Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Megkérhetlek titeket,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Megkérhetlek titeket, hogy legyetek őszinték?

Figyelt kérdés

Szóval össze jönnétek-e egy fiúval úgy, ha tudjátok, hogy nincs benne semmi érzelem, mert a gyerekkori traumák ki ölték belőle??? Viszont azt is tudjátok, hogy a fiú jár pszichológushoz és próbál ellene tenni terápiával. Oh és tegyük fel, hogy ennek a srácnak a barátnője vagy! Ha kiderülne, hogy nem érez semmit és mindent megjátszott, akkor hogy reagálnátok? (részletesen is leírhatjátok..)

FÉLRE ÉRTÉSEK ELKERÜLÉSE ELŐTT!!! A SRÁC NEM PSZICHOPATA ÉS NEM SZOCIOPATA, EGYSZERŰEN NINCSENEK BENNE ÉRZELMEK!

A válaszokat előre köszönöm! Habár valószínűleg jobb, ha nem mondok neki semmit, mert úgyis csak veszekedne, mert már volt ilyen korábban is.

17F



#hazugság #csalás #szivfájdalom #Megjátszott érzelmek
2016. máj. 20. 08:34
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/235 A kérdező kommentje:
Szóval, hogy oldjam meg azt a gondomat, hogy nem alszok szinte semmit :/ és ezért nagyon, de nagyon karikás a szemem :/. Szinte már fekete az egész :/.. neked voltak az alvással gondok? Ez javulni fog? Hasonlítasz rám, szóval magamból kiindulva nagyjából neked is azon jár egésznap az eszed, milyen lehet egésznap ölelkezni vagy átkarolva aludni olyasvalakivel, aki ismer és szereti az igazi „éned”.. Szóval tudod, hogy mire gondolok, mert szerintem te is gyakran agyalsz ezen.. Erre igazán nincsenek szavak..
2016. máj. 23. 21:44
 82/235 anonim ***** válasza:

Pontosan, én a kispárnámat öleltem át mindig, még manapság is sokszor.. És nem értette soha senki, hogy miért nőtt hozzám annyira az a párna.. Igen nekem is voltak alvási gondjaim, minden sulinap előtti éjszakán 11 éjfél és 1 között feküdtem, és volt hogy 4-5 órás alvással is bementem, de igazából nekem amikor 6-7 órákat aludtam egy huzamba több napon keresztül, akkor se tudtam életképes lenni.. Suliban egész nap aludtam, már úgy értem, hogy a középsuliba, márt áltsuliba nem hagytak.. Kb élőhalott voltam minden nap.. De manapság már nincsenek gondjaim az alvással. Annyi, hogy reggelente néha kicsit nehéz felkelni és belevágni a napba, nem mindig érzem magamban az erőt hozzá.. valahogy mindig jön a nemrégen szerzett haverokkal való dumáláshoz(meg úgy velük jól el is vagyok már), de a lányokkal valóra sosem sikerül..


Amúgy igen, pontosan arra vágyom amit leírsz, csak én máshogy képzelem el, én állandóan az adott lányra gondolok aki bejön.. És eddig majdnem mindegyik lány aki bejött kölcsönösen éreztem, hogy én is bejöttem nekik.. De egyiknél se kezdeményeztem

2016. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/235 anonim ***** válasza:
Visszatérve, amikor a kispárnám nélkül alszom, akkor érzem a hiányát,(ezért ez nagyon ritkán fordul elő) és nagyon nyugtalanul, és nehezen tudok csak elaludni.. Van hogy nagyon erősen magamhoz szorítom, és mindig a takaró alatt, hogy ne fázzon, mintha egy húsvér ember lenne.. Lehet kicsit nevetséges, de ez megnyugtat..
2016. máj. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/235 anonim ***** válasza:

Szerintem a gondolataidat kéne elterelned, mert folyamatosan csak azokon kattog az agyad amiket leírtál. Szóval van 1-2 ötletem:

-A jó öreg bárányszámolás...csak itt pl. képzeld el,ahogy leírod a számokat szép lassan és csak arra koncentrálj.

