Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az együtt alvást, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az együtt alvást, hogyan lehet megoldani? A helyzet az, hogy van egy kapcsolatom. 3 hónapja vagyunk együtt, és ez lesz a 7. hete, hogy nem alszunk együtt. Délután szoktunk találkozni, a találkozások száma megvan.

Figyelt kérdés
Mindketten 18 évesek vagyunk, nincsen akadály az együtt alvásra. Beszéltem már vele erről, és mindig az lett belőle, hogy ne erőltessem, és indult is a veszekedés. Én tényleg nem erőltetem, csak hiányzik, és itt nem, nem a szexre gondolok. Számomra fontos, hogy meglegyen legalább hétvégente az együttlét este, és nem csak délután. Valaki volt már ilyen helyzetben? Tényleg nem tudom, mitévő legyek:/

2021. szept. 11. 00:00
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
59%
A legjobb ha ebben az együtt alvós kérdésben átadod neki az irányítást, ne hozd fel, majd ő lép. Baráti társaságába ne akarjál benyomúlni. Ez kva irritáló. Nekem az jön le, bele vagy esve a csajba és mellette semmi központi téma/érdeklődés sincs az életedben. Baráti társaságod se nagyon lehet. Nekem úgy fest nagyon needy módjára kezdesz viselkedni. Ezzel csak elveszíted a csajt. Délután se találkozzál vele minden nap. Max heti 2 alkalom. És próbáld változatossá tenni az ilyen alkalmakat. Foglald el magad jobban mással, ne ő legyen a közzéppontban. Koncentrálj karrierre (tanulás), hobbi, sportolj, fejleszd magad. Hidd el ezzel teszel magadért és ezért a kapcsolatért is a legtöbbet.
2021. szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
66%
A helyes válasz: Szűz és fél a helyzettől
2021. szept. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
21-es. Köszönöm, ez volt számomra a leginspirálóbb.😃
2021. szept. 11. 12:30
 24/35 A kérdező kommentje:
22-es. Egyiken sem voltunk szüzek, már amikor összejöttünk sem. Voltunk már ketten is együtt. A szex részével nincsen gond, elégedettek vagyunk egymással. Sőt.
2021. szept. 11. 12:31
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
21-es. Heti 2 alkalom elég kevés, amikor szerelmes az ember, szerintem semmi gond nincs azzal, ha mindennep találkoznak, és a kérdező viselkedése nem “needy”, okkal tette fel a kérdést, a barátnő arra sem hajlandó, hogy magyarázatot adjon, ami elég idegesítő lehet..Az ilyen dolgokag megkell beszélni, mondja el mi a probléma, ne kapja fel a vizet és veszekedjen butaságok miatt.
2021. szept. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az alvás az olyan komolyabb dolog.

Most senki ne értsen félre, magamból indulok ki.

Nekem a kapcsolatom elején, a barátommal nem volt egyszerű aludni. Mármint nem éreztem magam olyan komfortosnak.

Nem mertem mélyen aludni és folyton "jól" akartam kinézni mikor alszom. Mindig előtte felkeltem és nagyon sokszor az éjszaka folyamán mert annyira féltem hogy nem fogok neki tetszeni mikor alszom.

Szóval kb a kapcsolatunk 6.hónapjáig így aludtam úgy hogy én mély alvó vagyok 😅

Sőt, az első két alkalommal még sminkben is aludtam 😅 vagyis csak alapozó.

Mondjuk nekem ő volt (van) az első párkapcsolatom.

De szerintem ez ilyen lányos dolog.

Lehet ő is szégyenlősebb típus.

2021. szept. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
26-os vagyok. Kiegészítésként havonta 2x aludtunk együtt mert akkor párkapcsolat volt.
2021. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Távkapcsolat*
2021. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam! Sikerül addig eljutni, hogy ő az együttalvások után nem érzi magát komfortosan. Fura neki, hogy amikor felkel, nem egyedül van délelőtt. Éppen ezért azt találtuk ki, hogy fokozatosan csináljuk. Elmegyek, ott alszok, és reggel indulok is haza. Talán ez segíteni fog. Remélem meg is valósul:/
2021. szept. 11. 13:13
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Abban van valami amit az utolsó írt. Lehet, hogy attól fél nem fog szépen kinézni alvás közben, vagy valami hülyeséget fog csinálni (pl horkolni, nyáladzani, beszélni álmában stb).
2021. szept. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!