Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Megkérhetlek titeket,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Megkérhetlek titeket, hogy legyetek őszinték?

Figyelt kérdés

Szóval össze jönnétek-e egy fiúval úgy, ha tudjátok, hogy nincs benne semmi érzelem, mert a gyerekkori traumák ki ölték belőle??? Viszont azt is tudjátok, hogy a fiú jár pszichológushoz és próbál ellene tenni terápiával. Oh és tegyük fel, hogy ennek a srácnak a barátnője vagy! Ha kiderülne, hogy nem érez semmit és mindent megjátszott, akkor hogy reagálnátok? (részletesen is leírhatjátok..)

FÉLRE ÉRTÉSEK ELKERÜLÉSE ELŐTT!!! A SRÁC NEM PSZICHOPATA ÉS NEM SZOCIOPATA, EGYSZERŰEN NINCSENEK BENNE ÉRZELMEK!

A válaszokat előre köszönöm! Habár valószínűleg jobb, ha nem mondok neki semmit, mert úgyis csak veszekedne, mert már volt ilyen korábban is.

17F



#hazugság #csalás #szivfájdalom #Megjátszott érzelmek
2016. máj. 20. 08:34
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/235 anonim ***** válasza:
ami azt illeti a mostani énedhez képest tényleg kicsit meg kell őrülnöd, hogy a valódi önmagad legyél.. Mert a mostani énednek az igazi éned egy őrültségnek tűnhet:D Mosolyogni könnyű, ha sokáig csinálod a műmosolyt, egyszer csak fognak jönni az igazik is.. Ez egy olyan dolog amivel be tudod csapni az agyad:D Ha nem tudod milyen volt a gyerekkorod, nézz meg más gyerekeket, nézd meg hogyan viselkednek:D
2016. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/235 anonim ***** válasza:

nem ugy ertettem, hogy penzzel segitesz be, hanem, hogy a takaritasban meg ilyenek.


ha nem emlekszel a traumadra, nem is tudod feldolgozni, ezert kell szakember segitseged kerned. mire varsz meg? :)

2016. máj. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/235 A kérdező kommentje:
De a szakember bezárna engem, mert ha leírnám minden gondolatom ide, és ha eddig nem tartottak, őrültnek akkor azután biztosan annak tartanátok.. Az ebédemet én csinálom, a szobámat én takarítom, a piszkos ruháimat magam rakom mosógépbe és terítem ki.. Ami velem kapcsolatos azt megteszem, a többi nem hinném, hogy az én dolgom, mert ők se nagyon törődtek velem..
2016. máj. 22. 00:04
 54/235 anonim ***** válasza:

az a gond, hogy mi írhatunk 1000 meg 1000 regényt, hogy mit lenne érdemes csinálnod.. Neked kell ezt végrehajtanod, és ha olyan makacs vagy, hogy ragaszkodsz ahhoz ami maga a problémád, akkor tedd azt. Mi nem tudunk többet tenni:D De komolyan:D Tudod mi a gond, tudod mi a megoldás, még szerintem azelőtt is tudtad, mielőtt írtunk volna akármit is.. Csak rajtad áll mit kezdesz vele.. Ne a külvilágtól várd a megváltást, ne más emberektől, ne is a csodát várd..:D Minden benned van..


Én kívánom a legjobbakat, szerintem nekem itt már nincs több dolgom:D

2016. máj. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/235 anonim ***** válasza:

ha te torodsz veluk, miert varod h ok torodjenek veled? a helyzeteden csak te tudsz valtoztatni.


es akkor mi van?? mi van ha orult vagy? inkabb szabadon jarsz-kelsz es egyszer majd bekattansz es kinyirod a szomszed nenit? ha vmi lelkiismeret van benned magadtol bevonulnal egy szanatoriumba....


vicces felreteve, mi itt rengetegen irtunk neked es remeljuk h nem feleslegesen teptuk a szankat.... figyelj, orvos EZ A DOLGA! HOGY MEGGYOGYITSON. HOGY AKARSZ ELNI? IGY AKAROD LEELNI AZ ELETED TALAN?? megmondom neked.... EZ NEM ELET! vagy osszeszeded magad es meggyogyulsz vagy egy eleten at egy nyomorult senkinek fogod erezni magad. a dontes a tied.