-Van egy légzési technika, ami segíthet: [link]

-Én is nehezen szoktam elaludni, mert este egyszerűen felpörgök :D És amikor már ránézek az órára és hajnali 1-2 között van, akkor a telómon megnyitom a kis szókeresőmet (6×6-os táblázatot) és lefárasztom az agyam :) Ez is elég szépen el tudja terelni a gondolatokat és fárasztja a szemet is...csak néha 1 órát is el tudok szórakozni a szavak keresgélésével..:D


Remélem valamelyik beválik :)

2016. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/235 A kérdező kommentje:
Bár a tesóm lennél :P.. Amit leírtál pont ezt csinálom én is :D.. Én is betakargatom meg minden.. Sőt volt, hogy nem találtam a kis párnám és órákig kerestem, és csak aztán mentem aludni.. Olyan jó átölelni.. Neki „megsúgtam” minden titkom.. Vágyam, gondom, kívánságom.. Mintha ő lenne az igazi énem :D Vagy egy része :D Rendben kipróbálom, habár a számlálás még nem jött be :/.. Mert kb így számolok 1. a pokoli életem kezdete a Földön 2. a halál esetek száma, amit élőben láttam.. És így tovább.. De akkor bárányokkal megpróbálom majd.. :). Fura nem gondoltam volna, hogy ennyi mindenben hasonlítunk :D. Nekem a kis párnám fekete színű, és egy kicsit keményebb a nagyon puha párnánál, de kényelmes nagyon :)
2016. máj. 23. 22:25
 86/235 anonim ***** válasza:
Ez a számolós dolog tényleg jó lehet, mert a jelenben tart, és a valódi én az mindig a jelenben van:D Nekem is volt hasonló esetem mint neked, hogy nem találtam:D Én is hasonlóan felforgattam az egész lakást, hogy meglegyen:D Az én párnám ilyen sokszínű, régen ilyen kis játékfigurák voltak rajta, csak az elszakadt, és az újba akartam átrakni a réginek a szivacspelyheit:D Aztán valahogy bemagyarázták nekem, hogy ez a régi párnám, minden át lett rakva bele, vagy legalábbis egy idő után nagyon azt hittem már.. De valahova a réginek akkor is el kellett tűnnie..:/ De mindegy, mert ezzel is jól kijöttem/kijövök:D
2016. máj. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/235 anonim ***** válasza:
szia!! szerintem nagyon jó úton haladsz!!! így tovább, fel a fejjel! és fogadd el a dícséretet meg a bíztatást!! ez nagyon sokat segíthet. tedd magadévá, ne taszítsd el magadtól, és ha örömet érzel, akkor se állj le agyalnia zon, hogy ú ez most rossz meg stb.. élvezd ki! meglátod idővel egyre több lesz! ereszd be a külvilágot és éld át a pillanatokat. ne folyton amgadra gondolj és magadat elemezd, figyeld az emebreket ők hogyan reagálnak. vagy pl ha emberek között vagy és csak ignorálnád őket és belekezdenél az önelemzésedbe, figyeld meg őket! vond el figyelmed magadról, tanulmányozd őket. nagyon kíváncsi vagyok arra hogyan boldogulsz az életben, és a legjobbakat kívánom neked! :) azért majd írj ide néha, hogy mi a helyzet. :D :))
2016. máj. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/235 anonim ***** válasza:
én is alvásproblémákkal küzdök, kb hajnali 3-4-ig fenn vagyok, de nekem az segít ha elalvás előtt trónok harcás videókat hallgatok a telómon. csak magam mellé teszem, hallgatom és... végül elalszok. :D
2016. máj. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/235 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam és lehet hogy csak félek, de mi van, ha tudat alatt nem akarok megváltozni, mert félek az újtól? Mert akkor „sebezhető” lennék.. Tévhitek gyötörnek, és egésznap azon agyalok, ha eddig én nem én voltam, akkor mégis az igazi én hol van? Ki vagyok én? Nem tudom ki vagyok.. Nincs kedvenc zeném, nincs kedvenc ételem, nincs semmim.. Minden ami vagyok szép lassan jött össze apró darabokból, hogy megfeleljen a külvilágnak, de ez nem én vagyok.. Ha eldobnám, akkor egy ideig nem lenne semmi.. Szóval szerintetek szüneteltethetem a változást, amíg nem lesz nyár? Hogy senki se lássa raktam a gyengeséget? Arra gondoltam, hogy elmegyek nagyon sokat túrázni, hátha a friss levegő ráébreszt valamire és a nyugodt környezet.. Szerintetek szüneteltethetem a változást? Lehetséges, hogy úgy szeretek zenét, hogy azt se tudom, hogy szeretem, mert azt hiszem, hogy nem én szeretem, hanem a másik „én”.. Fuuu nem tudom mennyire érthető nagyon nehéz erről beszélni. Mi van, ha nem is tudom. Mi van, ha rosszabb leszek, mint most? Eddig csak egy tükörkép voltam, ami az emberek akaratát verte vissza, de szerintetek mögötte vagyok én.. Hogy vegyem rá, hogy ne féljen elő jönni? A nőket meg nem értem nagyon.. Tudom mit kell mondani, de mit jelent, ha azt mondja valaki, hogy uhh de cuki a szád? Okay szerinte vonzó az ajkam, de nincs semmi mögöttes tartalma? Habár lehet rossz embertől kérdezem, de nem csak te olvasod, ezt kedves 82%-os :D.. Tudjátok mit írjatok egy becenevet és úgy szólítalak majd titeket.. De talán te tudod rá a választ 69%-os..
2016. máj. 24. 19:58
 90/235 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell szüneteltetni a változást:D Vagy jobban mondva szerintem nem lehet szüneteltetni a változást. A mindennapjaidban is néha-néha feltűnik az igazi éned. Az igazi én nem azt jelenti, hogy felhőtlenül boldog leszel minden nap(vagyis lehetsz az is), és minden nap vigyorogni fogsz.. hanem hogy teljesen átérzed azt amit csinálsz. Teljesen benne vagy. Teljesen átadod magad annak a pillanatnak amiben benne vagy! Az igazi éned mindig a jelenben létezik.. az igazi éned 90-100 évet élhet jó esetben, a hamis énjeid viszont sokkal többet, 17 évesen már lehet leéltek 30-at..(ezért lehetsz kimerült, ezért lehet kevés energiád stb) Csak az a probléma, hogy ugyanazokat.. Mert fejben visszapörgeted mindig az éveket.. És mivel elszorítod a hamis énjeiddel(a múlttal) az igazi énedet, az igazi éned nagyon gyéren tud csak létezni(tehát a jelened, ami kreálja az újabb alapanyagot a múltnak, hogy el van nyomódva). Lát, sőt még érez is, csak elnyomódik. El van nyomva. Amit a jelenben csinálsz, és átadod magad neki, pl egy zenehallgatásnak azt mind megéli az igazi éned.


