Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogos a kiakadásom? (F)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiakadásom? (F)

Figyelt kérdés

Barátnőmnek miután felébredek, mindig írok Messengeren attól függetlenül hogy fent van-e vagy sem egy jó reggeltet, és jól aludt-e stb..

Van nap, hogy ő előbb fent van, de ő semmi ilyet nem ír.. megvár, és egy sziával köszön.. olyan közömbös..

Kb. sose ír nekem magától, megvárja míg én írok..

SMS-ekkel is ez a helyzet... magától sosem írna...

Jogosan akadok ki?



2016. júl. 17. 19:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%

Azer nem ir bmeg mert megszoktattad, hogy te irsz neki, ne irj neki tobbet aztan elobb utobb megkerdi hogy miert nem irsz.


Amugy szerintem mar unja, hogy minden nap, minden reggel odairod, hogy jo reggelt es hogy aludt. Ez szerintem mar unalmas szamara es azert reagal kozombosen.


Ne legy unalmas mert egy ido utan megun es ne kerdezd, hogy o miert nem ir mert hisztinek fog tunni (ami egyebkent az)

2016. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hmmm érdekes... Nálam nem volt ilyen probléma... mi mindig írtuk egymásnak..
2016. júl. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha neten nem de élöben viszonoz mindent akkor no problem. Szerintem ne messengerrel kezd a napod. Nem szeretem a "facebook kockákat" Ne legyél ilyen. (Nem fika, véleménye..)
2016. júl. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Legyél fent egész nap fb és neírj neki. Utána majd ő fog rád akaszkodni xD
2016. júl. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Hidd el szerintem minden nap nagyon várja az ilyen üzeneteidet, csak kevésbé tudja kimutatni az érzéseit.Tapsztalatból mondom, mert én is ilyen vagyok, de ettől függetlenül eszméletlen jól esik minden nap ilyenekre kelni.
2016. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. azóta visszavettem :)
2016. júl. 20. 20:30
 17/17 anonim ***** válasza:
Figyelj én -és lehet, hogy a barátnőd is- olyan típus, aki szereti ha megvan a maga szabadsága, és kissé zavarja ha minden reggel írnak neki, azon túl, hogy nap közben is találkoztok/beszéltek. De szerintem nem kell felfújni annyira, egy internetes dolgot. A lényeg, hogy élőben milyen.
2016. júl. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!