2016. máj. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/235 A kérdező kommentje:
Szóval legyen, elhatároztam magam, hogy megváltozom! Menni fog a még több műmosoly! Nem kell szakember, mert nem értitek ezt az egészet.. Bezárnának engem, mert tudom, hogy mi a véleménye a társadalomról rólam.. Mondjuk úgy, hogy ha ölnöm kéne/kell akkor gond nélkül megteszem és nem fogom megbánni.. Szóval tudom, hogy elitélendő de ahh mindegy ezt nem lehet leírni.. Nem lehet megfogalmazni milyen semminek lenni! Inkább a legjobb személyiségnél maradok, amit eddig ki tapasztaltam embereken.. Majd havonta írok ide valamit! Ha esetleg valakit érdekel, hogy éppen hogy áll az „életem”.. Köszönöm a válaszokat, SZIASZTOK! ÉS JÓ EGY HÓNAPOT! KELLEMES NAPOKAT MINDENKINEK!
2016. máj. 22. 01:35
 57/235 A kérdező kommentje:
Bocsánat az előző kiborulásomért! Csak az apám a szokásos programját csinálta.. Részegen hazajött és csinálja a szokásosat.. Mindegy igazából már megszoktam és nem-nem ez traumám, habár valószínűleg ez is közre játszott.. Szóval elnézést és az 1 hónapot lecserélném, mert még szeretnék beszélni veletek..
2016. máj. 22. 01:56
 58/235 anonim ***** válasza:

figyelj.. senki nem mumosolyt var toled. mind azt szeretnenk, hogy jobban legy. es hagyd abba az olyan beteg konyvek olvasasat, mint a tovisek hercege (megneztem mirol szol), csak tovabb taplaljak a sotet gondolataidat.



azonban egy erzelem van benned. a felelem.

2016. máj. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/235 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha hülyén fogalmazok majd már megint, de már 16 órája és 40 perce nem aludtam.. Félelem? Nos, szerintem igazad van.. A most történtek alapján.. Közben beszélgettem egy lánnyal és megmosolyogtatott ezt az apám úgy reagálta le, hogy mi a s*art képzelek magamról, hogy mosolygok, meg hogy biztos rajta és az mondta, ha még egyszer látja, akkor megöl.. De ezt már sokszor mondta és még élek, szóval ne aggódjatok.. Csak miután felállt és az asztalra csapott akkor egy ilyen hideg ízzé szaladt át az egész testemen.. Beleremegtem a félelembe, mert azt hittem tényleg leüt.. Tényleg elnézést, hogy így írok, de nem tudok, így értelmesen beszélni.. Tompa vagyok, aludni meg nem tudok, altatót meg nem akarok megint beszedni, mert rászoknék..
2016. máj. 22. 02:42
 60/235 A kérdező kommentje:

Senki sincs fent ilyenkor? Apám végre kidőlt… Ez volt idáig szinte a legrövidebb szitkozódása rólam..

Viszont nem tudom minek köszönhető, lehet csak a fáradtságnak, de azt hiszem tudnék érezni, de 1 nem tudom hogyan kell 2 nem tudom hol vannak az érzelmeim 3 nem tudom akarok-e.. Ezekre most jöttem rá mikor elaludt apám, mert eszembe jutott egy gondolat és érzelmek nélkül kétlem, hogy ez bárki fejében is megfordulna. Igazából már régóta ekörül az egy dolog körül forog az agyam és nem-nem fogom leírni, mert csak jönne mindenki a szokásos szövegekkel, de „hiszem”(mennyi javulás) hogy ez az egyetlen megoldás..

Térjünk el a tárgytól, érdekelne egy dolog.. Ha egyszerűen az ember nem bírja tovább, hogy más lelki szemetese legyen minden egyes nap már 10 éve, és a 10 év alatt nem borult ki csak lenyelte és elfogadta, ami neki jár.. Szóval, ha ez az illető egy gyengébb pillanatában kiborulna és érzelmek halmoznák el, ráadásul a lehető legrosszabbak és hírtelen felindulásból elkövetne egy emberölést, azért mennyit kaphat? Illetve megbüntetik-e, ha ilyen oka volt a gyilkosságra?.. Vér vörös most a szemem megnéztem tükörben.. Mikor apám abba hagyta a szidást, akkor leginkább (kiírom nem szégyellem ) szóval akkor leginkább sírtam volna, de nem ez történt, hanem elkezdtem fojtogatni magam.. Komolyan írom ezeket.. Gyerekként ütöttem magamat, de az durva dolgokat hagy maga után és amúgy se látszódott a többi ütés mellett szóval lényegtelen volt.. Erre van egy elméletem amúgy.. Azért ütöttem magam, mert mindenhol ütöttek és a kis gyermeki énem kíváncsi volt, hogy milyen is ez, mert biztos azért csinálják, mert olyan jó.. Nos, ez is történt tényleg felszabadító érzés volt, de fejlődtem.. Szóval fojtogattam magam, és nem sírtam, mert a fizikai fájdalom eltudja nyomni a lelkit.. Bocsi, hogy ilyenkor ide írok, de állítólag az emberek fáradtan hajlamosabbak a megnyílásra, szóval gondoltam miért ne? Hátha elkezdek írni és valaki felfedez benne valami fontosat.. Áhh csak jártatom a számat elnézést inkább hanyagolom.. Megyek elolvasom a könyvet, mert már elkezdtem.. Igen lehet, hogy beteg egy könyv, de teljesen oda való lennék szerintem..

2016. máj. 22. 03:47
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!