Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szülők! (mások véleményét is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! (mások véleményét is meghallgatom ) Mit szólnátok, ha a 15 éves lányotok egy 21évvel idősebb pasival lenne együtt akinek van 1 gyereke?

Figyelt kérdés

Évek óta ismerem a pasit és hát mondhatom, hogy szerelem volt első látásra, mert mióta megláttam azóta szerelmes vagyok belé és nem tudom sehogysem elfelejteni pedig mindig próbálkoztam, mert tudtam, hogy nem egészen normális dolog.

Megtudta a pasi, hogy mennyire szerelmes vagyok belé és elkezdett másképp viselkedni, eleinte csak átkarolt a vállamon mintha úgy beszélgetne velem aztán már a hátamat,derekamat aztán már rendesen átölelt. Velem mindig is máshogy viselkedett, mint másokkal. Csak lefeküdni szeretne velem vagy tényleg érezhet ő is valamit?

Bocsánat a regényért, de így lehet könnyebb válaszolni :D



2016. jún. 22. 03:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%

Szerencsére még nem vagyok szülő (tizenévesen ugye nem kéne), de válaszolok, sok esetet hallottam... :D Ne csináld, ha jót akarsz magadnak! Nem (csak) azért, mert a pasi biztosan kihasználna, stb... Ez is lehetséges, de egy efféle kapcsolat egyéb gondokkal is járhat. Túl fiatal vagy még ahhoz, hogy ilyen helyzetbe kerülj. Nem tudok semmit a férfi múltjáról, de nem is annyira lényeges, mert ha már gyereke van, mindenképp kihatna a kettőtök kapcsolatára is. Ha a gyerek a volt(?) feleségnél(?) van, valószínűleg kommunikálnak. Nem valószínű, de az sem kizárt, hogy kibékülnek. Ha meg a pasi neveli a gyereket, mikor költöznétek össze? Akarsz ilyen fiatalon gyereket nevelni, akinek ráadásul nem te vagy az anyja? Gondolom nem. Sőt, az elkövetkező pár év lesz, amikor a gyerekek a legjobban odavannak a szüleikért, biztosan sokat foglalkozna vele. Ha pedig nem, milyen ember egy olyan, amelyik nem törődik a kisgyerekével, aki még nem tehet semmiről? :( Nem bánna másképp a közös gyereketekkel sem, ha lenne egyszer. Előbb-utóbb köztetek is megromlana a kapcsolat.

Abban az esetben, ha a fazon még együtt van a gyereke anyjával és így próbálkozik másnál, inkább nem mondok semmit, és nagyon remélem magadtól is tudod, hogy messze el kell kerülnöd!

Egyébként írj nyugodtan ha szeretnél erről beszélgetni, nem foglak elítélni.

17/L

2016. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
21%
Ha azt mondom, egy nem normális kis hülyegyerek vagy, abban minden benne van..
2016. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 EasyCiS ***** válasza:
51%

Elküldeném a francba... 21 évesen, azért látszik a színvonal, hogy ilyen fiatalon már van egy gyereke, jézusom....

Ráadásul, a 15 éves gyerek, még szerintem kicsi ehhez, nem tudja milyen az igazi kapcsolat. :)

De minden esetre, sok szerencsét, és szép estét!

2016. jún. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2016. jún. 22. 21:08
 15/23 A kérdező kommentje:
De nem 21 éves, hanem 21 évvel idősebb tőlem vagyis 36 éves:D
2016. jún. 22. 21:09
 16/23 anonim válasza:
60%

18 eves vagyok,a parom 42.. Apakomplexusom van, ezekszerint...

