Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Amikor még érintetlenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor még érintetlenek voltatok (legfőképpen lányokhoz/nőkhöz szól a kérdésem) mennyi idő volt mire megbízatok valakiben hogy lefeküdjetek vele?

Figyelt kérdés

Hát egy tapasztalt fiúval van dolgom, és őszínte vagyok szerintem csak megakar fektetni, kb 1 hónapja ismerjük egymást de már leakar velem feküdni elmondtam neki, hogy ez nálam nem megy ilyen gyorsan, ezt nagyjából fel fogta de nem is tudom, nem akarok még lefeküdni vele.

Nagyon érdekes a kapcsolatunk ugye megismerkedtünk a fiú teljesen az ellentétem, én tipikus jó "kislány" aki tanul, viselkedik, nem nagyon iszik, bulizni is csak 2 hetente ha megyek, ő meg cigi, néha füves cigi, laza szülők, majdnem minden nap iszik, bulizni jár minden pénteken, rengeteg lánnyal volt már, csak így "buliból". És ezért kapott is tőlem elég fejmosást. Ilyen tipikus rossz fiú...


Leszeretném tisztázni, hogy nagyon semmit sem érzek iránta, hetente találkozunk csókolózunk tapizzuk egymást, vigyáz rám, és én így tökéletesen megvagyok nem is vagyunk együtt ezt meg is beszéltük, csak "kavarunk" ahogy barátnőim mondanák. De ez nekem így tökéletes nem unatkozok, valaki mellett mégis mintha ott lennék és mellettem is áll valaki de mégis beszélhetek más fiukkal hiszti nélkül.


Én elmondtam neki, hogy én a nélkül, hogy együtt lennék bárkivel is le nem fekszek, ezt így elmondtam neki és csöndben ült..:)) De én meg nem is akarok vele együtt lenni mert nincsenek is iránta érzéseim, meg nem is akarok vele lefeküdni, de ő meg egyszer csak azt mondja hogy nem akar kapcsolatot utána meg, hogy mikor jövünk össze mert, hogy már 1 hónapja ismerjük egymást ami elmondása szerint NAGYON SOK.. hát nem tudom szerintem nem.


És most lehet, hogy nagyon köcsögnek fogtok gondolni meg az is vagyok de ez van elbaszott világban élek, ezért én is az vagyok. De én ezt a srácot csak b opcióként kezelem, mert tudom hogy fog jönni jobb, meg nincsenek is nagyon ugye érzéseim iránta, őszintén nem is zavarna ha így egyik pillanatról a másikra lelépne, mert nem hiányozna, de magamtól meg nem akarom ott hagyni mert mondom így jó nekem.


Azt még gyorsan leszeretném írni hogy minden nap hívásozunk beszélgetünk szóval egyáltalán nem arról van szó hogy nem is beszélünk. Engem is érdekel a szex és ki is próbálnám, ha nem ő lenne nekem az első már le is feküdtem volna vele, de így, hogy ő lenne nekem az első vannak gátlásaim..

Kinek van/volt hasonló szituja? Hogy másztatok ki ebből? Lett több belőle mint kavarás? Mit csinálnátok a helyembe? Tényleg csak megfektetni akar?



2022. nov. 5. 14:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

#6 És ez így igaz, szerintem nem kéne ennyire félvállról venni az első szexuális alkalmat, hiába élte meg valaki jól, más nem biztos, hogy ugyan úgy jól fogja megélni és nem tudom, hogy mennyire jó ötlet az, hogy ezt a hozzáállást népszerűsítsük, csak mert XY-nak jól sikerült, szerintem a negatív oldalát egy dolognak mindig jobban szemügyre kell venni, mint a pozitívat, mert a pozitívat be lehet pótolni, a negatív viszont mégtöbb negatívat szülhet, pl. ha most a köztudatban az lenne, hogy ez a normális, akkor ezzel "példát" mutatva a fiataloknak beléjük is azt nevelnénk, hogy ez normális, egy tizen x akárhány éves tini pedig nem fogja megkérdőjelezni általánosságban véve, hogy mi normális és mi nem, megy a feje és a többiek után, és nem szabad elfelejteni, hogy ma már 12-14 évesek is élnek nemi életet sokszor, amivel nem is lenne annyira nagy probléma hisz ők is tudhatják élvezni a szexet, ugyanakkor a szex negatív következményei rájuk sokkal nagyobb hatással lehet, mint mondjuk egy 17 évesre, teljesen más az érettségbeli szint, a türőképesség és még sorolhatnám. Sokkal több biológiai és pszichológiai érvet feltudnék hozni az mellett, hogy megéri várni és nem kell elsietni, mintsem amellett, hogy minél korábban az első jött-ment senkivel. És nem, nem vagyok konzervatív sem keresztény, nem mondom, hogy házasságig kéne várni az igazival, de azért jól fontolja meg az ember, hogy kivel fekszik le és mikor!


