Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan leckéztessem meg az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan leckéztessem meg az exemet?

Figyelt kérdés

Már egy ideje szakítottam a votl fiúmmal. Az utóbbi időben nem viselkedik túl szépen, hogy fogalmazzunk enyhén.

Eléggé csúnya dolgokat mond rám, kibeszél egy másik srácnak, aki ki tudja miért, nem bír engem.


Azzal, hogy olyanokat mind rám, mint pl. : dagadt Wednesday ( csak mert nem xs-es ruháim vannak, hanem s-es meg pár m-es, és fekete hajam van, vagy nem tudom...)


Arra gondoltam, hogy azért egy kicsit megleckéztetném, hogy tudja, nem mondhat rólam akármit.

De nem tudom, hogy pontosan mit csináljak vele.

Olyat akarok csinálni, amivel biztos sikerül kissé megbántani, viszont hátránya csak neki származik belőle.



2023. máj. 27. 21:40
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

20 mert ti tudtok érdemben válaszolni?

Hát nagyon nem. Lehet, ti engem szánalmasnak gondoltok, de én meg a ti kommentjeiteket tartom annak, nem véletlenül.


Közben egyébként megoldódott a dolog, mert csak odamentem hozzá és mondtam neki, hogy nagyon gáz amit csinál, és a reakciójával saját magát hozta nagyon kínos helyzetbe.

2023. jún. 16. 20:17
 22/45 anonim ***** válasza:
76%

Az nem érdemben reagálás hogy csak arra válaszolsz ami neked tetszik a többi része a hozzászólásnak mintha nem is lenne. De legyen neked igazad úgyse veszed figyelembe más mit ír.


Látod ennyire egyszerű volt, nem kellett lesüllyedni, mostmár csak annyi a dolgotok hogy elfelejtitek egymást.

2023. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
52%
Kár hogy nem lehet lepontozni a kérdező kommentjét.
2023. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
23 tekintettel arra, hogy a kérdező akar válaszokat kapni.....elegge felesleges lenne az általad emlitett
2023. jún. 16. 21:53
 25/45 A kérdező kommentje:
Folyamat.
2023. jún. 16. 21:54
 26/45 anonim ***** válasza:
52%
Nem lenne felesleges,legalább látszana hogy kb hány százalék ért veled egyet mert nem mindenki válaszol aki olvassa a kérdést.
2023. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:

26 aga, tehát pont, hogy felesleges.

Attól még, hogy esetleg valakinek nem tetszik a kérdésem, meg ugyanúgy egy fennálló kérdés marad.

2023. jún. 17. 09:43
 28/45 anonim ***** válasza:

Te nem érted igaz?


Önmagában a kérdés is lehet hülyeség ahogy a válaszokra adott reakciód is.


Mind a kettőt lehetne értékelni.


Igaza van a többieknek reménytelen vagy.

2023. jún. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

17-es


Nekem is a szappanopera jutott egyből eszembe, nevetséges.

2023. jún. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
29 ez senkit sem érdekel
2023. jún. 19. 13:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!