Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan leckéztessem meg az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan leckéztessem meg az exemet?

Figyelt kérdés

Már egy ideje szakítottam a votl fiúmmal. Az utóbbi időben nem viselkedik túl szépen, hogy fogalmazzunk enyhén.

Eléggé csúnya dolgokat mond rám, kibeszél egy másik srácnak, aki ki tudja miért, nem bír engem.


Azzal, hogy olyanokat mind rám, mint pl. : dagadt Wednesday ( csak mert nem xs-es ruháim vannak, hanem s-es meg pár m-es, és fekete hajam van, vagy nem tudom...)


Arra gondoltam, hogy azért egy kicsit megleckéztetném, hogy tudja, nem mondhat rólam akármit.

De nem tudom, hogy pontosan mit csináljak vele.

Olyat akarok csinálni, amivel biztos sikerül kissé megbántani, viszont hátránya csak neki származik belőle.



2023. máj. 27. 21:40
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Mégis reagáltál, pedig elvileg nem érdekel.
2023. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
31. Téged meg elvielg ez a kérdés nem érdekel, mégis irkálsz ide.
2023. jún. 19. 21:16
 33/45 anonim ***** válasza:
Azt írtam nevetséges, nem azt hogy nem érdekel. Jót szórakoztam a válaszokon.
2023. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
33 🥱
2023. jún. 20. 07:01
 35/45 anonim ***** válasza:
😂😂
2023. jún. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Van aki tényleg ilyeneken gondolkodik? Hány éves vagy?


Ignoráld, az a legjobb bosszú.

2023. jún. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

36 igen, van olyan ember, és nem egy éretlen 13 éves, hanem egy a korához képest jóval érettebb, már személy.


Mint már írtam, ( gondolom lusta voltál megnézni) az exem éppen eléggé megalázta magát úgy, hogy szinte semmit nem kellett tennem.

2023. jún. 22. 21:30
 38/45 anonim ***** válasza:

Ha a leckéztetésen járt az agyad ahelyett hogy egyből hagytad volna a fenébe inkább későn érő típus vagy. Ne aggódj, utól fogod érni a kortársaidat.


Egy érett ember tudja hogy ezzel nem megy semmire.


De elolvastam de ettől függetlenül válaszoltam rá hátha később valaki még olvassa és kíváncsi a válaszokra.

2023. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:

"Ha a leckéztetésen járt az agyad ahelyett hogy egyből hagytad volna a fenébe inkább későn érő típus vagy. Ne aggódj, utól fogod érni a kortársaidat."


Nos... Még jó, hogy nem te állapítod meg azt, hogy egy személy mennyire érett, avagy sem.

Inkább szólalok fel jogosan egy engem ért sérelem miatt, minthogy minden hétvégén a sárga földig igyam magam, meg hogy napi 5 szál cigivel pöfékeljek.



" Egy érett ember tudja hogy ezzel nem megy semmire."


Nem, egy érett ember tudja, hogy mit akar tenni, és tisztában van annak a következményével.



"De elolvastam de ettől függetlenül válaszoltam rá hátha később valaki még olvassa és kíváncsi a válaszokra. "


Amennyjben elolvastad, nem lett volna szükség egy amúgy is tök felesleges "válaszra".

2023. jún. 22. 23:00
 40/45 anonim ***** válasza:

Nézz utána egy kicsit a dolgoknak ez csak pszichológia.

Ez a viselkedés forma nagyon rossz hatással van az adott személyre és a körülötte lévőkre is.


"Inkább szólalok fel jogosan egy engem ért sérelem miatt.."


Igen ez a helyes megoldás. Leülni vele beszélni, de te nem ezt akartad először csinálni hanem ugyan azt amit ő, ez nem vezet sehová. Mikor ért volna véget? Bosszút állsz majd ő is és így tovább. Mindenki feleslegesen frusztrált.


"Nem, egy érett ember tudja, hogy mit akar tenni, és tisztában van annak a következményével."


Ez is helyes, de a 2 nem zárja ki egymást. Ha az alap nem jó csúszik az egész.


Egy érett ember nem bosszúálló, nem játszmázik hanem kommunikál és le tudja zárni felnőtt ember modjára a kapcsolatait.


Feltettél egy kérdést amire szinte mindenki ugyan azt válaszolta és én egyetértettem velük. Erre való az oldal. Ha jön még egy ember akkor látja a válaszokat az mérlegel.

2023. jún. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!