2honapja egyutt elunk, nagy a szerelem😀😎🤗

2016. jún. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
45%
Én megértelek! 😊 Most le fognak pontozni,de nem érdekel. Végigolvastam ezt az egészet + a kommenteket is. Nem tudom mennyire vagy érett,sokan annak találják magukat,de ez nem elég. Én is 15 vagyok,de teljesen más világ mint a mai korombeliek,amit nem bánok. Nem azt mondom,hogy annyira érett vagyok,de azért aki ismer tudja,hogy tényleg fejlettebb vagyok a korosztályomnál. Meg fogtok karózni,DE őszintén leírok ide mindent. 😊 A lényeg a lényeg...15 éves lány vagyok (csakhogy ne okozzon problémát ha netán nőt írnék),a párom 41. Ilyenkor megfordul az ember agyában hogy mi van?! Igen,annyi. Nem őszül,nem lerottyant,jól szituált érett férfi,aki nemcsak a szexre megy. 5 hónapja beszélek vele lassan. Nagyjából fel tudom mérni,hogy melyik pasi vágyik csak szexre és melyik nem,akit úgy látok,hogy igenis csak kihasználna,azt elhajtom. Holnap (vagyis már ma) is találkozni fogok vele. Normálisan,őszintén tudunk beszélni csakis közös témákról. Hangsúlyozom,hogy érett,nem fogyatékos nem lemaradt ember és én sem vagyok egy korombeli elméjű lány. Eleinte elleneztem ezt a dolgot,gondoltam semmi értelme,de aztán adtam egy "esélyt" ennek az egésznek. 😊 Hozzáteszem,hogy nem bántam meg. És igen! Vannak kivétel kapcsolatok. Komolyan gondolja velem,és én is vele. Tisztáztunk pár dolgot is...El is kezdte mondani,hogy tudja milyen fontos ez nekem. Addig vár amég én akarom (persze nem évekről van szó,mert azt én sem bírnám). Kiismertem ezalatt az idő alatt. Ő is engem. Sokan megfognak szólni,hogy hát ezek?! Meg stb. Le kell őket sz@rni. Nekedis lehet magánéleted. Neked kell ezeket kitapasztalni. 😊 Ha úgy adódna,akkor írjál nekem bátran,szívesen beszélek veled,ha tudok segítek és meghallgatlak. De ez a te életed és te is döntesz. Ha te jól érzed magadat vele és kölcsönös akkor valóban nem számít semmi más. Most valakik akik itt ezt olvassák szerintem butaütést kapnak,de én leírom itt most neked az őszinte érzéseimet. Ugyan nem tudom,hogy milyen ez a férfi,nem is nekem kell tudnom,de ismers ki hogy milyen. Igazából mást most nem tudok írni,DE ha kérdésed van vagy bármi más,én tényleg meghallgatlak és ha kell tanácsot is adok. 😊😊 Ui: még mindig együtt vagyunk,és szeretjük egymást.
2016. aug. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó válaszoló!

Érdekesnek találom, amit írtál.

Szeretnék egy-két dolgot megkérdezni, ha úgy gondolod, válaszolsz, ha úgy, akkor nem.

Arra lennék kíváncsi, a párod szemszögéből hogy zajlik ez. Mit mond neki a környezete? Elfogadták? Egyáltalán sok negatívat kaptok? A párod mit mond, hogyan jött nála ez az egész érzés?

Azért kérdezem, mert többen utaltak rá, hogy egy (a kérdező esetében) 36 éves pasi részéről kissé betegesnek tűnik egy 15 évest hajtani. A legtöbben azért támadják vagy nem fogadják el a nagy korkülönbségen alapuló kapcsolatokat, mert a tapasztalatok azt mutatják, nagyon ritka kivétellel testiségen alapulnak, mondjuk ki: fiatal csaj kell a pasinak. A 15 éves ráadásul majdnem az ízléstelenség és a büntetőjog határát súrolja.

Nekem is volt jóval idősebb párom, csak nekem idősebben (én most vagyok 29). Nekünk akkor is nehéz volt. Szóval ti hogy dolgozzátok ezt fel?

