Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csókos törtenetek? :3

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csókos törtenetek? :3

Figyelt kérdés

Még nem történt meg, és jól esik olvasgatni ezeket.


Ha lehet kort írjatok. (Mármint amikor az első történt)


Ha kérhetem, részletesen! ;)



2019. júl. 9. 22:08
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
82%
Találkoztam életem első srácával előtte nem sok közöm volt az ellenkező nemhez. Áthívtam magamhoz, amíg a szüleim elutaztak. Mikor nálunk volt megkerdezte, hogy megcsókolhat-e. Azt mondtam nem tudom megpróbálhatjuk. Hát elsőre irtó fura volt egyáltalán nem olyan, mint képzeltem, vagy a filmekben láttam. Utána egyre jobban bele jöttem és kb mást se csináltunk az elkövetkező néhány napban :D
2019. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Ez aranyos. Megkérdezte, hogy megcsókolhat-e. Eggyütt vagytok azóta, vagy csak úgy heccnek csináltátok? :D
2019. júl. 11. 21:15
 13/32 anonim ***** válasza:
64%

8 hónapig voltunk együtt, most valaki mással vagyok :)

(#11)

2019. júl. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
79%
Pár hónapja volt, 18 évesen. Nem volt még előtte barátom, nem is igazán érdeklődtem a fiúk felé. De a srác felkért szalagavatóra táncolni, s vhogy nagyon belezúgtam, ma sem tudom, mikor kezdődött ez az egész bennem. Eljárogattunk bulizni is ez idő tájt (persze nem csak ketten, de mindig mindkettőnk ott volt), s egy ilyen alkalommal megfogott, s elkezdett táncolni velem (én már attól kész voltam :DD). Aztán hirtelen távolabb húzódott, mélyen a szemembe nézett, s elkezdett közeledni...Tudtam, ez csók lesz, el tudtam volna hajolni, de nyilván hogy akartam, hisz kb. hónapok óta rá vártam (mondjuk nem feltétlenül csókot gondoltam volna kezdésnek...)Elég fura volt, de sztem minden első az; de akárhányszor visszagondolok rá, mosolyognom kell. Örülök, hogy egy olyan sráctól kaptam, akibe igazán szerelmes voltam, s feltehetően ő is érzett vmi hasonlót.
2019. júl. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Szép történetek. :3
2019. júl. 11. 23:17
 16/32 anonim ***** válasza:
76%
Kb 13-14 lehettem. Nyáron osztálykiránduláson felelsz vagy merszeztünk. És hát... ja. Jól nézett ki a csaj viszont nem éreztem iránta semmit és ő sem irántam (gondolom). Úgyhogy elég szar volt az a csók... olyan üres volt. :D
2019. júl. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
62%
13 voltam. Egy táborban történt. Már az első pillanattól kezdve mikor megláttam már éreztem, hogy több is van köztünk. Erre rá 3 nap összejöttünk. Ő nagyon meg akart már csókolni, de kissé féltem, hogy milyen is lenne az első csók. És rá 1-2 napra, mikor a többiek fürödni mentek, mi csak ketten álltunk a rét kellős közepén már estefelé. Nem az volt életem legjobb csókja, de a helyszín legalább tökéletes volt és persze a csók sem volt kínos. A tábor után 2 hónapot voltunk együtt.
2019. júl. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki írt :)

:3

2019. júl. 15. 23:12
 19/32 anonim ***** válasza:
74%
15 voltam, a lány 17 vagy 18. Németországban voltunk egy hetet cserediák programként, a némettanár egyik magán tanítványa is eljött. Vele egész jól összemelegedtünk, aztán egyik este a német diákokkal együtt elmentünk egy sörfesztiválra. Mi a lánnyal elmentünk kettesben sétálni, felültünk egy játszótéri mászókára. És tulajdonképpen ő csókolt meg, ott a német naplementében. Ennek már több, mint 10 éve. Nagyon jó volt. Kicsit nagyképűen szólva, olyan volt, mintha mindig is tudtam volna, hogy hogy kell csókolózni. Nem éreztem magam bénának.
2019. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

A villanyoszlopot sikerült megcsókolnom, amikor télen megcsúsztam a járdán.

Nem nyelves volt. Azóta nem csókolóztam.


19F

2019. aug. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!