Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szülők! (mások véleményét is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! (mások véleményét is meghallgatom ) Mit szólnátok, ha a 15 éves lányotok egy 21évvel idősebb pasival lenne együtt akinek van 1 gyereke?

Figyelt kérdés

Évek óta ismerem a pasit és hát mondhatom, hogy szerelem volt első látásra, mert mióta megláttam azóta szerelmes vagyok belé és nem tudom sehogysem elfelejteni pedig mindig próbálkoztam, mert tudtam, hogy nem egészen normális dolog.

Megtudta a pasi, hogy mennyire szerelmes vagyok belé és elkezdett másképp viselkedni, eleinte csak átkarolt a vállamon mintha úgy beszélgetne velem aztán már a hátamat,derekamat aztán már rendesen átölelt. Velem mindig is máshogy viselkedett, mint másokkal. Csak lefeküdni szeretne velem vagy tényleg érezhet ő is valamit?

Bocsánat a regényért, de így lehet könnyebb válaszolni :D



2016. jún. 22. 03:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
84%
Jó nevelést kapok,ne aggódj. 😃 Nem térítek senkit sem. Csak őszintén válaszolok! Nem úgy mint egyesek. Mert a mai világban már senkiben nem lehet bízni
2016. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
77%

Gyerekek!

Lehet valaki nagyon fejlett, meg a korosztályánál érettebb, de egy 15 éves a felnőtt életről/ érzelmekről, testiségről nagyon kevés tapasztalattal rendelkezik. (Jó esetben...)

Agyban még éretlen - de ez így normális. Ha majd felnőttök, belátjátok Ti is.

És igen, 10-15-20-stb. év korkülönbség nem sok, hanem rengeteg - főleg ebben a korban, mikor ez szinte egy másik generációt jelent.

Egy egészséges(pszichéjű) felnőtt férfi miért akar egy kislánnyal járni (még ha annak már meg is nőttek a cicijei)? Valamit pótolni szeretne? Kimaradt a tinilánnyal való járás saját tinédzserkorából?

A szellemi társat keresi?


Valami az elmúlt években nagyon megváltozott...

(Én 15 évesen azon vívódtam, h. engedjem-e, h. megcsókoljon az a fiú (évfolyamtárs), akivel már 2 éve tetszettünk egymásnak.)

Most sokan maradinak tartanak, de szerintem 14-15 évesen még ne szexeljetek - adjatok magatoknak időt felnőni, így is marad még elég mindenre. :)

2017. febr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
93%

17,19 és 20-es válaszoló vagyok. :)

Oké. Lehet igazad van, sőt, van benne valami. De leírtam, hogy semmi pszichikai baja sincsen. :D Ha vetted a fáradtságot elolvasni az előző kommenteket akkor abból kiderülhet, hogy én csak véleményt nyilvánítottam, mint ahogy mindenki más. :D Jó régi kérdés már. :D És nemis mostanában jöttek ide kommentek... :D Most vettem észre, hogy valaki írt újra. :) Akik szeretik egymást azok előbb utóbb úgyis összejönnek. Majd a sors hozza ;)

2017. febr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!