Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Megkérhetlek titeket,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Megkérhetlek titeket, hogy legyetek őszinték?

Figyelt kérdés

Szóval össze jönnétek-e egy fiúval úgy, ha tudjátok, hogy nincs benne semmi érzelem, mert a gyerekkori traumák ki ölték belőle??? Viszont azt is tudjátok, hogy a fiú jár pszichológushoz és próbál ellene tenni terápiával. Oh és tegyük fel, hogy ennek a srácnak a barátnője vagy! Ha kiderülne, hogy nem érez semmit és mindent megjátszott, akkor hogy reagálnátok? (részletesen is leírhatjátok..)

FÉLRE ÉRTÉSEK ELKERÜLÉSE ELŐTT!!! A SRÁC NEM PSZICHOPATA ÉS NEM SZOCIOPATA, EGYSZERŰEN NINCSENEK BENNE ÉRZELMEK!

A válaszokat előre köszönöm! Habár valószínűleg jobb, ha nem mondok neki semmit, mert úgyis csak veszekedne, mert már volt ilyen korábban is.

17F



#hazugság #csalás #szivfájdalom #Megjátszott érzelmek
2016. máj. 20. 08:34
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/235 A kérdező kommentje:
CSODA szerintem tudok alundi most, szóval jó éjt..
2016. máj. 22. 04:13
 62/235 anonim ***** válasza:
én itt vagyok :) te idősebb testvér vagy?
2016. máj. 22. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/235 anonim ***** válasza:

Menj el a gyámügyhöz, vagy a rendőrségre, minthogy megölj akárkit is.. Fiúk általában az apjuk viselkedését sztárolják kisgyerek koruk óta, tehát most körülbelül pontosan olyan vagy mint apukád.. Annyi különbséggel, hogy részegen ő teljesen kimutatja ami benne van.. Azt hallottam egy nagyon jó motivációs előadótól, hogy igazából csak azt tudják lelki szemetesnek használni, aki hagyja..(nyilván 17 évesen nem sokat tudsz tenni, de mondjuk elkezdhetsz edzeni, és ha ordibál visszaordibálsz, hogy ne neked magyarázza a hülyeségeit, ha megütne, akkor meg meg tudod védeni magad) Az a probléma, hogy ő magára ideges leginkább, saját maga miatt feszült.. Valamilyen szinten tudom milyen ez.. Az én apám ha valamit véletlenül eltörtünk (pohár vagy akármi), felsorakoztatott minket, és azt mondta, - persze végig ordibálva - hogy vagy bevallja az aki csinálta, vagy mindenki kap.. És képzeld el ha mindenki tudta ki csinálta.. Melyik a rosszabb, nem kiállni egy testvérért, csak hogy nekünk jobb legyen(ez nyilván bűntudatot keltene bennünk), vagy beköpni, hogy neki még rosszabb legyen(ez szintén ugyanazt)? Tehát mindenképp bűnösök voltunk, még ha közünk se volt az egészhez. Úgy hárította ránk a father a szarságait, mintha mind miattunk lett volna.. Ezért lett az hogy mint nálatok mi is majdnem teljesen elhidegültünk egymástól.. Mint csomó idegen ember egy lakásban..(és szintén nálunk is nagyon jó anyagi háttérrel, tehát vicc hogy egy poháron hogy fent tudott akadni, nyilván azt csak egy ürügy volt..) És ezért is hidegültem el az összes embertől, és kb gyakorlatilag ezért is vertek a suliban, mert ez volt rám írva, ahogyan rád is írva, minden amit elültetett az apád beléd, hogy csak annyit érdemelsz.. Annyi különbséggel, hogy engem nem számomra idegen emberek vertek, hanem akikre a legjobb barátaimként tekintettem, tehát ekkora befolyása volt annak, amit gondoltam magamról.. És volt idő hogy ők is hasonlóan barátként tekintettek rám, amikor még apám nem volt ilyen idegbeteg.. Volt hogy apám, csak azért mert egyetlen ajtót nem csuktunk be, olyan fondorlatos módon írta körül, hogyan nyír ki minket, persze próbálta magában mondani, de lehetett hallani.. hogy azok után kb mint nálad, mozogni se mertünk. Amikor a közelében voltam levegőt se mertem venni, mindig ziháltam, kapkodtam a levegőt.. Mert egyszerűen így reagált a szervezetem.. Fuldokoltam.. Kórházban is voltunk vele, semmit nem találtak.. Mintha az amit apám kívánt volna nekem, egyszerre csak úgy megtörtént volna rajtam.. Ilyen ereje van egy apának a gyerekei fölött..


