Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Első együttalvás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első együttalvás?

Figyelt kérdés
Nemsokára már szeretnénk együtt aludni a párommal. Anyukámék nem tudnak róla,hogy ő van nekem,legalábbis egyenlőre. Még nem érzem úgy hogy el kellene mondani. Esetleg mondjam azt hogy az egyik barátnőmnél szeretnék aludni és akkor majd másnap megyek haza. Kinek hogyan volt az első?! Hány évesen? Milyen volt? 😊 Mindenre kíváncsi vagyok. Előre is köszi a válaszokat.

2016. aug. 4. 14:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
79%

1. 15 éves gyerek vagy, hozzád nem való jóval idősebb pasi.

2. Egy jóval idősebb pasi már szexelni is akar, az meg nem való neked..


3. Ne hazudj a szüleidnek.

2016. aug. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
#11. Igen,tudom hogy szexet is akar,mondta hogy vár de én sem akarok éveket várni...
2016. aug. 5. 09:12
 13/28 A kérdező kommentje:
De tegnap elmondtam anyukámnak. Nem támogatja az ötletet...
2016. aug. 5. 09:30
 14/28 anonim ***** válasza:
50%

#14: Jól is teszi!

Majd megtanulod,hogy 15 éves gyerek létedre korban hozzád illőt kell választani és hogy mindennek megvan a maga ideje.

2016. aug. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
80%
#12-es fogalmad sincs arról, hogy hogy bánt velem, milyen volt a viszonyunk és az, hogy mennyire vagyok könnyen kapható és hogy miért szakítottunk. Az hogy egyvalakivel lefeküdtem, nem jelenti azt, hogy bárkinek könnyen adom magam. Ha téged zavar, akkor görgess tovább, az én dolgom, hogy milyen vagyok és milyen volt a viszonyunk. Ha téged ez zavar, akkor görgess tovább vagy próbáld megismerni azokat az embereket, akiket elítélsz.
2016. aug. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
#15. Láttad már a korombelieket?! 😃
2016. aug. 5. 12:57
 17/28 anonim ***** válasza:
72%
Nem a 15-ös vagyok, de igen, én láttam. Én is korodbeli vagyok. Szerintem teljesen jogos, ha anyukád nem akar elengedni, ne is engedjen, még csak 15 vagy...!
2016. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Hát utolsó. Akkor vagy nem ugyanazt láttuk vagy szimplán más tetszik. Az oké,hogy jogos. Félteném a gyerekemet. De nem így fogom nevelni a sajátomat,hogy félnie kelljen őszintén beszélni meg stb.
2016. aug. 5. 17:23
 19/28 A kérdező kommentje:
Ja egyébként egy válasz törlődött. Így csúsztak a számok :)
2016. aug. 5. 18:44
 20/28 Döme06 ***** válasza:
76%
#9-es.: nem verte agyon, mert anyu+apu közt is ennyi a korkülönbség. Ugyanabban a szituban voltak mint én. Szoval megértik.
2016. aug. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!