Rávenni szerintem úgy tudod, ha megpróbálod átadni magad a jelen pillanatának, és elkezded élvezni.. Ez olyan mintha újra üdvözölnéd magadban az igazi éned, és elkezdenéd élvezni a vele töltött időt. Egy idő után újra össze fogtok kapcsolni.. Már ösztönösen vele fogsz akarni lenni, mert érzed hogy ez a jó.. Eleinte lehet hogy nehéz lesz meggyőzni, hogy többé nem engeded el, nem engeded, hogy mások elnyomják, de biztos be fogja adni a derekát:D


Röviden tömören, barátkozz össze újra magaddal! Élvezd azt hogy létezel, élvezd azt, hogy tudsz zenét hallgatni, hogy szabadidődben azt csinálsz amit akarsz, oda mész ahova akarsz, és adj meg neki mindent amire vágyik. Persze normális keretek között, úgy hogy más embereket is tiszteletben tartasz.. Azokat akik meg el akarják nyomni, ne hagyd! Állj ki mellette! Hiszen ő fog végigkísérni egész életeden át, kiért állnál ki, ha nem érte?


A lányos dologról meg annyit, hogy nekem is bókoltak, és én se tudtam hova tenni a dolgot. De szerintem ezt jó jelként kéne felfognod, valszeg szimpatizál veled a lány:D Viszont most nagyon érzem az erőt már hogy odamenjek egy lányhoz, szóval lehet hamarosan meglesz ez is :D Ő még teljesen ismeretlen, szóval nagyon kíváncsi vagyok:D

2016. máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!