Ismerek egy hasonló korú srácot, kb 17 ő is, a suli gettósabb részébe jár, ahova ilyen agyhalott emberkék járkálnak inkább.. egyből ha ránéznek kedvük támad szekálni őt.. Az a céljuk mindig, hogy megsirassák.. Állandóan kifigurázzák, megalázzák, és ha ezeket kiélvezték megverik.. Kb ennyiből el is tudom képzelni a családi háttért.. Egy gyerek aki normális családi környezetben él, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ilyenekbe keveredjen a suliban.. Amit gondolsz magadról, amit elültetett apukád beléd, hogy szerinte gondolnod kéne magadról(amit igazából ő gondol saját magáról, amit lehetséges hogy ő is az apjától kapott) ezt valószínűleg mind lehet látni rajtad, és pont ezért viselkednek úgy veled ahogy.. Mondjuk én esetemben az apukám apja akkor halt meg, mikor apukám még nagyon kicsi volt, csak néhány éves.. Ezért fingja sem volt, és még most sincs, hogyan kéne csinálni a dolgokat.. A lényeg, hogy zárd ki magadból azt amit apukád tart rólad, ne adj a szavának, mert ő csak önmaga marcangolását vetíti át rád.. És te követed is a példáját, tehát vele kézen fogva marcangoljátok magadat.. Mert tudat alatt apukád egy nagyon fontos személy.. Hiszen ő alkotott téged.. Ő téged a saját belsőjének tekint.. És ha a saját belsője nem áll ki magáért, akkor folyamatosan fogja marcangolni azt.. Ugyanígy a többi ember is látja, hogy te hagyod hogy marcangoljanak, már-már azt kívánod, mert ez a megszokott.. Pedig lehetne jobb is..


Pedig mindezek ellenére, te egy nagyon fontos ember vagy a társadalom részére! Akármit is gondolsz magadról, amit elhitettek veled, hogy gondolnod kell magadról, mind baromság! Hihetetlenül értékes minden egyes ember, még az apukád is valahol nagyon mélyen belül, csak neki erről fingja sincs. Ezért marcangolja magát, és a környezetét.. Neked nem ennyi jár, senkinek sem ennyi jár az életből..


Próbáld meg amennyire csak lehet elszigetelni magadat apádtól, meg minden olyan embertől, akiknek bántó szándéka van, viszont ha összefutsz velük, kihúzott háttal állj ki magadért.. Mert megérdemled, hogy kiállj magadért.. Lehet ugyanazok lesznek a következmények, mint mikor nem állsz ki magadért, de pont ezért mit veszíthetsz?:D Csak visszanyerheted saját magadat.. A folyamatosan kiállsz magadért, elmondod a saját igazad, azt amelyik nem az apádé, akkor szerinted meddig fogja még ezt csinálni? Ha végre magában keresi a szart, mert látja hogy te nem vagy az? Lehet még jobban fog degradálni, ki fog nevetni, de akkor se legyél olyan mint ő.. Mert jobb vagy te annál..


Sry ha keszekuszán irkáltam a dolgokat, csak nemrég keltem, és azt se tudom hol van a fejem még :D

2016. máj. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/235 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írd le minden traumádat privátban, úgy konkrétabban át lehet látni az egészet..:D
2016. máj. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/235 anonim ***** válasza:

Engem tényleg érdekel mi van veled. Én lemerem ide írni a dolgaimat, mert úgysem ismernek meg, nem tudják ki vagyok..

Szóval apámmal nekem is érdekes a viszonyom, szóval megértelek.

Ahogy már leírtad, hogy mennyire önálló vagy, talán jobb lenne, ha egyedül élnél. De lehet, hogy kivitelezhetetlen, ezt nem tudom.

De ne bántsd magad!

Nyugodtan írd le, ha nem vagy kíváncsi ezekre, de úgy érzem, hogy le kell írnom.

Képzeld el, (nem kell tudnod, meg hinned), csak képzeld el tényleg, hogy van a Pokol, és a Menny. Ez a kettő.

Az örökkévalóságig tart mindegyik, szóval törekedj arra, hogy Istent megtaláld, és az utóbbiba kerülj.

Próbáld meg istennel felvenni a kapcsolatot.

Néha persze belátom, hogy nem könnyű.

