Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez a helyzet mennyire ad okot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a helyzet mennyire ad okot szakításra? Bocsi, kicsit hosszú lett!

Figyelt kérdés
A párommal 1 hónapja vagyunk még csak együtt. Teljesen jól passzolunk, viszont a mai nap felmerültek olyan témák a beszélgetésben mint például olyan fürdőruhát vehetek fel ami sokat takar. Azt tudni kell, hogy nekem van egy orr piercingem. Most szó szerint idézek: azért engedem meg , hogy legyen orrpiercinged mert kicsi az ékszer. Van nekem karikai is és mikor ezt mondtam neki teljesen felháborodott, hogy azt biztos nem tehetem be. A másik téma a tetoválás volt, én személy szerint szeretem a tetoválásokat , viszont a ő azt mondta nála váló ok ha van valakinek tetoválása, mikor mondtam neki hogy én is szeretnék teljesen felháborodott és más arcát mutatta meg.

2023. febr. 11. 22:48
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Számodra? Teljes mértékben. Számára? Ezek után kit érdekel? :D Menekülj. :)
2023. febr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menekülj! Az embernek lehetnek észrevételei és ezeket meg is oszthatja a párjával, de nagyon nem mindegy, hogy hogyan teszi. Én is elmondtam a páromnak, hogy szerintem mi állna jól neki és mi nem, de mindig előre lefektettem, hogy ez kizárólag az én véleményem, nem kell hallgatnia rám.
2023. febr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Tipli, hagyd ott. Egyébként hozzátenném, hogy tetkó-piercing nálam is kizáró ok. Ha valakinek az jön be ok, az ő dolga, csak nem jövök vele össze.
2023. febr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb szabály a világon. Ne hagyd a párodnak, hogy befolyásolja a stílusod, ezzel azt mondja, hogy nem lehetsz önmagad.
2023. febr. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
100 %-ban
2023. febr. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már ő mondja meg mit csinálhatok és mit nem.Tényleg magyarázd ezt el neki és,ha nem érti meg akkor lépj le.
2023. febr. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2023. febr. 12. 00:45
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Röviden annyit jelent, hogy nem hagyja hogy önmagad legyél, és ezáltal nem fogad el teljes mértékben úgy, ahogy vagy. Márpedig egy jó kapcsolat ott kezdődik, hogy elfogadjuk egymást.


(Mondjuk halkan megjegyzem, a piercingtől és a tetkótol nekem is feláll a hátamon a szőr, de nyilván a te életed)

2023. febr. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan arra megy ki a dolog, hogy irányítson. Hagyd ott, jobban jársz.
2023. febr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy 1 hónap után ennyire korlátozni akar, te pedig ezt el is tűröd, akkor idővel egyre többet akar majd tiltani. Még most szakíts.
2023. febr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!