2016. aug. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szia! 😊 Eleinte fél az ember,másoknak akar megfelelni,a környezetének és a külvilágnak. Rengeteg ilyen van,ahol nagyobb a korkülönbség és egyre többen is lesznek - és talán azért,mertha megnézed a mai korosztályomat,láthatod,hogy mi is a pálya. Undorodom a páwáktól,meg van ez a swag dolog vagy mi a sz.a.r. A lányok sem másabbak,persze vannak kivételek - azokat tisztelem! Ettől én még normális ember vagyok,és ő is. 2 évvel ezelőtt volt egy hasonló esetem,de úgy hogy semmi nem volt (a pasi most 34),1 hónapot laktam vele (szálláson Ausztriában) így mindennap beszéltünk és láttam. Könnyedén lejött,hogy mire kellenék neki,így cselekedtem és hangsúlyozom,hogy semmi nem volt (se csók,se puszi se semmi). Valóban,ezek a pasik jobban szeretik a fiatalabb lányokat,ő például soha nem találta meg a közös hangot a korabeliekkel,max ilyen 23 éves párjai voltak (azok meg azért lettek vége,mert vagy megcsalták,vagy éppenséggel nem jöttek ki jól). Visszatérve...😊 Biztosan elítélnének,de egyenlőre még próbáljuk "titokban" tartani. 14 éves kortól ugye már bármit szabad,tudom,mert rendőr leszek. Az elején nagyon sokat gondolkodtam,hogy mosg mi legyen,hiszen úgyis tűnt,hogy úgysem fogunk találkozni mert 450 km-re volt. Aztán abból 1-2 hónapon belül márcsak 15 lett. Már akart találkozni,de én még nem "álltam készen" úgymond rá. És ő türelmesen várt,hozzáteszem,hogy majdnem 5 hónapja beszélünk,nemrég találkoztunk. Tudjuk hogy valamilyen szinten ezt nem kéne,de már késő volt mikor rájöttünk...😊 Tényleg lehet húzni a szátokat,saját döntése mindenkinek. DE NE ÍTÉLKEZZEN SENKI! Én nem érzem jól magamat a korosztályommal,így suliban elvagyok velük,de nem megyek sehova sem,legyen az buli vagy bármi. Szomszédba is amikor szülinapozunk 20-40-50 éves a korosztály és egyaránt megtalálom a közös hangot,épp mondta is egy 40 körüli csaj amikor beszéltem ott vele,hogy nagyon megtudok nyílni és jobban megtalálom a szót az idősebbekkel,nem hazudtam és igazat mondtam. 😊 mondták sokan hogy érettebb vagyok,aztán fene tudja,mindenkinek vannak heppjei,nekem is. Nem látok a jövőbe bele,de simán elképzeljük a jövőnket együtt. Fel is hozta,hogy bárcsak ott laknék vele,aztán gyerekek stb. Lehet vele komoly dolgokról beszélni,lehet tervezni. Mit is csinálnak a kortársaim?! Hát azt látnátok...Jó esetben hetente más van mindegyiknek,ennek mi értelme? Semmi. F.a.s.z.ságok a témáik is. Soha nem néztem még meg egy 20 év körülit,mindig a 30-40 fele kacsingattam,lehet hogy ez valakinek már beteges,de nem éli át a helyzetemet. 😊 Nagyon mást nem tudok mondani,meg kell szokni és mindenkinek a véleményét magasról lek.a.kilni. De ha belegondolok,ha egy korombelivel lennék akkoris mennének rólam a hírek,mert máshogy látja ezt a környezetem,ők valószínűleg nem éltek át ilyet. Ha kérdésed van természetesen szívesen válaszolok,mert szeretek segíteni 😊😊 És meg is hallgatom a te verziódat is!
2016. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
16%

#17: Nagyon szánalmas, amit te csinálsz, legalább a szegény kérdezőt ne térítsd már el!

A szüleid erre neveltek?

2016. aug. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!