Amúgy meg, én azt tanácsolnám, hogy találj, keress egy olyan embert, akivel őszinte tudsz lenni, mint most velünk.

Én most gimnazista vagyok, és én sem tudok megnyílni embereknek, néha nem is értem, hogy egyesek hogyan lehetnek ennyire felszínesek, és minden helyzetben optimisták. Sokan mondják, hogy a gimi egy jó buli, és a fiatalságunk "csúcspontja". Hát nekem nem.

Tehát nem azt mondom Neked, hogy ilyen tipikus tucat fiúkkal, lányokkal értesd meg magadat, sőt, ne is!

Egyébként Istennek humora is van, pl van, hogy rohanok a buszra, vagy sietnék, és hirtelen meglátom az asztalon a Bibliát, és érzem, hogy olvasnom kellene belőle pár sort, (ami sokszor üzenet),

2016. máj. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/235 anonim ***** válasza:

folytatom, bocsi.

Tehát sietek is közben, és sokszor ez olyan furcsán jön le nekem. De visszagondolva van benne poén.

Tudod, Isten az, Aki lát Téged, és előtte nem lehetnek titkaid, Őt nem tudod átverni "műmosollyal" meg hasonlókkal.

Szóval hajrá, és kívánom, hogy találj egy olyan embert, akivel mersz és tudsz őszinte lenni, még akkor is, ha most nem érzed ennek nagy valószínűségét!

2016. máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/235 anonim ***** válasza:
elszornyedve olvasom a sztoriaitokat.... es meg azt hittem nekem van orult apam. anyukatok nem tudott volna ki allni ertetek? a legjobb barataid meg hogy verhetnek meg?? megis milyen alapon? meg alapbol is miert vannak ilyen elmebetegek akik csakugy random megverik a gyengebbeket??
2016. máj. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/235 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nem csak egy eseménynek köszönhető, de tudom, hogy az a forrása mindennek, mert az a kiinduló pont! Onnan kezdődött a lecsúszásom és azóta csúszok.. Az életem egy hatalmas csúszda a kiindulópontja a „tramumám” aminek köszönhetően elkezdtem csúszni.. És azóta csúszok! Mások a lépcsőt használják, ők a normálisak, mert közben átélik és látják az étetet.. Én viszont átcsúszok az életen, mert nem szeretem.. Szóval el kéne érnem, hogy a csúszás leálljon. A kiindulópontnál van a főkapcsoló ami segítségével vissza mehetnék az elejére.. Ám én ezt nem tudom használni! Ezért kell a külső segítség, amit nem fogok megkapni, mert már túl mélyre csúsztam! Ha a kiinduló pontot helyre hozzuk a többi fokozatosan javulni fog. Valahogyan le kéne zárnom a múltat! De nem tudom, hogy tehetném ezt meg! Nekem csak a múlt van.. HA eldobnám, akkor érezném csak igazán egyedül magam! A múltba kapaszkodok, mert nincs másba nincs kibe, mert nincs senkim.. Illetve fizikailag van, de nem ez a lényeg..

Bocsi, de Istenben tényleg nem hiszek és nem is fogok! Tudom, hogy nem lehet ezt az egészet azzal letudni, hogy Isten nem segít, de akkor én meg minek higgyek?

67-es Az anyám már réges-régen elhagyott! Megvolt rá a komoly oka nem haragszom érte rá, amúgy se ismertem meg.. Nem is tudom hogy néz ki, mert képem sincs róla! Engem is megvertek a barátaimnak hitt személyek.. Mert a maszk lehullott és az igazi természetemet nem bírták feldolgozni és elviselni gondolom.. Engem régen vertek! Én elmentem edzeni rendesen(harcművészet) és miután már én mentem nekik egyedül egy idő után megunták, mert megszűnt a dolog lényege.. Hogy lelkileg összetörjenek! Csak, hogy már késő volt, mert sikerült nekik! Persze most is van kivétel… Van, hogy nekem jönnek, de vissza ütök, de egy magam 6-7 ember ellen.. Párat leütök, de lefognak és szétvernek huh de kemények.. Legutóbb max 1 hete verekedtem velük, most tele van ilyen foltokkal a testem.. Kép lesz itt..


[link]


[link]


Nem tudom mennyire kivehető a dolog, mert rosszak a fény viszonyok.. Mindegy most tele vagyok ilyenekkel.. Nem igen vált ki bizalmat és szimpátiát egy ilyen ember látványa, aki televan felületes sebekkel.. Mert azt hihetik, hogy rossz arc vagyok..

