Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » SOS Mit tennétek helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS Mit tennétek helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy srác akinek tetszem. És mivel magányos vagyok jó lenne valaki. A személyisége nagyon tetszik viszont nem tudom hogy nekem való-e mert szegény nagyon csúnyán néz ki.(bocsi tudom nem az ő hibája de nem tudom mit csináljak)

2023. márc. 13. 17:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
57%
"És mivel magányos vagyok jó lenne valaki." - Ne jöjj össze vele, nem éri meg.
2023. márc. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%
Ez így elég keves info. Nem tudjuk honnan ismered, miért szimpatikus, mennyire ismeritek egymást, stb. Így ennyi infóval én azt mondanám, hogyha jól ismeritek egymást akkor inkább hagyd, nem lesz belőle jó kapcsolat. Ha nem ismered annyira, és csak felületesen ismered a személyiségét és az szimpatikus, akkor egy próbát megér közelebb kerülni hozzá, hátha máshogy fogsz hozzá viszonyulni pár találka után
2023. márc. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 pankasanya ***** válasza:
45%
Nálam a pia vagy egy zsák a fejre, szokta megoldani az ilyen problémákat! 😊
2023. ápr. 1. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!