Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Megkérhetlek titeket,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Megkérhetlek titeket, hogy legyetek őszinték?

Figyelt kérdés

Szóval össze jönnétek-e egy fiúval úgy, ha tudjátok, hogy nincs benne semmi érzelem, mert a gyerekkori traumák ki ölték belőle??? Viszont azt is tudjátok, hogy a fiú jár pszichológushoz és próbál ellene tenni terápiával. Oh és tegyük fel, hogy ennek a srácnak a barátnője vagy! Ha kiderülne, hogy nem érez semmit és mindent megjátszott, akkor hogy reagálnátok? (részletesen is leírhatjátok..)

FÉLRE ÉRTÉSEK ELKERÜLÉSE ELŐTT!!! A SRÁC NEM PSZICHOPATA ÉS NEM SZOCIOPATA, EGYSZERŰEN NINCSENEK BENNE ÉRZELMEK!

A válaszokat előre köszönöm! Habár valószínűleg jobb, ha nem mondok neki semmit, mert úgyis csak veszekedne, mert már volt ilyen korábban is.

17F



#hazugság #csalás #szivfájdalom #Megjátszott érzelmek
2016. máj. 20. 08:34
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/235 anonim ***** válasza:
elolvastad a semmit?
2016. máj. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/235 A kérdező kommentje:
Nos itt vagyok és azt hiszem kezdem érteni az énem, hogy miért teszek/tettem.. Mikor egy lánnyal vagyok, akkor más vagyok és miért vagyok mindig lányokkal? Hogy mindig más lehessek, hogy eldobjam önmagam! Egy ideig megkell szüntetni szinte minden lánnyal a kapcsolatom, hogy rátaláljak magamra.. Ma életemben először véleményt közöltem.. Egy fogalmazást( habár ezzel rizikót vállalok, mert lehet felismernek..) Szóval senki nem csinálta meg csak én, én a legcsendesebb gyerek.. Csak én.. Mondtam, hogy nem olvasnám fel, de a tanár erősködök hogy a vélemény van oda leírva a saját szavaimmal és én addig el nem megyek amíg meg nem osztom.. (Igazából iszonyat hálás vagyok neki ezért.. Szerintem ő volt az egyetlen ember évek óta, aki ember számba vett..) Elhadartam gyorsan és halkan.. De a lényeg, hogy elmondtam és teljesen egyet értett a néző pontommal.. Nem tudom talán boldog voltam egy röpke pillanatig, de aztán meg jöttek a szokásos gondolatok.. A fejemben :/. „Ez nem te vagy!, te egy szemét vagy, miért osztottad meg a véleményed.. hogy mertem”.. Aztán a napom úgy telt el mint a többi.. Gyorsan, a lehető leggyorsabban.. Pedig edzésem is volt, ott pedig az edzőm agyon dicsért.. Nem tudom miért.. Úgy fogom fel ez, hogy volt 1 napom mikor szerencsém volt talán.. A világ változott vagy én? Aztán jöttek a sötét dolgok megint :/ Én nem változhatok, mert nem érdemlem meg.. Fogalmam sincs mit tegyek, hogy nyomhatnám el ezt, ha már szinte a „személyisegém” egy része.. Még nem olvastam el, de a héten elfogom.. Sőt most elkezdem..
2016. máj. 23. 19:23
 73/235 anonim ***** válasza:

Ha előjön az igazi éned azt értékelni fogják az emberek:D Az a helyzet, hogy ez egy nagyon kemény küzdelem, de már csírázik benned újra a valódi éned.. Az az éned amit kitéptek belőled.. Csak locsolgasd tovább.. Az a helyzet, hogy ez tényleg egy orbitálisan nehéz dolog, és van egy dolog amiben piszokul irigyellek téged.. 20 éves vagyok, és még egyetlen barátnőm sem volt, nem azért mert nem kellek senkinek, sőt nagyon sok lány szeretne ismerkedni, meg bámulnak meg ilyenek, csak egyszerűen én nem tudok megbízni az emberekben.. Ha valahol röhögnek a környezetemben mindig arra gondolok, hogy engem nevetnek ki valamiért.. Ha egy lány érdeklődést mutat felém, és nagyon tetszik, egyszerűen elfojtom magamban, csak bámuljuk egymást heteken, hónapokon, éveken keresztül, ha oda jön beszélgetni leblokkolok, elvörösödök, és azt se tudom hirtelen, hogy élek-e még. Ott van ez a sok gaz(tévhit), amiket ki kell tépnünk magunkból, hogy rendesen tudjon fejlődni a virágunk, és hogy érvényesülni tudjon..


