Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csókos törtenetek? :3

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csókos törtenetek? :3

Figyelt kérdés

Még nem történt meg, és jól esik olvasgatni ezeket.


Ha lehet kort írjatok. (Mármint amikor az első történt)


Ha kérhetem, részletesen! ;)



2019. júl. 9. 22:08
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Fhuu köszönöm mindenkinek aki írt, őszintén meg is feledkeztem a kérdésemről. Az utolsónak pedig üzenem, hogy én is "csókoltam" már meg hirtelen felindulásból kinyitott ajtót.
2019. aug. 5. 00:19
 22/32 anonim válasza:
78%

Barátom elöször volt nálunk. bent voltunk a szobámban ültünk az ágyon beszéltünk. aztán csendben lett csak nézet én annyira zavarba jöttem nem tudtam a szemét nézni csak az arcát figyeltem. Mondta a nevem rá néztem meg fogta az arcom meg csókolt.


16/L

2019. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
82%
Ez lehet picit lelombozó lesz de az enyém borzalmas volt. A sráccal a harmadik randinkon voltunk, a belváros legkoszosabb padján ültünk, elöttünk egy szotyit zabáló nénivel aki folyamatosan minket nézett. Én teljes átéléssel beszéltem a kedvenc sorozatomról, mikor a fiú csak úgy a semmiből lesmárolt. Elösször a döbbenettől teljesen megkövültem, és reflexből szorosan össze szorítottam a számat. Azonban ő nem igazán vette az adást és a szájával és a nyelvével vadul, és erőszakosan akart a számba kerülni. Én pedig amolyan minden mindegy alapon hagytam neki, hátha végűlis úgy csókol ahogy a könyvekbe mutatják. Mondanom se kell a reményeim azzonnal szertefoszlottak amint rájöttem, hogy a nyelve a számban vergődik, és a fél fejem teljesen nyálas. Nem viccelek szó szerint lassan csorgadozott le az államon a nyála. És persze a szotyis néni végig figyelt minket a szemközti padról.
2019. aug. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Az utolsónak nem lennék a helyében. :/

Két szempontból hasznosak számomra a válaszok:

Jó őket olvasni és tanulhatok belőlük. Köszi mindenkinek aki írt. :)

2019. aug. 10. 21:02
 25/32 anonim ***** válasza:
66%

Egy kocsiban történt 18 évesen, mikor a srác hazavitt. Igazából nem volt igazi vad nyelves (hogy az mikor volt először, arra már nem emlékszem), de nyálas volt és ügyetlenkedő. De Valami ilyesmire gondoltam, hogy ez csak ennyi? Tök jó :) utána még kb másfél hónapot voltunk együtt, elég csúnya vége lett a “kapcsolatnak”, de ez végül is szép emlék marad.

A mostani barátomnak én voltam az első :) az talán nem olyan romantikus, hogy én kérdeztem meg, hogy “megcsókolhatlak-e?”, de aztán nagyon jó volt, kb 5 percig smároltunk vadul.

2019. aug. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
21%

15évesen,erősen italosan szólított le az utcán a haverom egy jó pár évvel idősebb,erősen alsó-közép kategóriás csaj csoportot,és még onnan is a legvállalhatatlanabbal sikerült valahogy összeborulni.hát nem egy szép story,de jót röhögünk rajta mindig :D

oszlopot meg 18évesen sikerült,kocsival

2019. aug. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
74%
Bocsi en csak a valaszokert jottem
2019. aug. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Amikor kitettem ezt a kérdést, nem gondoltam volna hogy ennyi választ fogok kapni. Utolsónak üzenem: ha nem írod le, észre sem veszem hogy itt jártál. Utolsó előtti: Nekem nemrégiben volt egy nagyon szerencsés balesetem. Persze autóval. :)
2019. aug. 20. 21:06
 29/32 anonim ***** válasza:
74%
#27 vagyok. Csak azert irtam, hogy visszatalaljak😂
2019. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Mult nyaron egy fesztivalon reszegen... szornyu... nagyon nem igy akartam, sot, biztos voltam benne, hogy mindegy hogy hogyan, hol es mikor lesz, de az tuti hogy nem reszegen. Na tessekXD Es ha ez nem lenne eleg, azon az este egymas utan 2 sraccal is. (De jo hogy ide nev nelkul lehet irni muhahaha) na igen, de azota az egyik sraccal ossze is jottunk, most voltunk 3 honaposak, szoval szerencsere nagyon nagyon jol alakult:)

En nagyon feltem vagyis inkabb izgultan az elso csokom miatt hogy szep legyen meg emlekezetes, merthat megiscsak elso csok:3 aztan bumm errol ennyit.. te csinaldd majd ugy hogy jo erzessel tudj ra visszagondolni♡ 16/L

2019. nov. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!