK BENNE ÉRZELMEK!

A válaszokat előre köszönöm! Habár valószínűleg jobb, ha nem mondok neki semmit, mert úgyis csak veszekedne, mert már volt ilyen korábban is.

17F



#hazugság #csalás #szivfájdalom #Megjátszott érzelmek
2016. máj. 20. 08:34
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/235 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem jó ha kimész a természetben, amikor én is ki voltam sokszor idegileg pont ugyanezt csináltam, kifutottam az erdőbe edzésként, ott meg kicsit felfedeztem a területet:D De kajak, olyan mintha egy régebbi énemnek írnék:D
2016. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/235 anonim ***** válasza:
akkor én krumpliharcos leszek jó? :D
2016. máj. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/235 A kérdező kommentje:
Okay krumpliharcos, amúgy te fiú vagy igaz? :D Hány éves?.. Én viszont meg azt érzem, hogy magammal beszélek :D 82-es komolyan.. Gondolkodtam azon, hogy lehet annyira súlyos eset vagyok, hogy tényleg magamban beszélek-e, de ha ez így lenne nem venném észre :/. 82-es neked mi legyen a neved? :D
2016. máj. 24. 22:05
 94/235 anonim ***** válasza:

nem, lány és 18 :D


en mindig beszelgetek magammal, igy otletelek. csak az utcan max kicsit visszafogom magam. :D

2016. máj. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/235 A kérdező kommentje:
:D Vicces lehetsz olyankor :). Én a tükörben szoktam beszélni magammal és van, hogy meggyőz engem dolgokról.. :/
2016. máj. 24. 22:12
 96/235 A kérdező kommentje:
Szóval megfigyeltem és eltűnődtem miért vannak hangulat ingadozásaim? Komolyan, egyszer gyógyulni akarok, aztán áhh hagyom az egészet jobb, ha meghalok vagy ilyen maradok.. Ez miért van? Ez a változás jele? Hogy kételkedek magamban? Sose kételkedtem nagyon, csak megfigyeltem magam és feltűnt, hogy más vagyok..
2016. máj. 24. 22:26
 97/235 anonim ***** válasza:
Legyen a nevem paprikás krumpli:D Ihletett adott a krumpliharcos név:D Am egyszerű, akkor legközelebb ha a tükör elé mész, mondj jó dolgokat, sőőőt, ragassz cetliket magadnak a tükör elé amikre jó dolgokat írsz le magadról, és reggelente csak nézz bele, és olvasd fel őket:D Akár rajzolj egy smilet is egy papírra, és azt is ragaszd fel, és amint meglátod vigyorogj bele a tükörbe:D
2016. máj. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/235 anonim ***** válasza:
és ha eleinte véletlenül kényelmetlenül érzed magad, akkor az nagyon is jó dolog!:D Csak csináld minden nap, és egyre jobb lesz!
2016. máj. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/235 anonim ***** válasza:
Ma néztem egy vidit a youtubeon, ahol azt mondta egy srác, hogy amit a legtöbbet mondunk magunknak, ahhoz fogunk a leginkább igazodni.. Szóval ha te negatívan állsz hozzá magadhoz, akkor ez lesz a természetes, ez fog jönni ösztönösen.. De ha pozitívan, akkor az leszel te is:D És ez lehet akármivel kapcsolatban pozitívan.
2016. máj. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/235 anonim ***** válasza:
vagy erdőjáró paprikás krumpli :D
2016. máj. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!