Az a helyzet, hogy néha úgy érzem, hogy vannak lányok, akik egyszerűen rám vetnék magukat, ha nem lennének gátlásaik, viszont én eddig sosem tudtam megérteni őket..(néhányan közülük tetszenek is) Pont rám, pont miattam? Miért érek én nekik annyit? Furcsa ezt így leírni, mert rengeteg mindenben megtanultam értékelni magamat, de ebben nagyon nem, pedig ebben akartam mindig is a legjobban.. Mindig úgy vagyok vele, hogyha megismernek(ami sose következik be, mert egyszerűen nem tudom hagyni, a védekezőmechanizmus nem engedi), akkor úgyis otthagynak, mint a haverjaim.. Mert ők aztán 5-6 év(vagy még több, nem is tudom már) barátság után tényleg ismertek, és hát mi lett belőle.. Nekem itt az a védekezőmechanizmusom, hogy egyszerűen kikapcsol az agyam, azt az utasítást adja ki, hogy NE ISMERKEDJ, NE HAGYD HOGY MEGISMERJENEK, NEM TEHETSZ ILYEN ROSSZAT ÚJRA MAGADDAL, EGYÁLTALÁN NEM TUDHATJÁK MEG HOGY KI VAGY!, és bumm ki is kapcsolt ezzel az üzenettel.. És nem tudok mit kezdeni ellene.. Szóval teljesen átérzem azt amiről beszélsz.. Viszont szerintem az hogy kiírjuk egymásnak ezeket valamilyen szinten segítenek is.. Még ha fogalmam sincs ki vagy, de jó érzést vált ki bennem, hogy megosztod a problémáid, és még ha nem is biztos hogy tudok, de próbálok segíteni akár a saját életem példáin keresztül.. Talán itt tudom megízlelni egy kicsit újra a bizalmat, hogy még ha csak ilyen módon is, de valamilyen szinten bízol az itt lévőkben, akik között én is ott vagyok.. És hogy valamilyen szinten én is bízhatok, hogy nem hal ki ez a dolog itt.. Nagyon kezd átmenni ez az irományom gyérbe, nem is ez volt a célom:D Csak a mai napom kicsit frusztrált volt, és én is csak a saját problémáimon agyalok.. De az a helyzet hogyha sokat agyalunk rajta, akkor még jobban úrrá lesz rajtunk szerintem.. Egyszerűen csak le kéne vetkőzni valahogyan, hogy azok nem mi vagyunk.. Az az összes rossz amit gondolunk magunkról azok csak azok a dolgok, amiket mások elültettek bennünk, illetve a kreált védőfal a fejünkben.. A sok gaz.. A virágot meg folyton locsolni kell. Szerintem a locsolóanyag az az lenne ilyen esetekben, hogyha belevágnánk magunkat olyan megmérettetésekbe, mint pl nekem a csajozás.. és hamar árnyékba borítaná a gazakat, amik fény híján megszűnnének létezni.. Neked is van ilyened szerintem, amitől nagyon rettegsz.. Bizonyíték kell az agyadnak, hogy mégsem úgy működnek a dolgok, ahogy azt ő gondolja..

