Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az együtt alvást, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az együtt alvást, hogyan lehet megoldani? A helyzet az, hogy van egy kapcsolatom. 3 hónapja vagyunk együtt, és ez lesz a 7. hete, hogy nem alszunk együtt. Délután szoktunk találkozni, a találkozások száma megvan.

Figyelt kérdés
Mindketten 18 évesek vagyunk, nincsen akadály az együtt alvásra. Beszéltem már vele erről, és mindig az lett belőle, hogy ne erőltessem, és indult is a veszekedés. Én tényleg nem erőltetem, csak hiányzik, és itt nem, nem a szexre gondolok. Számomra fontos, hogy meglegyen legalább hétvégente az együttlét este, és nem csak délután. Valaki volt már ilyen helyzetben? Tényleg nem tudom, mitévő legyek:/

2021. szept. 11. 00:00
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Aludtunk már együtt, nem volt példa rá. Ráadásul teljes mértékben elfogadjuk egymást úgy, ahogy. Ezt csak azért mondom, mert nem ez áll a háttérben. Átbeszéltünk dolgokat, remélem, hogy javulni fog a helyzet azzal a 2 dologgal kapcsolatban, amit itt pár válasszal/oldallal odébb írtam le. Viszont, ha nem lesz változás, akkor nem tudok mit csinálni:/
2021. szept. 11. 13:19
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Minden olyan dolgot meg kell teremteni neki, ami a napi, esti, éjszakai rutinjahoz tartozik.

Figyeld, kérdezd, járj előrébb.

Nekem is volt ilyen csajom.

Semmi baj ezzel, csak nem akar rögtön felkelni melletted, úgy hogy nem tudja biztosra, mi merre hány óra...

Ha tényleg szereted, akkor idő!

De első körben több otthoni program nálad és igy szokja a dolgokat.

Érezze hogy ő is otthon van nálad.

2021. szept. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Helyes válaszokat (is) kaptál, de én felhívom a figyelmed arra, amit a kérdésedben írtál: " Beszéltem már vele erről, és mindig az lett belőle, hogy ne erőltessem, és indult is a veszekedés." A lényeget a veszekedés indulásában látom. Nem lehet az, hogy mindig csak az a jó ha mindenre rábólintasz?
2021. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Na ez a másik. Általában csak náluk vagyunk. Van saját lakásom is, de 10/9 alkalomból náluk vagyunk. Azzal érvelt, hogy neki így komfortosabb, amit elfogadok. 33-as válaszoló: Amit helyesen gondolok, arra rábólintok, de ami rosszul esik, vagy nem gondolok jónak, arra nem. Ha valamire nem bólintok rá, akkor látom rajta, hogy picit zavarja ugyan, de semmi több. Köszönöm a válaszokat egyébként!
2021. szept. 11. 19:04
 35/35 anonim ***** válasza:
51%
25-ös. Azért amikor valaki a csaja barátaival akar lógni, úgy hogy őt nem hívják és ezt számonkéri a barátnőjén, hogy miért a barátaival lóg amikor vele is lehetne... na azért ez eléggé needy. Meg ha naplót vezet arról, hogy kb mennyi időt tölt vele a lány és ennyire begörcsől azon, hogy a csaj nem alszik nála. Persze lehet pedzegetni a dolgot, de erőltetni sohasem kell. Legyél ennél okosabb. Inkább menyjen bele az esti időtöltés egyre jobban az éjszakába, de mindig vidd haza, sőt következetesen tartsd magad ehhez (pld látod rajta fáradt és te kérdezed meg: haza vigyelek), akár hajnali kettőkor is. Lehet az is a felállás eleinte, hogy ne aludjatok. Tehát mondjuk valami maratoni filmezés. Nőknél erőszakoskodással nem sokra mész. Lehetnek ilyen fura dolgaik, de ezt férfi logikával nagyon ritkán fogod feloldani. Hagyni kell őket, hogy meglegyen az az érzésük, hogy ők irányítanak (nem mindenben, de itt ebben a helyzetben speciel igen). Beszarok 18 évesen saját lakás :D.
2021. szept. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!