Kérdező, szerintem ne, mert egyrészt nem is szereted, mivel csak B. opciónak tartod, másrészt a bizalom sincs meg köztetek, ha ő teszem azt komolyan gondolja, akkor az vele is kicseszés lenne és rád is negatív következményekkel járhat. Hidd el, hogy nem kell elsietettni, nem kell azért csinálni valamit, mert más is azt csinálja, nem ettől leszel szabad, szabad akkor leszel, ha megérted magad és, ha képes leszel felülkeredni az érzelmeiden és az ösztöneiden, minél kevésbé mész a fejed után és próbálsz racionális lenni, annál több választási lehetőséget adsz magadnak és a döntés lehetőség tesz igazán szabaddá, ez picit olyan lenne, mint ha WC-zned kéne, erről nem te döntesz, ahogy az ösztöneiden sem, de arról már igen, hogy elmész-e WC-re vagy sem, csak gondold át alaposan melyik lenne neked jobb, nyílván ha WC-zned kell, akkor az, ha időben eljutsz WC-re, de ha a szexről, akkor feltétlenül azzal jársz jobban, ha az első jött-menttel fekszel le, akit mégcsak nem is szeretsz? Gondold át.

2022. nov. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó! Teljesen egyetértek veled. Én sem vagyok konzervatív,sőt,viszont azt veszem észre,hogy a mostani fiatalok mindent siettetnek. Nyilván rengeteget változott a világ mióta én voltam tini,de szerintem borzalmas.

Tudja az ember,hogy tombolnak a hormonok a fiatalokban,és ez rendben is van,csak azt kéne felfogniuk,hogy a szex nagyon fontos dolog az ember életében. Nem a legfontosabb,az igaz,de sokat számít az első együttlét. Persze vannak olyan kivételek,akiknek úgy is,jó ha nem szereti igazán az adott illetőt és úgy fekszenek le,de véleményem szerint ebből lényegesen kevesebb van.

6-os válaszoló voltam egyébként.

2022. nov. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
#11 Ezt nem értem, ha valaki akar valamit, azt szabad akaratából teszi, nem?
2022. nov. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
#13 Elméletben igen, de gyakorlatban ez nem teljesen így működik, vagyis mondhatjuk úgy is, hogy igen, mivel kábé fele-fele arányban a személyiséged, hogy mit szeretsz, stb. genetikai alapú és tanult/átvett alapú, az idézőjelesen te vagy, de vegyünk alapul mondjuk egy olyan embert, aki gyárilag erőszakos hajlammal született, az is ő, de amúgy ennek ellenére tudhatja kezelni az indulatait mégha segítséggel is, szóval az mégjobban ő, mert nem ösztönszerűen viselkedik, hanem képes kontroll alatt tartani magát. Nekem az egyik kedvenc pszichológiai kérdésem, amit egyszer olvastam még régebben, hogy oké, hogy valamire igent mond, de vajon nemet mondana-e? Ismered a bugyi szabályt, nem? Hogy "oda" más nem nyúlhat, csakis ő? Egy gyerek életében talán az egyik legfontosabb, hogy meglegyen neki tanítva a nem szó, egyrészt azért is, hogy megértse, ha valaki nemet mond neki, másrészt azért is, hogy ő maga is tudjon nemet mondani, de a legésszerűbb az, ha el is van magyarázva neki, hogy mit miért szabad, mit miért nem, mi miért veszélyes, mi miért lehet jó neki, stb. Mert van különbség aközött, ha azt mondod egy gyereknek, hogy ne nyúljon a konnektorba, mert nem szabad és aközött, hogy ne nyúljon a konnektorba, mert megrázhatja az áram. Az egyik egy szabály, a másik egy tanítás. Na már most egy tini, akiben dúlnak a hormonok, az érzelmei vezérlik, stb. miért mondana nemet? Nincs miért nemet mondania, nem is tudja miért mondana nemet, nem gondol bele, nincs is vele normálisan kommunikálva, az iskolai szexuális felvilágosítás is kb. kimerül abban, hogy használjon óvszert, a legtöbb információt a netről kapja, vagy a barátaitól a gyerek, ott/tőlük pedig valószínűbb, hogy azokat az információkat fogja megkapni, amit akar, mintsem egy megfelelően felvilágosított szülőtől, vagy pszichológustól.
2022. nov. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 desperadó válasza:
NE TEDD! elkéstem?
2022. nov. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
'5-ös válaszoló nem, nem késtél el, azóta már lecsengett az egész, és sikerült kimásznom ebből
2022. nov. 21. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!