Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan leckéztessem meg az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan leckéztessem meg az exemet?

Figyelt kérdés

Már egy ideje szakítottam a votl fiúmmal. Az utóbbi időben nem viselkedik túl szépen, hogy fogalmazzunk enyhén.

Eléggé csúnya dolgokat mond rám, kibeszél egy másik srácnak, aki ki tudja miért, nem bír engem.


Azzal, hogy olyanokat mind rám, mint pl. : dagadt Wednesday ( csak mert nem xs-es ruháim vannak, hanem s-es meg pár m-es, és fekete hajam van, vagy nem tudom...)


Arra gondoltam, hogy azért egy kicsit megleckéztetném, hogy tudja, nem mondhat rólam akármit.

De nem tudom, hogy pontosan mit csináljak vele.

Olyat akarok csinálni, amivel biztos sikerül kissé megbántani, viszont hátránya csak neki származik belőle.



2023. máj. 27. 21:40
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
68%
Ne legyél gyerekes, engedd el és mindenki jobban jár.
2023. jún. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
11 ha nem vetted volna eddig észre, nem ez a kérdés.
2023. jún. 16. 06:10
 13/45 anonim ***** válasza:
68%

De ez a kérdés.


"Hogyan leckéztessem meg az exemet?"


Sehogy ne leckéztesssd meg mert az gyerekes, inkább engedd el a témát.

2023. jún. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:

13

Nem tudsz értelmezni?

"Hogyan keckéztessem meg az exemet" az azt jelenti, hogyan tegyem, nem pedig azt, hogy tegyem e egyáltalán.

2023. jún. 16. 09:13
 15/45 anonim ***** válasza:
68%

Te nem bírod felfogni amit én írok.


A kérdés az hogy "hogyan?" A válasz az hogy: Sehogy!


Ilyet csak egy önbizalomhiányos, gyerekes felfogású személy tesz. Ha tényleg bosszút akarsz állni akkor felejtsd el és nőlj fel. Egy értelmes ember ezt teszi. Valaki csúnyát mondott rád és meg akarod leckéztetni? Komolyan? Ilyet mi általános alsóba csináltunk de már akkor felvilágosítottak hogy ez miért nem jó.

2023. jún. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

15 a válasz sehogy....ami nem releváns válasz.

"Ilyet csak egy önbizalomhiányos, gyerekes felfogású személy tesz."

Aha, persze.....vaaaaaaagy egy olyan személy, akinek van oka rá...


"Ha tényleg bosszút akarsz állni akkor felejtsd el és nőlj fel. Egy értelmes ember ezt teszi."



Akkor ezek szerinte a 8 milliárd emberből van kB 100, aki értelmes, a többi meg idióta? Jó vicc.



"Valaki csúnyát mondott rád és meg akarod leckéztetni? Komolyan?"

Nem. Valaki olyan viselkedést tanúsít hónapokon keresztül, ami nem elfogadható, annak következménye van....



"Ilyet mi általános alsóba csináltunk de már akkor felvilágosítottak hogy ez miért nem jó."

Aha, persze... Aztán folytattátok általános felsőben, gimnáziumban, egyetemen és a munkahelyen is.

Borzasztóan szánalmasnak tartom azt, hogy bele akarják nevelni a gyerekekbe, hogy nem szabad védekezni, nem szabad megadni azt a büntetést a bántalmazó félnek, ami járna neki.

2023. jún. 16. 13:39
 17/45 anonim ***** válasza:
52%

Attól még ez egy válasz hogy te nem fogadod el, ha elolvasod a többiek hozzászólását többen egyetértenek velem.


Kicsinyes bosszúhadjáratot folytatni valaki ellen gyerekes, komoly gond van ha még itt tart az illető. Esetleg egy szappanoperába még belefér.


"Aha, persze... Aztán folytattátok általános felsőben, gimnáziumban, egyetemen és a munkahelyen is."


Van aki nem nő fel és azon a szinten marad de azért a többségnek sikerül fejlődnie.


"Akkor ezek szerinte a 8 milliárd emberből van kB 100, aki értelmes, a többi meg idióta? Jó vicc."


Esetleg valami statisztikai adat van? Hasraütés szerűen én is ki tudok találni ilyeneket. Ha igaz is attól még hogy sokan csinálják nem helyes követni és nem ment fel semmi alól.


"Borzasztóan szánalmasnak tartom azt, hogy bele akarják nevelni a gyerekekbe, hogy nem szabad védekezni, nem szabad megadni azt a büntetést a bántalmazó félnek, ami járna neki."


Játszani az igázságosztót és lesüllyedni a bántalmazó szintjére, na az az igazán szánalmas. Az nem védekezés ha ugyan azt csinálod.


Az egyetlen dolog amit lehet tenni hogy mindenhonnan tiltod és kerüld. Ha valaki el akar hinni valamit úgy is elfogja mindegy hogy te mit csinálsz.

2023. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
43%
#17 értékeljük a jó szándékod, de a kérdező hülye. Nem csak felfogásban, de kreativitásban is. Próbáltuk lebeszélni, nem ment. Csinálja. Max ő bukik bele és ő lesz szánalom tárgya. Hagyd rá, észérvekre nem hallgat.
2023. jún. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
18 értékelem, hogy képes voltál a kérdésem alá ideböfögni egy kommentet, de ti nem értetek meg. Nincsen velem baj, és nem leszek szánalmas. Nem mindenki előtt terveztem megszégyeníteni.
2023. jún. 16. 18:59
 20/45 anonim ***** válasza:
52%

18.


Köszi, már én is észrevettem de azt gondoltam még egy próbálkozást megér, sajnos tévedtem. Érdemben nem tud válaszolni és gondolkodás nélkül megy neki a falnak. Talán egyszer rájön hogy ez a fajta gondolkodás semmi jóhoz nem vezet, többet veszít vele mint nyer és szánalmat ébreszt másokban, nem véletlenül.

2023. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!