Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Távkapcsolatról tapasztalatok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A barátom most érettségizett, ( én még csak 10es voltam) és debrecenbe vették fel egyetemre. Szerintem nem mondok újat azzal, hogy egy kicsit félek az elkövetkezendő 2 évtől, amíg esetlegesen én utánamehetek.

2020. aug. 18. 10:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%

Én 20/L

Ő 21/F


Én egyetemista voltam, ő a második szakmáját végezte.


260 km választott el egymástól, minden hétvégét együtt töltöttünk.

Aztán jött a koronavírus. 1 hónapig nem találkoztunk, azt hiszem májusban, majd júliusban eldöntöttük, hogy én is keresek munkát, ő is (az előző munkahelyét amúgy is ott akarta hagyni), és emiatt, mivel nem csak 8 órát kellene dolgozni neki sem, nekem sem, alig látnánk egymást, főleg a 4.5 óra miatt.

A szakítás fel sem merülhetett. Szeretjük egymást, muszáj volt megoldani.


Így kicsit több, mint egy hónapja összeköltöztünk!

Életem legjobb döntése volt.

Igaz, kicsit korainak éreztem, és nagyon átgondoltuk, de tényleg nem bántam meg, más lehetőség meg nem is volt.


Szóval a mi távkapcsolatunk megoldódott.


Szerintem az a 2 év is megoldható lesz, ha tényleg szeretitek egymást, a távolság sem lesz akadály.


Sok sikert!

2020. aug. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
:) én meg írtam egy litániát a távkapcsolóról:))) korán van még, benéztem:)
2020. aug. 21. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok boldogságot! :D
2020. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
94%

22 évesek vagyunk jelenleg párommal, három éve élünk boldog kapcsolatban. (:

Eleinte röpke 200 km választott el minket egymástól, hetente ha tudtunk találkozni és ez egy éven át ment így kapcsolat elején! Kibírtuk, sőt mi úgy emlékszünk vissza, hogy gyönyörű időszak volt, mindig az állomásban toporogva vártuk a másikat, soha nem kellett volna nekünk senki más a közelünkben lévúk közül. (: Szerintem egy igazán erős kapcsolat kibírja. Nálam ez rengeteget bizonyított.

2020. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A sok cuki történeten való olvadozás után, és miután "megmérted", hogy a szerelmetek elég erős-e, itt van pár kérdés, amit szerintem távkapcsolatba lépés előtt érdemes tisztázni:

- Mennyi időnként tudtok találkozni? Ez az időintervallum mindkettőtöknek megfelel? Egyáltalán egyeznek etéren az igényeitek?

- Mikor "normalizálódik" újra a kapcsolat? 3 év, 5 év, meddig kéne ezt így működtetni, míg összeköltözhettek? Egyáltalán egy városban képzelitek el a jövőtöket?


A kérdések tisztázása nélkül is bele lehet vágni a dologba, de ne csodálkozzatok, ha fenékreesés lesz a vége. Lehet jobb most kalapot adni a másiknak, és szépen elválni, ha nem egyeznek az igényeitek, mint majd 2-3 múlva féltékenykedés, érdektelenség stb miatt.

2020. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A távkapcsolat megoldható ha mindkét fél akarja és tesz is érte, most ez picit az én szemszögemből van de ha mondjuk Pesten élsz ő meg Debrecenben az egy kb 3 órás út, persze sok de nekem az ex barátnőm Moszkvában él (Pesti vagyok) szóval nekem egy találka minimum 150 ezer forint, 1 hét vízumra várás, 2 óra repülés és 2 óra busz/vonat meg egy orosz katona által letapizva lenni volt a találka, 5 ezer forint egy oda-vissza intercity-re nekem egy álom lett volna és sok kolesz megengedi hogy legyen vendéged(Debrecenbe jártam egyetemre és még orosz csajt is engedték) szóval néha lemehetsz hozzá vagy ő megy haza, fő lényeg a kommunikáció akár chaten vagy telefonon
2020. aug. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szerintem simán kibírjátok, ha igazán szeretitek egymást. Én és a párom 4 évig éltünk távkapcsolatba, majd összeköltöztünk.
2021. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!