Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Első együttalvás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első együttalvás?

Figyelt kérdés
Nemsokára már szeretnénk együtt aludni a párommal. Anyukámék nem tudnak róla,hogy ő van nekem,legalábbis egyenlőre. Még nem érzem úgy hogy el kellene mondani. Esetleg mondjam azt hogy az egyik barátnőmnél szeretnék aludni és akkor majd másnap megyek haza. Kinek hogyan volt az első?! Hány évesen? Milyen volt? 😊 Mindenre kíváncsi vagyok. Előre is köszi a válaszokat.

2016. aug. 4. 14:46
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
88%
#20-as: az oké hogy anyu és apu között 7 év van. De egy 13 éves lányhoz nem nagyon való egy 20 éves srác. Ha a lány minimum 16 de inkább 17 lenne és a pasija 7-tel több az úgy már okébb. Legalábbis én szerintem
2016. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
23%
Bocsi , hogy ezt mondom szerinted mire kellesz neki ? 1 éjszakára , hogy szexeljetek egyet aztán kidob . Van normális korodbeli fiú .
2016. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Mivel én írtam ki a kérdést ezért nézegetem miket írtok ide. Jó lenne,ha nem kötözködne senki. Had döntse már ő el,hogy mit szeretne és kivel. Nem hiszem,hogy bárkire is hallgatna😊 És nem olyan biztos,hogy csak szexre kell,ne általánosítson senki mert utálom.
2016. aug. 10. 10:28
 24/28 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen igazad van #23
2016. aug. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
9%
Ennyi ribit Istenem...13-15 éves kislányok fiúval alszanak és dugnak. Szerencsére még vannak normális lányok is. 17-18 évesen kellene ilyenekkel foglalkozni. Anyukádnak nagyon igaza van. Nem akar szégyenkezni.
2016. aug. 27. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Tisztában vagy a r.i.banc szóval egyátalán?! Ha nem akkor javaslom,hogy nézzél utána. Csak azt ne mondd,hogy te 20 évesen kezdted. A másik meg az,hogy senki nem mondta hogy szexelni akar valaki és azt sem hogy együtt aludni - szimplán csak szeretnénk,de még nem történt meg. Te ne legyél ekkora PRŰD! Ha meg nem tetszik valami akkor nem kell véleményt nyílvánítani. Foglalkozz a saját életeddel...😉
2016. aug. 28. 13:00
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
#26: Te meg ne képzeld magad ilyen nagylánynak!:)
2016. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
#27! Itt senki nem hiszi azt. Egyedül csak te😀 Te is inkább tartsd magadban a véleményt ha csak kötekedni akarsz.
2016. aug. 28. 23:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!