Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csókos törtenetek? :3

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csókos törtenetek? :3

Figyelt kérdés

Még nem történt meg, és jól esik olvasgatni ezeket.


Ha lehet kort írjatok. (Mármint amikor az első történt)


Ha kérhetem, részletesen! ;)



2019. júl. 9. 22:08
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Kb 1 hónapja történt. A barátaimmal iszogattunk egy téren és ott jött el egy társaság. Páran ismerték őket, ezért megálltak, köszöntek és végül itt maradtak velünk. Én már eléggé be voltam csípve és megkapaszkodtam az egyik fiúban, aztán már öleltem és a kezét is fogtam. Elmentünk sétálni, hirtelen megállt, mélyen a szemembe nézett és megcsókolt. Azóta se keresett engem xd de azon az estén jól elvoltunk:D igazából nem bánom, hogy így történt az első csókom. Én élveztem, úgy vettem le, hogy a fiú is és szerintem ez a lényeg:) eleinte szomorú voltam, hogy egy idegen fiúval történt és azt is bántam, hogy részeg voltam az első csókom alatt, de mostmár nem izgat:)
2019. nov. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Ez a kérdés már elég régi úgyhogy megszeretnélek kérdezni,hogy azóta megvolt-e az első csókod? És ha igen, akkor milyen volt?
2022. jan. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!