2016. máj. 22. 13:22
 69/235 anonim ***** válasza:
ah ismerős a szitu, és nem azt akarom mondani, hogy pontosan tudom min mész keresz tül még mindig:D Nem is akarok versenyezni, meg semmi ilyesmi, csak hogy leírjam, hogy hasonlókon mentem keresztül(mondjuk nem tudok mindent rólad), és most mondhatni teljesen okés vagyok. Vagy ha néhányak számára nem is, mivel nyilván nem felelhetünk meg mindenkinek, de magammal teljesen rendben vagyok, szeretem magam:D És annyira hihetetlennek tűnt nekem is eleinte, sőőt el is zárkóztam előle, de a mostani új osztályom egyszerűen szinte bálványozott engem.. És mivel én ettől kicsit megijedtem, hogy lehet ennek is csak hátsó szándéka van(mert ugye visszapörgött bennem is a múlt, hogy lehet az van mint a régi barátaimnál), ezért már csak szimplán kíváncsiak rám. Viszont még néha nehézkesen nyílok meg egyes embereknek(azoknak akik nagyon szimpatikusak, mint régen a haverjaim voltak). De a lényeg hogy nagyon sokszor már önmagam tudok lenni, és ezt hihetetlenül tudják értékelni az emberek.. Kíváncsiak, mosolyognak rám, meg ilyen dolgok.. Lányok akarnak velem ismerkedni, meg próbálgatnak elcsábítgatni..:D És onnan indultam kb ahol te vagy most. Igazából minden amivel táplálod az agyad a valóságoddá válik.. Ha ezeket gondolod magadról, akkor ez lesz a valóságod.. Ha azt gondolod hogy csúszol le a lejtőn, akkor csúszni fogsz le.:/ Meg ezek a dolgok, hogy te nem tudsz tenni semmit, te nem tudod elérni a kapcsolót. Ha ezekkel táplálod magad, akkor tényleg ez lesz a valóságod.. Ha viszont felveszed ténylegesen a kesztyűt, és azt táplálod magadban, hogy van más út, amin fel tudsz menni kikapcsolni a kapcsolót, akkor az lesz a valóságod.. Mindig van választásod.. Ilyen nincs, hogy nem tehetsz semmit sem.. Ilyen sincs hogy túl mélyre csússzon valaki.. Akkor csúszik túl mélyre valaki ha ténylegesen meghal.. Ameddig élsz nincs olyan dolog amit ne lennél képes megcsinálni! Csak a megfelelő attitűd kell hozzá.. A múltat egyetlen módon tudod lezárni.. Elfogadod, és belátod, hogy az az egész nem a te hibád.. A körülmények áldozata lettél.. És elkezded a jelened hibáit szépen lassan kijavítani.. Félsz szembenézni a jeleneddel.. Te nem attól félsz, hogy milyen gyengének néznek az emberek, te attól félsz, hogyha úgy néznének rád, mint akivel semmi gond.. Te a magadban rejlő jótól félsz.. Valahogy úgy mint ahogy én féltem az új osztályomban attól, hogy jónak tartottak, fura volt, szokatlan, de irtózatosan jó.. Fogadd el, hogy lehetsz olyan is! Fogadd el, hogy az a valódi éned, az a valódi jelened, és mutasd is ki az embereknek! Mutasd meg nekik a benned rejlő jót! Amíg a rosszat mutatod, azt fogják látni.. Mutasd meg hogy az nem te vagy! Ami azt illeti én sem hiszek istenben, pedig voltam sokat hívők között, sőt a nővérem is az lett, illetve később az apukám is, de még mindig nem hiszek benne.. Én az emberekben rejlő erőben hiszek, az emberekben lévő jóban! Mert mindenkiben megvan az az erő! Azért ismerkedsz a környezetedtől messze, mert nekik nem mered megmutatni azt a jó részed, a barátnőidnek se mered megmutatni.. A benned lévő jó amit régen kimutattál, azt okolod a körülményeid ilyesfajta megromlásának.. Pedig csak egy áldozat lettél, és akkor még nem volt erőd azzal a jó éneddel megvédeni magad, így elástad magadban.. De még mindig ott van, és te tudod kihozni magadból.. Csakis te.
2016. máj. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/235 anonim ***** válasza:
miert hagyott el anyukad? es a tesoid? :(
2016. máj. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!