2016. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/235 A kérdező kommentje:

Egy őszinte komolyan kapcsolat a kriptonitom.. Félek, hogy nem fogadna el így senki, ha tudnák az igazat.. A szörny titkait.. De sajnos nem érzek együtt veled :/ Csak nagyon tudom milyen lehet.. Tudom, hogy mi jár a fejedben.. Látlak téged.. (Istenem, tényleg nem nézek sok filmet, de mennyi filmes izét használok fel.. Ez most Aszem Avatar volt :P)

Szóval 1 tanáccsal szolgálhatok! A lányok terén.. habár inkább mégse.. Mert nem éppen voltak hosszú kapcsolataim :/.. Mindegy a lényeg a legjobb belépő :D Egy váratlan titokzatos belépő :D.. Én pld már szedtem fel lányt bicikli sisakban.. Persze először nevetet rajtam, de szerintem azért mert senki se megy így oda emberekhez.. Annyira jó, ha másnak adhatom ki magam.. DE az igazságon nem változtat.. Hogy egy borzalmas alak vagyok.. Szerintem, nekem el kéne költöznöm, mert az ingerek még most is tartanak.. Apám miatt.. MINDEN EGYES NAP LESZÓL VALAMIÉRT.. sokszor nincs is miért csak keres valami értelmetlen kifogást.. Pld 5 perce nem sepregettem fel.. És akkor órákig szid :/.

2016. máj. 23. 20:45
 75/235 anonim ***** válasza:
na látod vannak neked érzelmekkel teli pillanataid.. Szerintem, még ha tagadod is, ezek mind a valódi énedből jönnek..:D Nem filmes jelenetekből, nem megjátszott karakterek lemásolásából.. Ez a sisakos jelenet szerintem inkább voltál te mint egy megjátszott szerep.. Csak lehet a mostani énednek az tényleg egy megjátszott szerepnek tűnik..:D
2016. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/235 anonim ***** válasza:
apukádat meg próbáld meg kizárni az életedből annyira amennyire csak tudod. Kezeld úgy, hogy nem az ő hibája az ami történik vele, és amit csinál másokkal, de addig nem vagy hajlandó foglalkozni vele, ameddig nem tud újra emberként működni..
2016. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/235 A kérdező kommentje:
Ne vegyem ember számba? Megint haza jött nem részeg, de már a balhét generálta egyből.. Amint haza jött! érted, amint belépet az ajtón már a balhéval kezdte!! Szerintem egésznap erre vár! Egyszerűen ez dobja fel, vagy nem tudom..
2016. máj. 23. 20:59
 78/235 anonim ***** válasza:
hát ha nem méltó arra hogy emberszámba vedd, akkor miért tennéd? Igaz apukád, de nem úgy viselkedik.. Nem élősködhet rajtad, ez nem lehet indok arra, hogy így viselkedjen veled.. Én apám hajlamos volt arra hivatkozni, hogy mivel minden anyagi szart megadott nekünk, köteles vagyok úgy viselkedni ahogy ő azt elvárja.. És ha nem akkor balhé.. Viszont mint nálad is, rohadtul az ő döntése volt, hogy gyereket vállal, és úgy kéne kezelnie téged, mint a legjobb dolgot az életében, akármit csinálsz is, akárhogyan is viselkedsz.. Ez az amit meg kellene adnia neked, ha ez nincs, akkor nem nevezhető apának.. Legalábbis szerintem..
2016. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/235 A kérdező kommentje:
Hasonló helyzetben.. Folyton a pénzről beszél.. Undorítóan rasszista és ezért elítélem és én ezért pont nem vagyok az mert egyszerűen undorodok tőle.. Folyton az állandó vita.. Mióta haza jött azóta megy és mindenért.. Leült a TV elé lát valakit és már őt szidja aztán azt meg rám vetíti ki.. És engem szid.. Sajnos alap esetben is undi.. Nem tud rendesen enni és csámcsog meg furcsa hangokat ad ki evés közben,, Képtelen vagyok a közelében lenné. anélkül, hogy a gyomrom ne forduljon fel tőle.. Szóval, akkor azt fogom mondani magamnak.. „Ő az apád, de csak fizikailag.. Egy apa így bánna a fiával.. te így bánnál a fiaddal?.. „ Ez jó lesz.. Elültem magamban ezt a gondolatmenetet és addig ismételem, amíg nem fogok 100000%-osan egyetérteni..
2016. máj. 23. 21:22
 80/235 anonim ***** válasza:
ez szerintem is egy jó ötlet!:D
2016. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!