Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan leckéztessem meg az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan leckéztessem meg az exemet?

Figyelt kérdés

Már egy ideje szakítottam a votl fiúmmal. Az utóbbi időben nem viselkedik túl szépen, hogy fogalmazzunk enyhén.

Eléggé csúnya dolgokat mond rám, kibeszél egy másik srácnak, aki ki tudja miért, nem bír engem.


Azzal, hogy olyanokat mind rám, mint pl. : dagadt Wednesday ( csak mert nem xs-es ruháim vannak, hanem s-es meg pár m-es, és fekete hajam van, vagy nem tudom...)


Arra gondoltam, hogy azért egy kicsit megleckéztetném, hogy tudja, nem mondhat rólam akármit.

De nem tudom, hogy pontosan mit csináljak vele.

Olyat akarok csinálni, amivel biztos sikerül kissé megbántani, viszont hátránya csak neki származik belőle.



2023. máj. 27. 21:40
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

Nem, nem azt akartam csinálni, mint ő. Ő kibeszélt engem és nagyon undorító dolgokat terjesztett rólam, amik nem igazak.



"Egy érett ember nem bosszúálló, nem játszmázik hanem kommunikál és le tudja zárni felnőtt ember modjára a kapcsolatait."


Dehogynem áll bosszút....

Alapból pedig én már aznap lezártam, hogy szakított, ő nem hagyott békén engem.


"Feltettél egy kérdést amire szinte mindenki ugyan azt válaszolta és én egyetértettem velük. Erre való az oldal. Ha jön még egy ember akkor látja a válaszokat az mérlegel."


Ha nem tudsz újat írni, akkor ne írj semmit....tudod, vannak azok a csodálatos x-ek meg pipák....azzal tudod jelezni, hogy mennyire értesz egyet

2023. jún. 23. 06:11
 42/45 anonim ***** válasza:

"Nem, nem azt akartam csinálni, mint ő."


Nézz utána a megleckézted és a bosszú szavaknak.


"Dehogynem áll bosszút...."


Nem, egy érett ember tudja hogy a lelkének a bosszú nem tesz jót. Mint írtam nézz utána a bosszú szó jelentésének főleg a pszichológiai hatásának.


"Alapból pedig én már aznap lezártam, hogy szakított, ő nem hagyott békén engem."


Ha lezártad nem született volna meg a kérdés ilyen formában.


Lehet értékelni egy választ, ezt meg is tettem de irtam újat. Arról szól az oldal hogy valaki kérdez és mindenki leirhatja a véleményét.

2023. jún. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

"Arról szól az oldal hogy valaki kérdez és mindenki leirhatja a véleményét."

Helyett arról szól, hogy a kérdésre releváns válaszokat kéne adni....

2023. jún. 23. 11:46
 44/45 anonim ***** válasza:
Mindenki azt adott csak te nem fogadták el mert nem teszik a válasz.
2023. jún. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
ne foglalkozz vele, az lesz a legnagyobb fájdalma
2023. aug. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!