Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez a helyzet mennyire ad okot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a helyzet mennyire ad okot szakításra? Bocsi, kicsit hosszú lett!

Figyelt kérdés
A párommal 1 hónapja vagyunk még csak együtt. Teljesen jól passzolunk, viszont a mai nap felmerültek olyan témák a beszélgetésben mint például olyan fürdőruhát vehetek fel ami sokat takar. Azt tudni kell, hogy nekem van egy orr piercingem. Most szó szerint idézek: azért engedem meg , hogy legyen orrpiercinged mert kicsi az ékszer. Van nekem karikai is és mikor ezt mondtam neki teljesen felháborodott, hogy azt biztos nem tehetem be. A másik téma a tetoválás volt, én személy szerint szeretem a tetoválásokat , viszont a ő azt mondta nála váló ok ha van valakinek tetoválása, mikor mondtam neki hogy én is szeretnék teljesen felháborodott és más arcát mutatta meg.

2023. febr. 11. 22:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
11%
Ne szakíts.
2023. febr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
44%
Szóval neked fontosabb a tetkó meg a piercing, mint a srác. Mi a kérdés?
2023. febr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott a francba.

Egy önző egoista barom.

Mi köze lenne bárkinek ahhoz mit viselsz mit szeretnél hordani.

Menekülj ez csak hülyébb lesz.

2023. febr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyen pasi még az ajtót kinyitni se kéne.
2023. febr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Az oké, ha elmondja a véleményét, de ő nem szabhatja meg, hogy te mit csinálj és mit ne, ez így nem más mint uralkodás a másik felett azt meg csak a szolgalelkűek hagyják. Amúgy a tetkó, de főleg az orrpiercing sztem is oltári nagy fasság, de azon túl nem hogy ennek hangot adok, nem szabnám meg a páromnak hogy mit csináljon. Másrészt ha a külsőségeken akadtok fenn a belső értékek meg nem is szerepelnek a listán akkor miről is van itt szó.
2023. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!